BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer SPH-20DAB

Pioneer SPH-20DAB
Pioneer SPH-20DAB Pioneer SPH-20DAB Pioneer SPH-20DAB
Pioneer
SKU: SPH-20DAB
Smartphone přijímač SPH-20DAB od společnosti Pioneer * je navržen tak, aby poskytoval bezpečnější a snadnější přístup k aplikacím smartphonu
Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 4 490,00 Kč bez DPH: 3 710,74 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Objevte chytřejší jízdu.
Smartphone přijímač SPH-20DAB od společnosti Pioneer * je navržen tak, aby poskytoval bezpečnější a snadnější přístup k aplikacím smartphonu, a to díky čtyřem vyhrazeným tlačítkům pro přístup k vaší oblíbené aplikaci. Bezpečnostní funkce, jako je rozpoznávání hlasu, podporují bezpečnější řízení. Přidejte k tomu - ve spojení s novou aplikací Pioneer Smart Sync - různé úpravy barev a zvuku nabízejí vynikající zvukový zážitek. Jednoduše připojte svůj smartphone k vestavěné robustní kolébce, poté bezdrátově nebo kabelově spárujte bezplatnou aplikaci Pioneer Smart Sync, abyste si užili chytřejší zážitek z jízdy. Představujeme dynamický vývoj připojení smartphonu a zábavy v automobilu. Pioneer SPH-20DAB nabízí nejmodernější připojení k smartphonu, vylepšenou dostupnost a kvalitu zvuku. 


* Smartphone se prodává samostatně.

Doplňkové údaje / Pioneer SPH-20DAB

Značka Pioneer
Typ autorádia 1-DIN, s BT rozhraním, s USB portem , bez CD
Výkon 4 x 50W MOSFET
Konektivita Android, Bluetooth, iPhone, Spotify
Funkce Bluetooth hands-free telefonování, přenos telefoního seznamu, streamování hudby
Apple/Android compatibility works with Android , works with iPhone , battery charging, music playback, Siri eyes free
Pokročilé funkce II 13tii pásmový ekvalizér, Ochrana proti odcizení, DAB+ rádio, filtr dolní prousti, filtr horní propusti, podpora formátu FLAC
Car connections 2x pre-outs, USB-přední vstup
 • Bluetooth® - Dodržujte místní zákony o řízení s integrovaným Bluetooth (HFP). Širokopásmové hlasové volání hands-free, bezdrátové streamování zvuku (A2DP) s vyhledáváním umělců, alb a skladeb, jednoduché párování a ovládání zvuku (AVRCP), bezdrátová technologie Bluetooth® učinila život ve vozidle bezpečnějším a pohodlnějším.
 • Aplikace Pioneer Smart Sync - Aplikace Pioneer Smart Sync vám pomůže využívat funkce vašeho smartphonu. 
 • Vyrobeno pro iPhone - S přímým ovládáním iPhone můžete spravovat i-zařízení přímo z palubní desky automobilu a vychutnat si vynikající zvuk.
 • Kompatibilní s Androidem - Připojte se a poslouchejte hudbu uloženou v zařízení bez nutnosti aplikace
 • Vstup USB - Připojte, nabíjejte a připojte zařízení připojené přes USB, abyste si mohli užívat hudbu. (pouze audio)
 • 13-pásmový grafický ekvalizér - Upravte podrobně svůj zvukový výstup pro hudební zážitek přizpůsobený vašim preferencím.
 • Vstup zadních parkovacích senzorů - Volitelné parkovací senzory Pioneer ND-PS1 poskytují vizuální a zvukové varování, když jsou připojeny ke kompatibilním produktům Pioneer.
 • FLAC - Užijte si bezstratové digitální zvukové soubory FLAC ve vozidle s výstupem přehrávání v kvalitě CD, aniž byste museli převádět.
 • Mechafree - Tento produkt je určen pro moderní digitální hudební formáty.
 • Odnímatelný panel proti krádeži - Chraňte se před krádeží
 • DAB + - Vychutnejte si pohodlí poslechu svých oblíbených rozhlasových stanic v křišťálově čisté digitální kvalitě díky vestavěnému digitálnímu rozhlasovému tuneru.
 • Produkt schválený značkou Digital Radio Tick Mark - Výrobci musí splňovat minimální specifikace ověřené nezávislým testováním. Všechny produkty Pioneer, které používají tuto značku digitálního rádia, byly nezávisle vyzkoušeny a schváleny, takže můžete nakupovat s důvěrou.

Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt