BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Midas DL153

Midas
SKU: DL153

Stagebox s 16-ti mikrofonními předzesilovači MIDAS, 16 vstupů, 8 výstupů

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 42 300,00 Kč bez DPH: 34 958,68 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

 


DL153 je 2U 19" stagebox s pevnou konfigurací, I/O jednotka s 16 mic / linkovými vstupy, a 8 výstupy linkové úrovně, která přináší legendární kvalitu zvuku MIDAS s testovanou a prověřenou technologií. Díky oceňovaným MIDAS mikrofonním předzesilovačům se analogovým ziskem 2,5 dB/krok a dvěma AES50 síťovým portům, poskytuje duální redundanci. DL151 je ideálním partnerem pro MIDAS M32, PRO1, PRO2C a PRO2, umožňující digitální připojení digital snake z Front of House jeviště.

 

 

Oceňované mikrofonní předzesilovače MIDAS


Mikrofonní předzesilovače MIDAS nabízí živý zvuk, což je samotná podstata slavného zvuku MIDAS. Více než 40 let zkušeností, ve spojení s nejlepší volbou komponentů, nabízí uznávaný teplý zvuk a hloubku - subtilní dojem, zachování prostorového umístění a efektivnější zachycení přesného zvukového obrazu. Uznávaný zvuk mikrofonních předzesilovačů MIDAS inspiroval generace zvukařů pro vytvoření jejich nejlepší práce, zvukových panoramat, které uchvacují publikum po celém světě.

Vzhledem k tomu, panenský zvuk vždy začíná předzesilovačem, prvním bodem, kde signál vstupuje do konzole, DL153 nabízí nejnovější generaci Midas mikrofonních předzesilovačů, které věrně reprodukují každý zvukový detail. Transparentní a nedotčený zvuk, nízký šum a vysoké potlačení rejekce, to jsou charakteristické znaky této klasické konstrukce.

 

 

Digitální audio sítě


Digitální audio síťová technologie SuperMAC (vyhovuje AES50) od KLARK TEKNIK současně obsahuje vysoký počet kanálů za extrémně nízké a deterministické latence, přesné sladění času taktovacích fází, detekci chyb nebo síťovou redundanci – to vše s jednoduchou implementací a snadným používáním tak, aby vše vyhovovalo potřebám koncertního turné.

DL153 je kompatibilní se všemi digitálními konzolami MIDAS a audio systémy, stejně jako s jinými zařízeními s podporou AES50.

 

 

Vysoký výstupní výkon s funkcí Mute


Na DL153 je k dispozici 8 aktivních, servo-vyvážených výstupů, linkových výstupů s nízkou impedancí se schopností vysokého přenosu po dlouhých kabelech.

Výstupy jsou vybaveny automatickou funkcí Mute - pokud audio signálovou cestu z mix konzole ztlumí operátor, a k dispozici jsou jednotlivé LED indikátory pro každý výstupní konektor.

 

 

Provoz na 96 kHz nebo 48 kHz


DL151 podporuje dvojí vzorkovací frekvenci pro AES50 připojení - 96 kHz pro použití s MIDAS PRO Series a 48 kHz pro použití s MIDAS M32 Series.

 

 

Dálkové ovládání z konzole nebo přední ovládací panel


Všechna nastavení konfigurace pro DL153 lze nastavit buď vzdáleně z mixážního pultu, nebo přímo přes intuitivní a snadno pochopitelné ovládání z předního panelu. DL153 má dispozici LCD displej s intuitivní navigací v menu pro všechny možnosti konfigurace, LED indikátory stavu, které poskytují zpětnou vazbu o provozním stavu, ukazují např. stav výstupu, AES50 a stav připojení sítě Ethernet a aktivitu.

 

 

Postaveno pro turné


Díky robustní, ocelové 2U rackové skříni je DL151 určen pro koncertní turné. Prémiové Neutrik konektory se používají pro spolehlivá audio a síťová připojení, večer co večer.

Doplňkové údaje / Midas DL153

Značka Midas

Funkce

 •  16 oceněných mikrofonních předzesilovačů MIDAS PRO s přepínatelným fantomovým napájením +48 V
 •  8 elektronicky vyvážených nízkoimpedančních výstupů linkové úrovně
 •  Dálkové ovládání až 100 m přes CAT5 / 5e kabel
 •  Audio provoz 24 bit/96 kHz
 •  Otevřená architektura umožňuje budoucí provoz 48 kHz
 •  Všechna nastavení programovatelná z ovládacích prvků panelu nebo konzole
 •  Podporuje duální redundanci sítě AES50
 •  AES50 síťové porty, Neutrik etherCON
 •  Robustní 2U rackové šasi pro odolnost v přenosných aplikacích
 •  Univerzální spínaný napájecí zdroj
 •  3-letá záruka
 •  Navrženo a zkonstruováno v Anglii
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt