BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer SPH-10BT-DELUXE

Pioneer SPH-10BT-DELUXE
Pioneer SPH-10BT-DELUXE Pioneer SPH-10BT-DELUXE Pioneer SPH-10BT-DELUXE Pioneer SPH-10BT-DELUXE Pioneer SPH-10BT-DELUXE Pioneer SPH-10BT-DELUXE Pioneer SPH-10BT-DELUXE Pioneer SPH-10BT-DELUXE Pioneer SPH-10BT-DELUXE
Pioneer
SKU: SPH-10BT-DELUXE

1-DIN autorádio nové generace s technologií Bluetooth, USB a Spotify. Připojí se k iPhone & Android zařízením.

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 3 890,00 Kč bez DPH: 3 214,88 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Objevte chytřejší způsob ovládání.

Autorádio Pioneer SPH-10BT s držákem pro chytrý telefon je navrženo tak, aby poskytovalo bezpečnější a snadnější přístup k vašim aplikacím pro smartphony. Obsahuje totiž čtyři speciální tlačítka pro rychlý přístup k oblíbeným aplikacím. Bezpečnější řízení podporují také funkce, jako je rozpoznávání hlasu. Když k tomu připočteme - při připojení k nové aplikaci Pioneer Smart Sync - možnosti nejrůznějších osobních nastavení, ve finále se dostaneme k vynikajícímu zvuku. Váš chytrý telefon stačí jednoduše připojit, ať už bezdrátově nebo kabelem, k integrovanému robustnímu držáku, smartphon spárovat pomocí bezplatné aplikace Pioneer Smart Sync a okamžitě si můžete začít užívat chytřejší způsob ovládání a zážitek z jízdy. Autorádio Pioneer SPH-10BT bylo speciálně navrženo pro snadné a bezpečné ovládání za jízdy, kdy máte k dispozici rychlý přístup k aplikacím a např. funkci rozpoznávání hlasu pro mnoho dalších funkcí - na jediné stisknutí tlačítka.

Modelem SPH-10BT představuje společnost Pioneer dynamický vývoj v možnostech propojení chytrých telefonů a zábavy v autě - nejmodernější konektivitu pro smartphony, lepší dostupnost, přehratelnost obsahu a kvalitu zvuku. Perfektní řešení pro dnešní aktivní životní styl.

Doplňkové údaje / Pioneer SPH-10BT-DELUXE

Značka Pioneer
Typ autorádia 1-DIN, s BT rozhraním, s USB portem , bez CD
Konektivita Android, Bluetooth, iPhone
Funkce Bluetooth hands-free telefonování, streamování hudby
Apple/Android compatibility works with Android , works with iPhone
Pokročilé funkce II 13tii pásmový ekvalizér, Ochrana proti odcizení, filtr dolní prousti, filtr horní propusti, MIXTRAX, podpora formátu FLAC, rozpoznání hlasu
Dodávané příslušenství kabel
  • Vyrobeno pro iPod / iPhone - Díky funkci iPod a iPhone Direct Control můžete spravovat vaše i-zařízení přímo z palubní desky vozidla a vychutnat si vynikající zvuk.
  • Kompatibilní s OS Android - Připojte a poslouchejte hudbu uloženou v Android zařízení, bez potřeby další aplikace.
  • USB vstup - Připojte libovolné zařízení pomocí USB kabelu, abyste si mohli užít poslech čistého zvuku nebo si prostě jenom nabít vaše zařízení.
  • 13-pásmový grafický ekvalizér - Upravte si zvukový výstup do nejmenších detailů přesně podle vašich preferencí a poznejte skutečný hudební zážitek.
  • Vstup pro zadní parkovací senzory - Po připojení volitelných zadních parkovacích senzorů Pioneer ND-PS1 vám autorádio Pioneer SPH-10BT poskytne vizuální a zvukovou výstrahu.
  • MIXTRAX - MIXTRAX vytvoří ve vozidle skvělou atmosféru párty s non-stop mixem z vaší hudební knihovny s celou řadou DJ-inspirovaných efektů a podsvícením v klubovém stylu.
  • FLAC - Vychutnejte si poslech bezztrátových digitálních audio souborů FLAC i ve vašem vozidle. Poznejte přehrávání uložených souborů v CD kvalitě, aniž by bylo nutné je převádět.
  • Mechafree - Tento produkt je navržen pro moderní digitální hudební formáty.
  • Odnímatelný panel - Odnímatelný panel jako ochrana proti krádeži.
  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Doporučené produkty
Pioneer ND-PS1

Pioneer ND-PS1

s DPH: 1 390,00 Kč bez DPH: 1 148,76 Kč
Doporučené produkty
Pioneer ND-PS1

Pioneer ND-PS1

s DPH: 1 390,00 Kč bez DPH: 1 148,76 Kč

Porovnat produkt