Neutrik ORP8M

Neutrik
SKU: ORP8M

8-pólový panelový konektor, samec, pájecí kontakty, kódování 180°, černé pouzdro
Konektory neutriCON jsou určeny pro multipin / průmyslové aplikace v drsném a náročném prostředí. Velmi robustní celokovový kruhový konektor, bezšroubová montáž, flexibilní kombinace dílů a push-pull uzamykací mechanismus.

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 172,00 Kč bez DPH: 142,15 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 1000,-)
kus

Buďte první recenzent

Kompletní konektorový systém, který umožňuje zjednodušenou montáž kabelů a panelových konektorů s až 8 kontakty, při použití pouze 8 komponentů. Systém se skládá ze 3 typů kovových pouzder, 2 držáků kontaktů (které se hodí do všech 3 pouzder), a konstrukce odlehčení tahu kabelu. Pouzdra jsou vyrobena tlakovým litím ze zinkové slitiny, kontakty z mosazi a povrch pouzdra je poniklovaný nebo černý. Konstrukce chrání kontakty při používání před poškozením posunutím / nesouosostí. Konektory mají Push-pull samojistící systém, který se po spojení konektorů automaticky zamkne. Standardní pouzdra (SC8, RP8, MC8) mají malou drážku na 0° a velkou drážku na 180°. K dispozici je také alternativní uspořádání ve třech pouzdrech (SC81, MC81, RP81), která mají malou drážku na 0° a velkou drážku na 90°.

Uspořádání kontaktů je konvenční systém 8 pin/zásuvku. Vložka typu samec má kontakty pájené, krimpovací (MIL C 22520 F) nebo pro PCB montáž. Vložka typu samice má zdířkové kontakty v obdobném stylu. U některých kovových pouzder lze vložky s kontakty typu samec a samice namontovat zaměnitelně.

Svorka pro odlehčení tahu kabelu je standardní konstrukce Neutrik, dobře známá ze zavedených XLR konektorů X série, přičemž tato svorka rovněž slouží k držení vložky. Možné je připojit také koaxiální kabel, stínění se pak propojuje s pouzdrem pomocí samostatného kontaktního komponentu.

SC8W je speciální verze pouzdra, kdy je při použití s průchodkou SR8W a při propojení konektorů zaručena prachotěsnost a vodotěsnost ve třídě IP54.

Doplňkové údaje / Neutrik ORP8M

Značka Neutrik
typ konektoru neutriCON
Oblast využití průmyslový, subwoofery
Kabel/šasi šasi konektor
Samec/samice samec

Funkce

  •  Konfigurace kontaktů, lze vybrat 1 až 8 kontaktů
  •  Snadná montáž: Kontaktní pájení v rozebraném stavu zabrání nepříjemnému zapojování při vysoké hustotě kontaktů
  •  Precizní a robustní celokovové pouzdro
  •  Push-pull samojistící systém
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Rstore Group s.r.o. 13000 Rstore Group s.r.o.
Praha 13000 V Kapslovně 2770/1
Okamžitě k odeslání Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 182,00 Kč Koupit zde

Hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlásit se, anebo registrovat se!

Porovnat produkt