BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer DJ DJM-900NXS-M

Pioneer DJ DJM-900NXS-M
Pioneer DJ DJM-900NXS-M Pioneer DJ DJM-900NXS-M Pioneer DJ DJM-900NXS-M Pioneer DJ DJM-900NXS-M
Pioneer DJ
SKU: DJM-900NXS-M

Profesionální 4-kanálový digitální mixer Pioneer DJM-900NXS-M překoná vaše představy. Klubový standard pro DJ mixy, významné inovace velmi populárního mixeru DJM-800..

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 58 490,00 Kč bez DPH: 48 338,84 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Pioneer DJM-900 Nexus - vysoký standard pro DJ mixery

Poznejte významnou aktualizaci velmi populárního mixeru DJM-800. Vítejte v klubu, je tady Pioneer DJM-900 Nexus - další úroveň kreativity pro profesionální DJ. Výborná konektivita s počítači, aktualizované efekty, vysoce výkonné funkce
a perfektní zvuk, to je středobodem pro nastavení každého moderního a profesionálního DJe.
Pioneer DJM-900 Nexus dědí rozvržení známého DJM-800, ale přesto byl odpovídajícím způsobem upravený propojovací panel, aby byl ještě lepší a více intuitivní.
A co víc, ještě lepší technologie faderů a zvukových obvodů snižuje potřebu servisu a dále výrazně zvyšuje životnost mixeru.

 

Připojení k počítači Plug-and-play

Jediné připojení USB - to je vše, co potřebujete pro MIDI ovládání DJ softwaru, jako jsou Ableton a TRAKTOR™. A kromě toho, ovládání TRAKTOR Scratch Certified™ se stává hračkou: stačí jeden USB kabel a control TRAKTOR s Timecode CD a / nebo vinyl, přímo přes mixer a bez použití boxu nebo Timecode.

 

Bezchybné efekty Beat Effect s X-Pad a softwarem rekordbox™ Quantize

13 efektů Beat Effects rozšiřuje možnosti kreativity pro každý DJ styl. Mezi nové efekty patří Spiral, Slip Roll, Melodic a nově aktualizovaný Reverb. DJM-900 Nexus je rozšířen o důvěrně známá Beat tlačítka s nově vestavěným panelem X-PAD, což umožňuje okamžité použití efektů BEAT EFFECTS jedním prstem a intuitivní změnu jejich časování. Nový rekordbox™ Quantize nyní lehce umožňuje přizpůsobit BPM a pozice beatů stisknutím jediného tlačítka - i když třeba budete upravovat pitch. MIDI LFO umožňuje snadné ovládání externích efektorů.

 

rekordbox™ a Pro DJ Link

Díky Pro DJ Link můžete připojit svůj notebook pomocí jediného LAN kabelu a používat software rekordbox™. A jakýkoliv kompatibilní CDJ, který je připojen do mixeru, má také přístup k rekordbox™ pomocí jediného připojení. Pro DJM-900 Nexus je s Pro DJ Link nyní k dispozici indikace Now On Play, Quantize rekordbox™ a Cue Link, což je další kanál, který vám umožní monitorovat nové skladby z softwaru rekordbox™ přímo ve sluchátkách.

 

Sound Color FX a 6 plnohodnotně přiřazených kanálů

Nové efekty přemění tvůrčí vizi do reality pouhým otočením ovladače. Kromě zásadních efektů Filter a Crush se DJM-900 Nexus může pochlubit čtyřmi novými moderními efekty, např. Space reverb přináší high-pass a low-pass atmosféru, Dub Echo má také high-pass, ovládání low-pass, přes nový tape delay effect. Nové efekty, Gate/Comp, doslova revoluční úroveň a jednoduchost ovládání za sebou ponechá jakýkoli jiný mixer, systém dokáže bez problémů spojit dramaticky odlišné produkce.

 

DJM-900 Nexus - lepší kvalita zvuku než u konkurence

DJM-900 Nexus je vybaven stejnými vysoce kvalitními zvukovými vstupními a výstupními obvody, jako DJM-2000. 4-kanálová zvuková karta 96kHz/24-bitů zpracuje všechny zvukové signály při S/N poměru 120 dB, což poskytuje přesnější výsledky, než u mixerů od konkurence.

 

Robustní a vodě odolný

Nová technologie faderů a P-Lock fadery budou v DJM-900 Nexus sloužit ještě déle, než to bylo dříve možné, a to i v mimořádně náročných klubových podmínkách. Přímo pod faderem není žádná další elektronika, takže Pioneer DJM-900 Nexus je mnohem méně náchylný k poškození tekutinou, kterou by mohly být polit.

 

Nové efekty Beat Effect

 

Reverb

DJové, kteří hledají pro procesory intenzivní reverby již nemusí hazardovat se stabilitou notebooků, z cílem získat co nejlepší kvalitu. Reverb DJM-900 Nexus přináší svěžest studiové kvality s dvouminutovým tailem, ovládání pitche room size nebo filtrování vstupní frekvence - vše pro ohromující výsledky.

 

Spiral

Tento pitch echo se zacyklením můžete použít k vytvoření psychedelického členění a mezihry z jednoho hitu.

 

Slip Roll

DJM-2000 je favorit, tento ultimátní beat-mashingový nástroj poskytuje rytmický slicing a dicing - vše na dosah ruky. Průběžný re-sampling a vytváření smyček, snadná volba velikostí smyček pomocí X-PADu, v dokonalém sladění s rytmem.

 

Melodic

Tento side-chain pitching sampler představuje další inspiraci pro práci s DJM-2000. X-PAD umožňuje současně samply z vybraného kanálu, stisk prstu sampl spustí, posunutím prstu lze nastavit délku samplu, přičemž můžete změnit pitch přehrávání tlačítky BEAT – jak prosté.

 

MIDI LFO

Ani DJové, kteří hledají procesory s vysokým podílem lidských reverbů již nemusí hazardovat se stabilitou notebooků. DJM-900 Nexus Reverb přináší nejlepší kvalitu studiové kvality s dvouminutovým tailem, ovládání pitche room size nebo filtrování vstupní frekvence - vše pro ohromující výsledky.

 

Nastavení nástrojů
 

Po připojení k počítači vám aplikace Setting Utility umožní spravovat vstupy a výstupy vašeho mixeru. Na kartě Mixer Input získáte přehled o vybraných vstupech pro jednotlivé kanály. Kanály připojené k počítači jsou zobrazeny modrou šipkou ukazující digitální signál; všechny kanály, které používají Line nebo Phono vstupy jsou zobrazeny šedou šipkou. Pro účely vícestopého nahrávání je určena karta Mixer Output – zde nastavíte, co chcete zaznamenat. Můžete si vybrat Cross Fader A/B, MIC nebo REC OUT. Záznam Post CH Fader bude obsahovat všechny pohyby faderů, Beat efekty a úpravy Sound Color FX. Na této kartě také můžete vybrat Timecode, který bude odeslán na jakýkoliv software DVS.

Doplňkové údaje / Pioneer DJ DJM-900NXS-M

Značka Pioneer DJ
DJ typ DJ Mixery

ProDJ Link:

  •  Now On Play varuje, že CDJ přehrává
  •  Beat efekty používají informace rekordboxu BPM a Beatgrid o časech efektů
  •  rekordbox Cue Link působí jako dodatečný audio kanál pro sluchátka (náhled)

 

  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt