BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

TC Electronic D-Two

TC ELECTRONIC
SKU: TC 960100051

Přemýšlejte o dozvuku a je tu šance, že v hlavě uslyšíte delay od TC Electronic, protože jsou prostě nejlepší - konec příběhu. D-Two v sobě spojuje to úžasné delay se zábavou – a nyní má funkci true Rhythm Tap. Na vašem přístroji můžete využít nejen tempo, ale skutečné rytmické patterny – získáte výsledky, které vaší kreativitu určitě rychle vybičují na nová maxima!

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 4-7 dní

s DPH: 8 990,00 Kč bez DPH: 7 429,75 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

TC kvalita

 

 

TC Electronic nechtějí opakovat sami sebe – chtějí, aby to za ně udělalo jejich delay. Zní skvěle a D-Two v sobě obsahuje některé ty cool efekt chorusy a sladké filtry. Všechna klasika TC je zde, od Ping Pong, po Reverse delay, vše přeneseno přímo z 2290.

 

 

Úžasný taping

D-Two nabízí 3 způsoby, jak kontrolovat své delay: "tradiční", což je nastavení, které používá každá delay jednotka už od úsvitu lidstva, "přímé", který vám umožní nastavit přesný počet delay a "režim rytmus", který umožňuje Tap Tempo.

 

 

Ovládejte opakování

Absolutní kontrola nad opakováním je šikovná funkce, která umožňuje udělat přesně to, co jste mysleli, že by to dělat mělo, když jste četli nadpis: umožňuje absolutně ovládat opakování. Je to skvělé pro vytváření nějakých úžasných zvuků – a hlavně přesně a snadno.

 

 

Ze zákulisí – veškerý přístup

D-Two představuje nejúspěšnější spojení technologie a lásky k hudbě. Naplněn až po okraj tím nejlepším z nejlepšího, co lze v oblasti delay nalézt spolu s UI - to zajišťuje, že v sobě rozvinete svého vnitřního hudebníka a nikoliv svého vnitřního technika, tím si můžete být jisti!

 

 

Displej

Na displeji D-Two se jednoduše zobrazuje to podstatné. Získáte okamžitý přehled o měření vstupu, delay time, presetech a všem ostatním, co je důležité pro vaši špičkovou hru.

 

 

Standard Delay Line

To je místo, kde pobývají chléb - a máslo všech delay, ale v kvalitě TC. Jinými slovy - běžný delay, jehož princip spočívá v přivedení zpětné vazby z výstupu na vstup.

 

 

D-Two Delay Line

Toto je speciálně navrženo tak, aby počet opakování nebyl řízen zpětnou vazbou, ale byl zadáván (Tap) vámi – klepnutím rozhodnete o počtu opakování. Jednoduché, ale hraní to změní.

 

 

Rhythm Tap

Rhythm Tap umožňuje nastavit nikoliv tempo, ale rytmický pattern - přímo na přední straně přístroje. Jednoduché, snadné a opravdu příjemné.

 

 

Spatial

Použijte efekt Spatial Delay, pokud chcete zvuku přidat další šířku. Extra šířka je generována buď „offestováním“ levého kanálu až o +/- 200 ms, nebo obrácením fáze, nebo obojím.

 

 

Filter

Možností Filter získá efekt měkčí, teplejší a přirozenější vyznění. Omezením vysoké frekvence se tento filtr ve většině případů lépe spojí s mixem (jinak někdy bývá v mixu až rušivý).

 

 

Chorus

Modulační efekt, skvěle znějící a světově uznávaný Chorus. Dvojí kliknutí na tlačítko CHORUS poskytuje okamžitý přístup ke všem jeho parametrům.

 

 

Reverse Delay

Efekt Reverse Delay zpracovává signál, a přidává k signálu obrácený delay.

 

 

Dynamic Delay

Delay, které „naslouchá“ tomu, co hrajete a podle síly signálu přidává nebo ubírá množství delay.

 

 

Ping-Pong

Vytvoří některé zvuky, které skáčou po celém prostoru stereoobrazu. Za použití s funkcí Rhythm Tap nabízí zcela unikátní výsledky.

 

 

True 24 Bit

Nejmodernější hardware vám nabízí true 24 bitové rozlišení A/D a D/A převodníků a true RAM 24 bit.

 

 

Pojďme na I/O

D-Two podporuje vyvážené vstupy a výstupy, S/PDIF, MIDI in/out/thru, a k dispozici je i vstup pro pedál pro externí ovládání parametrů.

Doplňkové údaje / TC Electronic D-Two

Značka TC ELECTRONIC
Typ signál. procesoru multiefektové procesory

Funkce

  •  Multitap Rythm delay
  •  Absolutní ovládání opakování
  •  Delay až 10 sekund
  •  50 presetů výrobce / 100 uživatelských lokací
  •  24-bitové A/D-D/A převodníky
  •  S/PDIF digitální I/O, 44.1-48 kHz
  •  1/4" jacky - dual I/O
  •  Interní zpracování 24-bit
  •  Šest unikátních funkcí s přímým přístupem
  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt