BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

TC Helicon Perform-V

TC HELICON
SKU: TC 996366005

Vokální multi-efektový procesor Perform-V
TC 996366005

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 4 990,00 Kč bez DPH: 4 123,97 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

PRO SOUND – ten správný zvuk pro zpěváky

Pokud to myslíte se zpěvem vážně, časem zjistíte, že dobře znějící hlas je více, než o talentu a technice zpěvu. Je to o tom, že jedinečnost vašeho hlasu dosáhnete pomocí správného nástroje tak, aby mohl vyniknout - ať už při vystoupení, v rozhlase, během domácího nahrávání, nebo při nahrání na servery YouTube, SoundCloud, Facebook, Instagram, nebo na jakýkoliv z vašich oblíbených sociálních kanálů.

To je to místo, kde Perform-V zazáří. Co dříve vyžadovalo zkušeného producentem nebo vyhrazeného zvukaře, lze nyní nastavit během několika sekund. Perform-V umí nabídnout profesionální zvuk, který je klíčem k vašemu nezapomenutelnému vokálnímu výkonu. Krása Perform-V spočívá v tom, že vám umožní soustředit se výhradně na vaši lásku ke zpěvu a kreativitu, zatímco automaticky zpracovává jeho lesk a produkční hodnoty.

Sledujte, jak to funguje

Požádal jsme několik mladých umělců, aby Perform-V vyzkoušeli. Je zajímavé zjistit jejich první dojmy a jejich pohled na to, jak profesionální kontrola nad svým zvukem vytváří jedinečnou a osobní zkušenost, a jaký to má přínos pro vás a vaše fanoušky.

Okamžitý zvuk studiové kvality

Křišťálově čistá srozumitelnost každého slova – to je ta pravá síla Perform-V. Rozumí tomu, co vašemu hlasu vyhovuje a tvaruje jej pro vaše publikum. Po stisknutí tlačítka TONE se automaticky o vše postará, takže získáte snadno lepší zvuk. Pokud existuje jeden kouzelnický trik uvnitř Perform-V, to je on.

Časem prověřené vokály

Perform-V nabízí všechny ty vzrušující zvuky, které vaše posluchače zaujmou, dokáže vytvořit oslňující efekty, nebo přidat lyrický důraz – obsahuje ty efekty, které používá každý populární umělec před vámi. Ovládací prvky DOUBLE, REVERB, a ECHO vám umožňují rychlý přístup ke všem klasickým zvukům, které dělají z dobrých zpěváků skvělé. Jsou tam, a je na vás, abyste je prozkoumali.

BEAM – stačí je přenést

Ihned po vybalení snadno vyvoláte nadčasovou, prémiovou atmosférou zvuku použitím vestavěných efektů Double, Reverb, a Echo. Nicméně, ta pravá zábava začíná, když použijete bezplatnou aplikaci pro váš smartphon.

Vyberte si ze stovek předpřipravených zvuků včetně HardTune, harmony, či megaphone, a okamžitě začněte znovu vytvářet atmosféru vašeho oblíbeného umělce či hudebního stylu. Jednoduše použijte „beam" zvuku přímo z vašeho telefonu tlačítky PRESET - není třeba žádné příslušenství, nebo dokonce ani bezdrátové nebo Bluetooth připojení! Je to do značné míry magie, a budete muset zkusit uvěřit.

Ať je to HIT

Většina předvoleb umožňuje „beam" nebo stahování s funkcí "HIT". HIT vám pomůže vytvořit ve vašich vystoupeních intenzitu přidáním dalších vrstev předvoleb, a to pouhým dalším stisknutím tlačítka předvolby (místo zelené barvy zmodrá). To je ideální pro vytvoření pozoruhodných chorusů nebo pro zvýraznění určité fráze.

Nastav a zapomeň

Perform-V odstraňuje většinu složitého nastavování, spojeného s většinou audio zařízení. Kromě funkce Tone nabízí také automatické nastavení mikrofonního vstupního zisku. To znamená, že instalace je tak jednoduchá, jako zapojení mikrofonu a podržení tlačítka SET, zatímco vy budete zpívat. Bum, a je připraven. Obsahuje dokonce i klip na mikrofonní stojan, takže bude přesně tam, kde jej potřebujete.

Žádné starosti

Vše kolem Perform-V je navrženo tak, aby se odstranily překážky, které jsou pro zpěváky typické. Patří sem například možnost jemné korekce PITCH, stejně jako ANTI-FEEDBACK – zpětná vazba vás nemusí trápit, ať už budete zpívat kdekoli na jevišti.

Přehled funkcí PERFORM-V

 1. Zásadní sada klasických vokálních efektů, včetně 4x Reverb, 4x Echo a 4x Double typů
 2. Automatic Microphone Input Gain – automatický mikrofonní vstupní zisk pro bezbolestné nastavení
 3. Adaptive Tone – automatická globální kontrola nad EQ, komprese, De-essing a Gating pro profesionální vokální zvuk
 4. Výkonný Anti-Feedback algoritmus eliminuje pískání v reproduktoru – okamžitě a s minimálním dopadem na celkový zvuk
 5. Kombinace 3 presetů umožňuje ukládat a vyvolávat oblíbené efekty
 6. Beam – nové vokální zvuky ze smartphonu přes bezplatnou mobilní aplikaci Perform-V pro iOS a Android. Beam presety zahrnují výběr 1 a 2-voice harmonie, HardTune, megaphone, song a artist, a další s funkcemi HIT

Doplňkové údaje / TC Helicon Perform-V

Značka TC HELICON
Typy kytarových efektů hlasový procesor

Funkce

 • Profesionální vokály studiové kvality na každém představení
 • Rychlá a snadná kontrola nad zvukem pro všechny hudební styly
 • Unikátní konstrukce pro upevnění přímo k mikrofonnímu stojanu
 • RoomSense mic. Vestavěný mikrofon umožňuje cvičení bez připojení mikrofonu
 • Aux vstup umožňuje představení s hudbou z vašeho mobilního zařízení
 • Vizuální Pitch metr pro zlepšení vaší techniky zpěvu a vycvičení poslechu
 • Chromatická korekce pitche umožňuje lehce navést vokály k nejbližšímu půltónu
 • Tlačítko Tap tempo pomůže k tomu, aby echo odpovídalo tempu písně
 • Tlačítko Talk ztlumí všechny efekty, ale tón zachovává aktivní, když chcete promluvit na publikum
 • Automatické harmonie Hands-off automatic harmony a HardTune přes RoomSense mikrofon nebo vstup Aux
 • Hlasitý sluchátkový výstup s nastavitelnou úrovní
 • Unikátní montážní systém, upevnění na mikrofonní stojan jedním kliknutím
 • Vysoce kvalitní, nízkošumový mikrofonní předzesilovač s podporou +48V fantomového napájení pro kondenzátorové mikrofony
 • USB připojení k VoiceSupport, bezplatná aplikace pro aktualizace firmwaru a správu presetů
 • Kompatibilní s moderními výkonnými vokálními mikrofony TC-Helicon MP-75 a MP-76 s funkcí ControlTM pro ovládání efektů z vašeho mikrofonu
 • Vstup pro volitelné nožní pedály TC-Helicon (3- nebo 6-Switch) pro další kontrolu nad vaším představením
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt