BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer DJ S-DJ80X

Pioneer DJ S-DJ80X
Pioneer DJ S-DJ80X Pioneer DJ S-DJ80X Pioneer DJ S-DJ80X Pioneer DJ S-DJ80X
Pioneer DJ
SKU: S-DJ80X

Pioneer S-DJ80X jsou 8" aktivní studiové monitory, reproduktory především pro DJe. Třída AB bi-amp, vynikající kvalita zvuku, eliminace rezonancí, optimalizovaný výkon, spolehlivost.

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 6 990,00 Kč bez DPH: 5 776,86 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Aktivní monitor reproduktory S-DJ80X jsou určeny především pro DJe, kdy jim poskytují zpětnou vazbu hudby při nácviku DJ produkcí.

 

Reproduktory nabízí vynikající kvalitu zvuku, výbornou odezvu basů a vysokou spolehlivost. DJ má k dispozici tři typy vstupů a vestavěný ekvalizér, což je užitečné pro DJe, kteří chtějí dosáhnout nejvyšší možné přesnosti reprodukce zvuku. Každý reproduktor se prodává samostatně.

 

KVALITA ZVUKU

Pro maximální zvukový výkon a dosažení mohutných basů při eliminaci nežádoucích rezonancí se k výrobě skříní reproduktorů a konstrukce Bass Reflexu S-DJ60X používají vysoce pevné a tuhé MDF desky. Navíc, k optimalizaci kvality zvuku Pioneer používá pro monitory S-DJ80X basové reproduktory s kužely aramidových vláken a měkké kuželové výškové reproduktory s magnetickou kapalinou.

 

Technologie Groove:

Tato technologie vede ke zlepšení proudění vzduchu přes Bass Reflex. Pioneer u Bass Reflexu použil speciální konstrukci a vypouklý difuzor, což má za následek optimální rozptyl zvukových vln a eliminaci stojatých vln - monitory S-DJ80X mají hladké basy a jsou se středobasy lépe spojeny.

 

Vypouklý difuzor:

Výkonnost basového reproduktoru je díky vypouklému difuzoru sladěna se zvukem kuželového výškového reproduktoru. Touto konstrukcí je dosaženo optimalizace výkonu i rozptýlení zvukové energie na levou i pravou stranu – výsledkem je přirozený a širší zvuk. Modrá oblast ukazuje normální šíření zvuku, a oranžová oblast zobrazuje lepší, rozšířené šíření zvuku s difuzorem. Když jsou reproduktory napájeny, oblast u difuzoru je indikována bíle.

 

Třída AB bi-amp:

Reproduktory S-DJ80X jsou vybaveny vysoce účinným zesilovačem třídy AB v konfiguraci bi-amp pro oddělené napájení výškového a basového reproduktoru.

 

EQ:

reproduktory také umožňují přizpůsobit výstup pomocí high-pass filtru prostřednictvím vestavěného ekvalizéru (ovládání EQ ze zadní části reproduktoru). Ekvalizérem lze upravit frekvenční rozsah v širokém rozsahu, v krocích -2 dB až + 1 dB, a přizpůsobit tak zvukový výstup podle požadavků na poslech uživatele.

 

Vstupy a doplňky

Aktivní studiové reproduktory v modelu S-DJ80X nabízí tři typy vstupů (XLR, TRS a RCA) pro možnost připojení různých zařízení, jako jsou DJ vybavení, počítače a přenosná zařízení. Pro větší komfort a úsporu energie jsou reproduktory vybaveny také systémem pro automatické přepnutí do pohotovostního režimu. S-DJ80X se automaticky vypnou, pokud není detekován vstupní signál po dobu 25 minut, po detekci signálu na vstupu se monitory automaticky opět zapnou.

Doplňkové údaje / Pioneer DJ S-DJ80X

Značka Pioneer DJ
DJ typ DJ Reproduktory

Typ: 2-pásmové aktivní monitory, bi-amp, reproduktory s Bass Reflexem

Výškový reproduktor: 1" kuželový s magnetickou kapalinou

Basový reproduktor: 8" s aramidovými vlákny

Vstupní svorky

  • 1 x XLR symetrický vstup
  • 1 x TRS (1/4“ PHONE)
  • 1 x RCA nesymetrický vstup


Automatický pohotovostní stav

Příslušenství

  • Napájecí kabel
  • Návod k použití
  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt