BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

TC Helicon VoiceLive Touch

TC HELICON
SKU: TC 996353005

VoiceLive Touch je průlomový vokální FX nástroj – efektový procesor s dotykovým ovládáním.

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 13 990,00 Kč bez DPH: 11 561,98 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Dotkněte se a uvěříte

 

 

Toto je první opravdový nástroj pro hlas. Díky jeho geniální konstrukci si můžete vybrat jeho umístění - připevněte jej před sebou na mikrofonní stojan, nebo jej umístěte vedle keyboardu nebo počítače - tak, ať mohou vaše prsty klouzat přes dotykové rozhraní. Jeho FX a looping výkonnost se nyní může rozpoutat – výkonnost, která bude k nezastavení

 

 

Sledujte, jak to funguje

"Me, Myself and I" je evropská skupina, jejíž stylem je hlasem ovládaná hudba. Nástrojem k dosažení tohoto cíle stal právě VoiceLive Touch ...

 

 

Kompletní vokální vesmír FX

VoiceLive Touch je nabitý vokálními efekty z nejprodávanější série VoiceLive® - obsahuje reverb, doubling, HardTune, µMod, tap delay a transducer. Nechte se inspirovat neuvěřitelnou a přirozeně znějící harmonizací, kdy máte z čeho vybírat – zvuky řízené z kytarových, MIDI nebo USB/AUX vstupů. K dispozici je také funkce Global Tone, která se umí přizpůsobí vašemu hlasu pro optimální zvuk zpěvu.

 

 

Znásobte sami sebe

Výkonný looper ve VoiceLive Touch vaší hudební osobnost znásobí, což vám umožní vytvořit celou kompozici sami se sebou. Nabízí spoustu možností pro loop time a řadu dalších inovativních možností, jako je Loops Mode - režim smyčky pro přehrávání smyčky v libovolném pořadí, a Shots Mode - režim pro okamžité vytvoření spouště smyčky. Vaše kreativita může být rozvinuta neuvěřitelně jednoduše!

 

 

Součástí je váš osobní zvukař

VoiceLive Touch se automaticky stará o vokály pomocí funkcí adaptivní EQ, komprese, de-essing a gating. Tím se můžete plně soustředit na svůj výkon, kdy bude váš hlas znít přirozeně. Můžete také naplno využít kompletní sadu hlasových efektů a funkcí, jako jsou harmonizace a looping.

 

 

Hodí se kamkoliv

Voicelive Touch se hodí všude tam, kde jej potřebujete mít. Mějte jej přímo před sebou na mikrofonním stojanu. Pokud budete hrát na keyboard, položte jej nad něj. Když budete doma pracovat s počítačem, můžete jej položit vedle na stůl. Pokud jste kytarista, použijte volitelný pedál Switch-3, takže jej můžete spustit během hraní.

 

Konstrukce ovládacího centra

1. Unikátní dotykové rozhraní pro snadnou navigaci.
2. Snadný přístup ke všem FX; pomocí slideru můžete otevřít svět stovek presetů.
3. Důmyslná konstrukce pro snadné připevnění na mikrofonní stojan nebo stolní použití.
4. Mikrofonní vstup studiové kvality, Guitar in/thru, MIDI, Aux in pro MP3 a footswitch, sluchátkový výstup s ovládáním úrovně a USB pro aktualizace.

Doplňkové údaje / TC Helicon VoiceLive Touch

Značka TC HELICON
Typ stompboxu basové stompboxy

Funkce

  •  Kompletní sada vysoce kvalitních vokálních efektů & harmonizace
  •  Vysoce výkonný looper - vytvoření až 25 smyček
  •  Dotykové rozhraní pro snadnou a jedinečnou extenzi hlasu
  • aa
  • aa
  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt