BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer MVH-S510BT

Pioneer
SKU: MVH-S510BT

Nová generace 1-DIN Mechafree autorádia s rozhraním Bluetooth, USB a Spotify. Připojuje se k iPhone a Android zařízením.

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 3 490,00 Kč bez DPH: 2 884,30 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Konektivita smartphonu a Bluetooth v jednom!


Atraktivní design 1-DIN autorádia Pioneer MVH-S510BT nabízí dostatek prostoru pro zobrazení užitečných informací. Má velký otočný ovladač, tlačítka pro snadný přístup k předvolbám a dalším funkcím.

Autorádio s digitálním tunerem (bez návrhů) MVH-S510BT je plně kompatibilní se Spotify, a to jak pro uživatele služeb Free a Premium Spotify. Jednoduše připojte svůj iPhone nebo smartphon s Androidem a bezpečně si užijete vaše oblíbené playlisty, alba, skladby a interprety

Bluetooth připojení umožňuje bezpečné a pohodlné hands-free telefonování, stejně jako bezdrátové streamování hudby z vašeho smartphonu. Díky unikátní technologii Advanced Sound Retriever od společnosti Pioneer se kvalita přehrávaného zvuku blíží původnímu záznamu. Přes Bluetooth můžete dokonce připojit dva telefony současně.

Nenechte se zmýlit, Pioneer MVH-S510BT je opravdové high-end autorádio. Přečte soubory FLAC, je vybaveno 13-pásmovým grafickým ekvalizérem, zesilovačem MOSFET 4 x 50 Watt, a když je spárováno pomocí aplikace Pioneer Smart Sync, váš Android smartphon pozdvihne na zcela novou úroveň.

Doplňkové údaje / Pioneer MVH-S510BT

Váha 0.0000
Značka Pioneer
typ autorádia 1-DIN, s BT rozhraním, s USB portem
Barva displeje plně barevné RGB
Konektivita Android, Bluetooth, Bluetooth (vestavěný), iPhone, Spotify
18/5000 funkce Bluetooth streamování hudby
Apple/Android compatibility works with Android , works with iPhone , music playback
Pokročilé funkce 13tii pásmový ekvalizér, Ekvalizér, Ochrana proti odcizení, RGB podsvětlená tlačítka , MIXTRAX, podpora formátu FLAC
Výkon 4 x 50W MOSFET
Car connections USB-přední vstup

Funkce

 • Bluetooth – dodržujte zákony a dopravní předpisy a používejte vestavěné Bluetooth rozhraní (HFP). Wide Band Speech (širokopásmové hovory) pro hands-free telefonování, bezdrátové audio streamování (A2DP) s vyhledáváním interpretů, alb a skladeb, jednoduché spárování a ovládání zvuku (AVRCP), nebo bezdrátová technologie Bluetooth – to vše činí život ve vozidle bezpečnějším, příjemnějším a pohodlnějším.
 • Aplikace Pioneer Smart Sync – aplikace Pioneer Smart Sync vám pomůže využít funkce vašeho smartphonu tím, že jej propojí s kompatibilním autorádiem Pioneer.
 • Spotify – díky podpoře Spotify stačí připojit váš smartphon a můžete pohodlně procházet vaše oblíbené seznamy skladeb, alb, stop a interpretů pomocí ovládacích prvků přímo z panelu autorádia.
 • Made for iPhone - díky funkci Direct Control pro přímé ovládání iPhonu můžete spravovat vaše i-zařízení přímo z palubní desky a užívat si vynikající zvuk.
 • Kompatibilní s Androidem – připojte a poslouchejte hudbu uloženou ve vašem zařízení, bez nutnosti použití aplikace.
 • USB vstup – připojte libovolné zařízení přes USB rozhraní pro jeho nabíjení nebo poslech čistého a jasného zvuku.
 • 13-pásmový grafický ekvalizér – přizpůsobte si zvukový výstup do posledního detailu pro skutečný hudební zážitek, přesně podle vašich preferencí.
 • MIXTRAX – funkce MIXTRAX vytvoří z vaší hudební knihovny non-stop hudební mix, doplněný o celou řadu DJ-inspirovaných efektů a iluminací v klubovém stylu.
 • Multi-barevné podsvícení – přizpůsobte si podsvícení displeje a tlačítek podsvícení interiéru vašeho vozidla, na výběr máte nekonečné kombinace barev.
 • FLAC – užijte si poslech bezztrátových digitálních audio souborů FLAC i ve vašem voze, ve zvukové CD kvalitě, aniž byste museli soubory FLAC převádět.
 • Mechafree – tento produkt je navržen pro moderní formáty digitální hudby.
 • Krátké šasi – malá montážní hloubka tohoto produktu umožňuje snadnou a flexibilní instalaci.
 • Odnímatelný přední panel – ochraňte své autorádio před odcizením.
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
MALL.CZ
Nabídka u partnera

Pouze eshop

Skladem u prodejce Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 3 049,00 Kč Koupit zde
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt