BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer N-70A-K

Pioneer N-70A-K
Pioneer N-70A-K Pioneer N-70A-K Pioneer N-70A-K
Pioneer
SKU: N-70A-K
Síťový přehrávač s integrovanou technologií dual-band WiFi, přehráváním zvuku pomocí Apple Airplay, HiRes, integrovanými hudebními službami Spotify®, TIDAL, Deezer a vestavěným Chromecast, 3.5” barevný LCD displej, USB 2 vstup (1 přední, 1 zadní) typ A
Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 34 000,00 Kč bez DPH: 28 099,17 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Využijte všech výhod digitálního zvuku.

 

N-70A, vyvinutý pro digitální věk, lze připojit k mnoha různým zdrojům. Přes kabelové nebo bezdrátové připojení k síti LAN, která vám umožní streamovat hudbu z PC, Mac nebo NAS (Network Attached Storage), poslouchat internetové rozhlasové stanice pomocí vTuner, nebo hudbu přes Spotify. N-70A lze použít také pro streamování hudby z iPhone nebo iPod touch přes AirPlay.

Navíc podporuje nejpopulárnější hudební formáty, stejně jako zvukové soubory ve vysokém rozlišení přes USB. Zadní asynchronní USB port N-70A může fungovat také jako high-end asynchronní USB DAC. A díky funkcím pro vylepšení zvuku a robustní konstrukci, vám tento síťový přehrávač umožní vychutnat si hudbu v křišťálově čisté kvalitě - bez ohledu na zdroj.

 

 

Užijte si Spotify

Tento síťový přehrávač je připraven k připojení ke Spotify, což vám umožní vybírat z milionů skladeb z digitální streamovací služby Spotify.

 

 

Stream s lehkostí

Kompatibilita AirPlay umožňuje všem nadšencům přístup k jejich hudební knihovně iTunes přes síť. Tento síťový přehrávač také nese certifikaci DLNA (v1.5), pracuje jako Digital Media Player a Digital Media Renderer.

 

 

Hi-Res audio

USB porty umožňují připojit iPhone/iPod, pevný disk, PC nebo Mac pro přímé přehrávání hudby. Fungují jako asynchronní USB DAC, takže si můžete zvukové soubory vychutnat ve vysokém rozlišení, například DSD a PCM - a to i bez připojení k síti.

 

Převzetí kontroly

Aplikace Pioneer ControlApp umožňuje přenášet hudbu přímo do přehrávače bez použití doplňkové aplikace. Je volně k dispozici pro váš iPhone a iPod touch na App Store, a pro vaše Android zařízení na Google Play.

 

 

Zobrazení přebalu z WAV alba

Tento síťový přehrávač má snadno čitelný 3,5" barevný LCD displej, který vám umožní přidat obrázek přebalu alba do WAV alba. Stačí umístit jpg soubor přebalu alba do vaší hudební složky, a vždy budete vědět, co se právě hraje.

Doplňkové údaje / Pioneer N-70A-K

Značka Pioneer
  •  Zpracování Hi-Bit
  •  USB DAC
  •  Auto Sound Retriever
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt