BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer DJ DDJ-1000SRT DJ Controller

Pioneer DJ DDJ-1000SRT DJ Controller
Pioneer DJ DDJ-1000SRT DJ Controller Pioneer DJ DDJ-1000SRT DJ Controller Pioneer DJ DDJ-1000SRT DJ Controller Pioneer DJ DDJ-1000SRT DJ Controller Pioneer DJ DDJ-1000SRT DJ Controller
Pioneer DJ
SKU: DDJ-1000SRT
Tento 4-kanálový MIDI kontrolér je designován pro stejný pocit z hraní, jako na vlajkové lodi Pioneer DJ CDJ a DJM NXS2. Užijete si extra nízkou latenci jogů a přesný Magvel crossfader pro scratchování. On Jog displaye Vám ukáží nejpotřebnější informace o právě přehraném tracku, takže se budete moci soustředit na hraní a publikum a ne na počítač.
Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 39 990,00 Kč bez DPH: 33 049,59 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Pokud jste dychtivě očekávali verzi našeho progresivního kontroleru DDJ-1000 kompatibilního se Serato, máme dobrou zprávu: Čekání je u konce. Čtyřkanálový kontroler DDJ-1000SRT zdědí rozvržení DDJ-1000, které je známé jako standardní nastavení klubu CDJ + DJM. K dispozici jsou také všechny stejné profesionální funkce, včetně otočných koleček v plné velikosti s nízkou latencí z CDJ-2000NXS2 a hladkého MAGVEL FADER pro pevný scratching.

Soustřeď se na dav, ne na Tvůj notebook, a to díky barvě On Jog Displaye, který vám poskytuje důležité informace o stopách uprostřed každého otočného kolečka. Budujte vzrušení na tanečním parketu a vytvářejte obrovské kapky se 4 zvukovými barvami FX a 14 rytmy. A díky 16 různobarevným výkonovým padům (8 na palubu) na dosah ruky, můžete spouštět různé funkce včetně Hot Cues, Slicer a Pitch Play tak, abyste na každou stopu vložili vlastní rotaci a udrželi publikum v vytržení. Pokud chcete používat Serato DJ Pro pro hraní na akcích a večírcích a potřebujete kontroler, který je přenosný, ale nabitý funkcemi, je pro Vás DDJ-1000SRT správnou volbou. Jeho více vstupů a výstupů vám umožní připojit externí zařízení a sestavit různá nastavení, takže budete připraveni na cokoli .

1. Kompatibilita Serato DJ Pro
S DDJ-1000SRT se s pomocí Serato DJ Pro budete cítit jako doma . Budete moci snadno používat populární funkce, jako jsou Hot Cues, Beat Jump a Slicer, a přinést větší kreativitu vašim výkonům. Kontroler je dodáván s poukazem na Serato Pitch 'n Time DJ Expansion Pack, který vám umožní používat Key Shift, Pitch Play a Key Sync. Můžete také kombinovat, mixovat a sctratchovat při zachování dokonalé kvality klíčů a zvuku.

2. Kolečka v plné velikosti a MAGVEL FADER
Svobodně smíchejte a scratchujte stopy . Hladké JOGYpřevzaté z modelu CDJ-2000NXS2 vypadají a působí povědomě a vy si je můžete přizpůsobit, jak reagují na váš dotek pomocí Jog Adjust. MAGVEL FADER je vysoce odolný pro více než 10 milionů pohybů * a reaguje na každý pohyb, který provedete, a složité výkony zvládnete bez námahy.

3. Přenosný DJ ovladač s rozložením ve klubovém stylu
DDJ-1000SRT je ideálním kusem na cestu. Pomocí všech svých ovládacích prvků funkcí, se budete cítit jako doma , neboťj jsou uspořádány ve stejném rozvržení jako ovládací prvky v našem standardním nastavení NXS2 v klubu.

4. Barva na Jog displeji
Soustřeďte se na svůj výkon a držte oči z notebooku. Plnobarevná LCD obrazovka s vysokým rozlišením uprostřed každého otočného JOGU vám poskytne všechny potřebné informace, jako je doba přehrávání, BPM a pozice přehrávání. A barevné schéma je stejné jako u Serato DJ Pro, což vytváří intuitivnější zážitek.

5. Professional FX
Ukažte svůj vkus a okořente své sety čtyřmi populárními Sound Color FX z našich mixérů řady DJM. Máte 14 Beat FX, abyste byli také kreativní, a díky speciálnímu displeji Beat FX můžete okamžitě odkazovat na BPM a název vybraného FX.

6. Samostatný DJ mixer s více vstupy a výstupy
Díky dvěma USB portům pro PC / Mac můžete bezproblémově přepínat mezi DJy a připojovat externí zařízení ke čtyřem vstupům. Připojte DJ přehrávače a analogové gramofony plus dva mikrofony. DDJ-1000SRT můžete také použít jako samostatný mixážní pult bez připojení PC/Mac.

7. Další funkce
Vícebarevné výkonové podložky - spoušť Hot Cues, Rolls, Slicer, Sampler a Pitch Play. Tlačítka Shift a Sync Key - přímé ovládání funkcí Serato Pitch Time n Time DJ.
Vrchní panel z hliníku / akrylu - pro kvalitní vzhled a dojem. Připraveno pro Serato DVS - vyžaduje rozšiřující balíček Serato DVS (k dispozici samostatně)

Doplňkové údaje / Pioneer DJ DDJ-1000SRT DJ Controller

Značka Pioneer DJ
DJ typ DJ Kontroléry
Kanály 4
Možnosti zapojení 3,5 mm jack, kombo, USB-B, XLR-symetrické
Vstupy 2 CD/LINE (RCA), 2 PHONO (RCA), MIC
Výstupní konektory sluchátkový
Kompatibilní software Serato
Barva černá
Dodávané příslušenství 240V, konektor pro adaptér, rychlý návod, Serato DJ Pro EXPANSION PACK VOUCHER, software, USB kabel
 1. Serato DJ Pro compatibility
  Feel at home using Serato DJ Pro with the DDJ-1000SRT. You’ll be able to easily use popular features such as Hot Cues, Beat Jump, and Slicer, bringing more creativity to your performances. The controller comes bundled with a voucher for the Serato Pitch 'n Time DJ Expansion Pack, enabling you to use Key Shift, Pitch Play, and Key Sync. You can also mix, cut, and scratch while maintaining perfect key and audio quality.
 2. Full-size jog wheels and MAGVEL FADER
  Mix and scratch your tracks with freedom. The jog wheels taken from the CDJ-2000NXS2 look and feel familiar, and you can customize the way they react to your touch with Jog Adjust. The MAGVEL FADER is highly durable for more than 10 million movements1 and responds to every deft movement you make, so intricate performances feel effortless.
 3. Portable DJ controller with club-style layout
  The DDJ-1000SRT is the ideal piece to take on the road. You’ll feel at home using all its feature controls, which are arranged in the same layout as those on our club-standard NXS2 setup.
 4. Color On Jog Display
  Focus on your performance and keep your eyes off your laptop. A full-color, high-definition LCD screen in the center of each jog wheel gives you all the information you need, such as playback time, BPM, and playback position. And the color scheme is the same as Serato DJ Pro’s, creating a more intuitive experience.
 5. Professional FX
  Show your flair and spice up your sets with the four popular Sound Color FX from our DJM series mixers. You’ve got 14 Beat FX to get creative with too, and you can instantly reference BPM and the name of the selected FX thanks to the dedicated Beat FX display.
 6. Standalone DJ mixer with multiple inputs and outputs
  Switch between DJs seamlessly thanks to the two USB ports for PC/Mac and connect your external equipment to the four inputs. Plug in DJ players and analog turntables, plus two mics. You can also use the DDJ-1000SRT as a standalone DJ mixer without connecting a PC/Mac.
 7. Other features
  • Multicolored Performance Pads – trigger Hot Cues, Rolls, Slicer, Sampler, and Pitch Play
  • Key Shift and Key Sync buttons – direct control of Serato Pitch 'n Time DJ key-related features
  • Aluminum/acrylic-finished top panel – for a quality look and feel
  • Serato DVS-ready – requires the Serato DVS Expansion Pack (available separately)
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
MUZIKER.CZ

Pouze eshop

Okamžitě k odeslání Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 38 690,00 Kč Koupit zde
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt