Pioneer VSX-1131-B

Pioneer
SKU: VSX-1131-B

7.2-kanálový receiver 7x160 W, veškeré možnosti streamingu, Dolby Atmos, dts:X, 4K Ultra HD, video scaler, 7 portů HDMI, HDCP 2.2, přehrávání Hi-Res Audio, dvoupásmová Wi-Fi & Bluetooth, černý

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 18 900,00 Kč bez DPH: 15 619,83 Kč
Doprava zdarma

Buďte první recenzent

Receiver s neomezenými možnostmi – v obrazu, zvuku i různorodostí využití

 

Skutečnost, že receiver VSX-1131 zesiluje 7 kanálů, poukazuje na hlavní rozdíl od menších modelů. VSX-1131 je seriózní receiver, který nabízí kompletní možnosti jakožto vynikající domácí zábavní systém – podporuje také prostorové zvukové formáty Dolby Atmos a dts:X, a lze jej provozovat s dalšími stropními reproduktory nebo reproduktory “Atmos Enabled Speakers”, čímž dokáže poskytnout jedinečný, skutečně obklopující zvuk ve všech třech prostorových dimenzích.

 

S výstupním výkonem 160 W na kanál a sedmi porty HDMI, z nichž jeden je umístěn na čelním panelu, splňuje nejvyšší požadavky. To umožňuje rychle a bez problémů připojit externí přehrávače. Receiver VSX-1131 podporuje 4K UltraHD s HDR na všech portech HDMI, přičemž jeho výkonný video převodník dokáže přeměnit obsah Full HD do rozlišení 4K.

 

Milovníci hudby dokonce nemusí své zařízení a přehrávače k VSX-1131 vůbec připojovat, protože tento receiver již má veškeré technologie a funkcionality pro streaming instalované. Podporuje Spotify, Tidal a Deezer(*), a podporovány jsou i všechny placené streamingové služby; přičemž poslední dvě jmenované poskytují dokonce zvuk v plné CD kvalitě.

 

Užijte si skvělou domácí zábavu, TuneIn vám nabídne tisíce internetových rozhlasových stanic, zatímco AirPlay, Google Play(*) a Bluetooth můžete využívat pro odpovídající bezdrátový přístup pro poslech z tabletů nebo chytrých telefonů. A pokud v blízké budoucnosti plánujete vytvořit multi-room systém, i zde vás tento receiver potěší. Vězte, že VSX-1131 je již dnes kompatibilní s FireConnect(*) a tak připojení dalších zdrojů a rozšíření o další zvukové zóny proběhne bez problémů.

 

(*) Deezer, Tidal, Google Cast, FireConnect a dts:X jsou k dispozici po bezplatné aktualizaci firmwaru. Pro nejnovější informace o aktualizacích firmwaru, prosím, navštivte webové stránky Pioneer nebo sledujte informace na sociálních sítích.

 

 

DOLBY ATMOS, DTS:X

 

 

Toto zařízení podporuje nejnovější prostorové zvukové formáty Dolby Atmos a (po bezplatné aktualizaci) DTS: X. Tyto formáty umožňují dokonalé nasměrování zvuku s přesným umístěním efektů a realistický pohyb zvuku v prostorové dimenzi, a to ve všech třech prostorových osách. V tomto smyslu je podporováno uspořádání reproduktorů až do 11.2 kanálů.

 

 

Streaming a AirPlay

 

 

Jako síťový přehrávač s integrovanou WLAN tento přístroj přehrává hudební soubory z domácí sítě ve všech relevantních formátech, včetně souborů s vysokým rozlišením DSD a souborů FLAC, přirozeně bez mezer a s pohodlným ovládáním pomocí aplikace. Tablety a chytré telefony se mohou bez problémů a bezdrátově integrovat přes AirPlay, nebo bez sítě přes Bluetooth.

 

 

Zvuk s vysokým rozlišením – také v několika kanálech!

 

 

Zažijte audiofilní zvuk v plném rozlišení Sound Master, zvuk s vysokým rozlišením z vašich oblíbených alb ve formátu WAV, ALAC, FLAC a AIFF, stejně jako v DSD. Pro ultimátní realismus je zde Hi-Res Audio, nyní také v několika kanálech ve formátu WAV a FLAC.

 

 

Hudební stream s Google Cast

 

 

Google Cast využívá stejnou technologii, jako Chromecast, a umožňuje nekomplikované streamování hudby do kompatibilních přístrojů Pioneer. Aplikace podporující Google Cast lze použít pro Android tablety & chytré telefony, počítače iPhone, iPad, Chromebook, Mac nebo Windows.

 

 

MULTI-ROOM AUDIO S FIRECONNECT

 

 

Nové AV receivery Pioneer s FireConnect umožňují současné přehrávání každého audio zdroje, připojeného k AV receiveru prostřednictvím volitelného bezdrátového reproduktoru. Takto lze pohodlně řídit multi-room přehrávání s možností výběru skladby a hlasitosti přes chytrý telefon a tablet.

 

 

SPOTIFY, DEEZER & TIDAL

 

 

Užijte si maximální hudební rozmanitost – tento AV receiver nativně podporuje Spotify, Deezer, a TIDAL. Díky nabídce největších hudebních služeb budete mít přímý přístup k milionům skladeb, v té nejlepší CD a HD kvalitě.

 

 

Neomezený výběr rozhlasových stanic

 

 

S více než 100.000 kanály má TuneIn největší výběr bezplatných internetových rozhlasových stanic pokrývajících sport, hudbu, rozhovory, reportáže a zprávy z celého světa.

 

 

Ovládněte celý systém s jedinou aplikací

 

 

S komfortní aplikací "iControlAV5" můžete snadno ovládat všechny důležité funkce receiveru přes chytrý telefon nebo tablet. Díky nové vestavěné funkci AVNavigators již dnes není třeba instalovat žádný software.

 

 

MCACC FOR DOLBY ATMOS & DTS:X

 

 

Tento AV receiver vůbec poprvé umožňuje precizní akustickou kalibraci místnosti pro audio formáty založené na objektech. Pro dokonalou kalibraci zesilovačů a reproduktorů obsahuje komplexní výpočet prostorové akustiky nejen horizontální, ale i svislou osu.

 

 

Nové grafické uživatelské rozhraní a dálkové ovládání

 

 

Grafické uživatelské rozhraní (GUI - Graphical User Interface) tohoto receiveru bylo kompletně přepracováno. Zjednodušená struktura, moderní font a nová grafika umožňují rychlejší, intuitivní navigaci a lepší interakci s uživatelem.

 

 

4K S HDR A BT.2020

 

 

Poznejte, jaký zážitek přináší čtyřikrát vyšší rozlišení HD, rozlišení 4K UltraHD. V té nejlepší možné kvalitě podle nejnovějšího standardu BT.2020 pro UHDTV. Vestavěný systém video optimalizace převzorkuje obsah na obraz ve vysokém rozlišení 4K až 60p, a produkuje vysoký dynamický rozsah, extrémně vysoký kontrast, a ostrost obrazu.

 

 

Dvoupásmová WI-FI & BLUETOOTH

 

 

Vestavěný Wi-Fi modul je dvoupásmový, podporuje jak 5 GHz, tak 2,4 GHz, a nabízí stabilní a nepřerušované streamování dokonce Hi-Res Audio souborů. Pomocí vestavěné bezdrátové technologie Bluetooth lze jednoduše přehrávat skladby z kompatibilních zařízení. Tento AV receiver podporuje profily A2DP a Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP). Mezi podporované kodeky patří SBC, AAC.

Doplňkové údaje / Pioneer VSX-1131-B

Značka Pioneer

Funkce

AUDIO

 

Kanály: 7
Typ zesílení: Direct Energy
160 W/kanál (6 ohmů, 1 kHz, THD 1,0%, 1ch Driven) Dolby Atmos®/Dolby Surround
DTS:X*1/DTS Neural:X*1
Reflex Optimizer
Dolby® TrueHD/Dolby Digital Plus
DTS-HD Master Audio/DTS-HD High Resolution Audio/DTS 96/24/DTS-ES/DTS-HD Express
DSD přehrávání přes síť/USB (5.6 MHz/2ch 2.8 MHz/2ch)
Přehrávání DSD disků (SACD) přes HDMI (2.8 MHz/5.1ch, 2ch)
Digital Core Engine s Cirrus Logic (Quad Core) x1
384 kHz/32-bit DAC (AK4458)
HDMI Audio Return Channel (ARC)
MCACC Auto Room Tuning

 • Phase Control
 • Subwoofer EQ (4 pásma)

Advanced Sound Retriever (2 kanály)
Advanced Surround Mode

 • Classical, Unplugged, Entertainment Show, Drama, Advanced Game, Action, Rock/Pop, Sports, Extended Stereo, Extended Mono, Front Stage Surround, Auto Surround

AM/FM tuner, 40 předvoleb

 

 

VIDEO

 

Ultra HD Pass-through s HDCP 2.2 (4K/60p/4:4:4/24-bit, 4K/24p/4:4:4/36-bit, 4K/60p/4:2:0/36-bit)
Podpora HDR a BT.2020
Převzorkování Ultra HD (1080p 4K)
3D Ready (Blu-ray Disc™, Broadcast, a Games)
Deep Colour (36-bit), “x.v.Colour”

 

 

SÍŤOVÉ FUNKCE

 

Vestavěná technologie Wi-Fi® (Duální pásmo 5 GHz/2,4 GHz)
Vestavěná bezdrátová technologie Bluetooth (verze: 4.1, profil: A2DP/AVRCP, Codec: SBC/AAC)
Google Cast*1*2
Apple AirPlay Certified
Spotify® Digital Music-Streaming Service Ready*3
Internetové rádio s TuneIn
TIDAL Music Streaming Service Ready*2
Deezer*2*4
Přehrávání Hi-Res Audio z USB/sítě

 • Až 192 kHz/24-bit ALAC, AIFF, FLAC, WAV
 • DSD přehrávání 5,6/2,8 MHz 
 • Dolby® TrueHD přehrávání (pouze USB)

 

 

PROVOZNÍ VLASTNOSTI

 

iControlAV5 Remote Control App Ready (iOS/Android) *5
Nové grafické uživatelské rozhraní s System/Network Setup
Automatické vypnutí do pohotovostního režimu HDMI Through
Sleep Timer
Uživatelsky přívětivé jednoduché dálkové ovládání

 

 

PŘIPOJENÍ

 

Přední terminály

 • HDMI 1x (vstup)
 • USB 1x (vstup) pro USB disk
 • Mikrofonní vstup pro MCACC
 • Audio 1x (mini stereo jack)
 • Phones 1x (výstup)

Zadní terminály

 • HDMI 6x (vstup) (4 přiřaditelné)
 • HDMI 2x (výstup) (1 pro MAIN, 1 pro SUB)
 • Ethernet 1x (vstup)
 • AV (komponentní) 1x (vstup) (přiřaditelný) 
 • AV (kompozitní) 2x (vstup) (přiřaditelný)
 • Audio 1x (vstup) (přiřaditelný)
 • Phono (MM) 1x (vstup)
 • Digitální koaxiální 1x (vstup) (přiřaditelný)
 • Digitální optický 2x (vstup) (přiřaditelný)
 • Subwoofer 2x (Pre Out)
 • Zone 2 Line Out
 • Reproduktory 9 ch (výstup) (FRONT, CENTER, SURROUND, SURROUND BACK/ZONE 2/Bi-AMP, HEIGHT/SP B)
 • FM/AM anténa
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy* Cena*
SEC electronic sro 53333 SEC electronic sro
Pardubice 53333 DRAŽKOVICE 155
Skladem u prodejce Cena dopravy* 150,00 Kč Cena* 13 890,00 Kč Koupit zde
Vytvořte vlastní recenzi

Porovnat produkt