BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer MVH-S320BT

Pioneer MVH-S320BT
Pioneer MVH-S320BT Pioneer MVH-S320BT
Pioneer
SKU: MVH-S320BT
4*50W MOSFET, Bluetooth, prosvětlený čelní vstup USB, AUX, WMA/MP3/WAV/AAC/FLAC, 2x RCA, rozpoznávání hlasu (Siri Eyes Free / Asistent Google), Aplikace Pioneer Smart Sync - (iOS / Android = USB a BT), pracuje s iPhone a kompatibilní s Android / AOA 2.0 /, Spotify - (iOS = USB & BT. Android = BT), KARAOKE, 13-ti pásm. ekv., LPF/HPF, možnost připojení 2 telefonů (spárovat až 5 tel.), záloh. paměti po odpojení od aku., hodiny
Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 2 390,00 Kč bez DPH: 1 975,21 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)
kus

Buďte první recenzent

Připojení smartphonu Android a Bluetooth v krátkém designu šasi!

Tento 1-DIN Bluetooth přijímač nastavuje nové standardy, pokud jde o zvukový výkon a konektivitu. Přesto je jeho použití a ovládání velmi snadné díky užitečnému displeji a velkému otočnému ovladači.

Připojení Bluetooth umožňuje bezpečné a pohodlné volání bez použití rukou a také bezdrátové streamování hudby ze smartphonu. Díky unikátní technologii Advanced Sound Retriever od Pioneer bude kvalita zvuku co nejblíže původnímu záznamu. Můžete dokonce připojit dva telefony Bluetooth současně.

Pro uživatele smartphonů jednoduše připojte svůj smartphone se systémem Android bezdrátově (přes Bluetooth) a bezpečně si užívejte Spotify (pro uživatele Free i Premium Spotify) nebo aplikaci Pioneer Smart Sync, která váš smartphone posune na zcela novou úroveň.

Nenechte se mýlit, MVH-S320BT je skutečný špičkový autorádio. Čte soubory FLAC, je vybaven 13pásmovým grafickým ekvalizérem, 2 výstupy RCA, integrovaným zesilovačem MOSFET 50 W x 4, díky čemuž je MVH-S320BT dokonalým partnerem na jakékoli cestě.

Doplňkové údaje / Pioneer MVH-S320BT

Značka Pioneer
Typ autorádia 1-DIN, s BT rozhraním, s USB portem , bez CD
Barva displeje bílá
Výkon 4 x 50W MOSFET
Konektivita Android, Bluetooth, Spotify
Funkce Bluetooth hands-free telefonování, streamování hudby
Apple/Android compatibility works with Android
Pokročilé funkce II 13tii pásmový ekvalizér, Ochrana proti odcizení, Rudě podsvětlená tlačítka , filtr dolní prousti, filtr horní propusti, podpora formátu FLAC
Car connections 2x pre-outs
  • Bluetooth® - Dodržujte místní zákony o řízení pomocí vestavěného Bluetooth (HFP). Bezdrátové volání Wide Band Speech, bezdrátové streamování zvuku (A2DP) s vyhledáváním umělců, alb a skladeb, jednoduché párování a ovládání zvuku (AVRCP), díky bezdrátové technologii Bluetooth® je život ve vozidle bezpečnější a pohodlnější.
  • Aplikace Pioneer Smart Sync - Aplikace Pioneer Smart Sync vám pomůže využívat funkce vašeho smartphonu. Propojí váš smartphone s kompatibilními autorádii Pioneer.
  • Funguje s Alexou (prostřednictvím aplikace Pioneer Smart Sync) - Díky kompatibilitě Alexa v aplikaci Pioneer Smart Sync můžete požádat o přehrávání hudby, poslech audioknih, poslech zpráv, kontrolu počasí, ovládání inteligentních domácích zařízení, vyhledání trasy, hledání parkování , a další - vše, zatímco držíte ruce na volantu a oči na silnici.
  • Spotify - Se Spotify stačí připojit smartphone a pohodlně procházet své oblíbené seznamy skladeb, alba, skladby a umělce pomocí ovládacích prvků hlavní jednotky.
  • Kompatibilní s Androidem - připojte se a poslouchejte hudbu uloženou ve vašem zařízení bez nutnosti aplikace
  • USB vstup - připojte jakékoli zařízení pomocí kabelu rozhraní USB, abyste mohli zařízení nabíjet nebo poslouchat čistý a čistý zvuk.
  • 13pásmový grafický ekvalizér - Upravte si podrobně zvukový výstup pro hudební zážitek přizpůsobený vašim preferencím.
  • FLAC - Vychutnejte si bezztrátové digitální zvukové soubory FLAC ve vašem vozidle s výstupem přehrávání v kvalitě CD, aniž byste museli převádět.
  • Mechafree - Tento produkt je určen pro moderní formáty digitální hudby.
  • Krátké šasi - malá hloubka tohoto produktu poskytuje snadnou a flexibilní instalaci.
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt