BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer MVH-S210DAB

Pioneer
SKU: MVH-S210DAB

Nová generace 1-DIN Mechafree autorádia s digitálním tunerem DAB/DAB+, USB a Spotify. Připojuje se k iPhone a Android zařízením.

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 2 690,00 Kč bez DPH: 2 223,14 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Konektivita smartphonu a digitálního rádia, to nejlepší z obou světů!


Vychutnejte si dlouhou řadu digitálních rozhlasových stanic v křišťálově čisté podobě, jak to nabízí autorádio Pioneer MVH-S210DAB s osvědčeným zesilovačem MOSFET 4 x 50W. Pokud potřebujete ještě více výkonu, pomocí 2 RCA výstupů můžete připojit zesilovač, subwoofer nebo další sadu reproduktorů.

Autorádio MVH-S210DAB vám umožní vychutnat si komfort digitálního rádia díky integrovanému tuneru DAB/DAB+, a díky funkci Auto DAB Tuning je naladění digitálních stanic velmi snadné

Existuje spousta možností pro přehrávání hudby! K předním vstupům USB či Aux-In můžete jednoduše připojit váš iPod, iPhone nebo USB přehrávač. A díky funkci Direct Control pro přímé ovládání zařízení iPod/iPhone, nebo konektivitě s Android zařízením, si můžete vychutnávat vaše oblíbené skladby ve vynikající zvukové kvalitě – a současně nabíjet baterii.

Atraktivní design 1-DIN autorádia Pioneer MVH-S210DAB nabízí dostatek prostoru pro zobrazení užitečných informací. Má také velký otočný ovladač a tlačítka pro snadný přístup k předvolbám pro výběr oblíbených rozhlasových stanic.

Doplňkové údaje / Pioneer MVH-S210DAB

Váha 0.0000
Značka Pioneer
typ autorádia 1-DIN, s USB portem
Barva displeje bílá
Konektivita Android, iPhone, iPod, Spotify
18/5000 funkce Bluetooth streamování hudby
Apple/Android compatibility works with Android , works with iPhone , works with iPod, iPod Direct, music playback
Pokročilé funkce Rudě podsvětlená tlačítka , DAB+ rádio
Výkon 4 x 50W MOSFET
Car connections AUX-zadní vstup , USB-přední vstup

Funkce

  • DAB+ – užijte si komfortní poslech vašich oblíbených stanic v křišťálově čisté digitální podobě díky vestavěnému digitálnímu tuneru.
  • Certifikace Digital Radio Tick Mark – výrobci musí u jejich produktů splňovat minimální specifikaci, ověřenou nezávislým testováním. Veškeré produkty společnosti Pioneer, které používají označení Digital Radio Tick Mark, byly nezávisle testovány a certifikovány, takže si je můžete zakoupit s naprostou důvěrou.
  • Aplikace Advanced Remote Control App (Pioneer ARC) – pokročilá aplikace Pioneer Advanced Remote Control (Pioneer ARC) promění váš kompatibilní smartphon iPhone nebo Android na výkonné dotykové dálkové ovládání, které vám umožní snadno použitelným způsobem spravovat a přizpůsobovat funkce kompatibilního autorádia Pioneer.
  • Spotify – díky podpoře Spotify stačí připojit váš smartphon a můžete pohodlně procházet vaše oblíbené seznamy skladeb, alb, stop a interpretů pomocí ovládacích prvků přímo z panelu autorádia.
  • Made for iPod / iPhone - díky funkci Direct Control pro přímé ovládání iPodu a iPhonu můžete spravovat vaše i-zařízení přímo z palubní desky a užívat si vynikající zvuk.
  • Kompatibilní s Androidem – připojte a poslouchejte hudbu uloženou ve vašem zařízení, bez nutnosti použití aplikace.
  • USB vstup – připojte libovolné zařízení přes USB rozhraní pro jeho nabíjení nebo poslech čistého a jasného zvuku.
  • Odnímatelný přední panel – ochraňte své autorádio před odcizením.
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
MALL.CZ
Nabídka u partnera

Pouze eshop

Okamžitě k odeslání Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 2 658,00 Kč Koupit zde
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt