BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Midas M32

Midas
SKU: M32

Digitální mixážní pult pro živé a studiové aplikace, 40 vstupních kanálů, 32 mikrofonních předzesilovačů MIDAS a 25 Mix sběrnic


Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 96 900,00 Kč bez DPH: 80 082,64 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Špičková přesnost 192 kHz

 

Průkopnická konzola M32 Live spojuje legendární kvalitu zvuku MIDAS s pokročilou digitální technologií, i v budoucnosti použitelných 96 kHz a špičkové převodníky 192 kHz ADC a DAC. M32 Live elegantní styl, který nabízí opravdu luxusní zážitek z míchání. High-end konstrukční materiály, včetně uhlíkových vláken, poskytují bezkonkurenční životnost a pevnost, navíc podstatně nižší hmotnost, než srovnatelné konzole.

M32 Live využívá oceňované mikrofonní předzesilovače MIDAS PRO Series a MIDAS PRO motorizované fadery, které jsou dimenzovány na 1 milion cyklů - třikrát více, než jiné přední konzole.

Midas M32 Live je konzole budoucnosti, která zcela zvyšuje laťku pro živé mixování.

 

Legendární kvalita zvuku MIDAS


Zatímco má MIDAS M32 Live styl, je to zvuk, který je to nejdůležitější. Produkty MIDAS jsou slavné, již dávno je využívali legendy, jako Billy Joel, Yes, The Beach Boys, Pink Floyd a další. Midas vždy dbal o nekompromisní kvalitou a dokonalou reprodukci zvuku.

Podklad vstupní analogové části tvoří audiofilské obvody Cirrus Logic, multi-kanálové 192 kHz A/D převodníky, které se mohou pochlubit dynamickým rozsahem 114 dB pro zajištění působivě nízkého zkreslení a nízkým šumem.

 

Vyrobeno pro zítřek


M32 Live je konzole, postavená pro dnešek a zítřek - díky otevřené architektuře nabízí provoz na 96 kHz i špičkových 192 kHz, 24 bit ADC a DAC převodníky poskytují vynikající výkonnost a umělecký zvuk.

 

Oceňované mikrofonní předzesilovače MIDAS


Mikrofonní předzesilovače MIDAS nabízí živý zvuk, což je samotná podstata slavného zvuku MIDAS. Více než 40 let zkušeností, ve spojení s nejlepší volbou komponentů, nabízí uznávaný teplý zvuk a hloubku - subtilní dojem, zachování prostorového umístění a efektivnější zachycení přesného zvukového obrazu. Uznávaný zvuk mikrofonních předzesilovačů MIDAS inspiroval generace zvukařů pro vytvoření jejich nejlepší práce, zvukových panoramat, které uchvacují publikum po celém světě.

 

Vytváření sonického prostoru


Předzesilovače Midas eliminují typickou nerovnováhu zisk/nastavení na jevišti, čímž se zlepší poměr common-režimu (CMRR) a harmonické zkreslení je na téměř nezměrné úrovni. Konstantní vysokofrekvenční pásma (topologie) zaručuje vynikající stabilitu, RF rejekci a výkonnost pro šum na všech úrovních zisku, což přispívá k transparentnímu, otevřenému a dynamickému zvuku. Ale tím to nekončí, v průběhu let mnoho mix techniků zjistilo, že tato robustní konstrukce s odolností proti přetížení, nabízí zcela nový rozměr zvuku, nedotčená audiofilní reprodukce ustupuje jen správné kombinaci harmonických, teplému a organickému zvuku, který již poslouchají miliony posluchačů, a záznam bezpočet živých alb pro příští generace.

Vzhledem k tomu, panenský zvuk vždy začíná předzesilovačem, prvním bodem, kde signál vstupuje do konzole, nabízí nejnovější generaci Midas mikrofonních předzesilovačů, které věrně reprodukují každý zvukový detail. Transparentní a nedotčený zvuk, nízký šum a vysoké potlačení rejekce, to jsou charakteristické znaky této klasické konstrukce.

Mikrofonní předzesilovače jsou velmi podobné těm, které se používají pro nejslavnější konzoly XL4 a Heritage H3000, které se rychle staly průmyslovým standardem. MIDAS si vybudoval dobrou pověst díky nekompromisní kvalitě konstrukce audio zařízení, a zejména pro oceňované mikrofonními předzesilovače, které jsou považovány za jedny nejlepší v oboru. V návaznosti na tuto historii nabízí Midas předzesilovače, které byly použity pro bezpočet špičkových umělců, jako Bon Jovi, Alanis Morrisette, AC/DC, Coldplay, Kid Rock, Metallica, Alicia Keys, Foo Fighters, Christina Aguilera, Sir Paul McCartney, Pearl Jam, a mnoho dalších.

M32 Live čerpá z tohoto dědictví, aby vám přinesl elitní profesionální úroveň kvality zvuku.

 

Co M32 Live umí - vše


Ať už přejdete z analogového mixování, nebo jste zvyklí používat jiné digitální konzole, vaše první zkušenost s M32 Live bude příjemná - byl navržen tak, aby byl přechod intuitivní, plynulý a přímočarý.

Oslnivost M32 Live je v jeho jednoduchosti a workflow. Ovládání po hmatu umožňuje hladké úpravy kritických prvků v průběhu mixu, zatímco TFT displej vás informuje o každém kroku. Tato integrace ovládání po hmatu, motorizovaných faderů a řada LCD a TFT displejů umožňuje řešení pro živý zvuk, vysílání, studiové nahrávky a post-produkční aplikace.

M32 Live přehrávání zcela přehodnotí, co je možné jen v digitálním mixéru. Intuitivní pracovní postup, spojený s plně interaktivním uživatelským rozhraním, zajišťuje okamžité obeznámení a vzbuzuje důvěru. Pokročilá technika a precizní provedení poskytují hvězdný zvukový výkon za velmi přijatelnou cenu.

 

Kanálové stripy


Kanálové stripy M32 Live staví nejdůležitější parametry zpracování kanálu do jedné sekce, takže bez ohledu na to kanálu, na kterém pracujete, jsou ovládací prvky vždy stejné. Toto vysoce efektivní rozložení vychází z osvědčené konstrukce konzolí MIDAS i zpětné vazby uživatelů. Optimalizované podsvětlení ovladačů zajišťuje jasné označení úrovně nebo stavu, z libovolného úhlu pohledu.

Podsvětlené rotační enkodéry a přepínače umožňují ovládat nastavení předzesilovače, frekvenční shelving, duální sekce dynamiky, stejně jako multi-režim plně parametrického EQ, send sběrnic, nebo main, mono a stereo panningu.

 

7" hlavní displej


7" hlavní barevný TFT displej je viditelný i za světla, a ukazuje potřebné parametry nastavení. Nabízí vysoký kontrast a venkovní viditelnost, proto je TFT ideální pro koncerty a místa, jako Open Air festivaly. Okolo displeje jsou vysoce přesné, kontextové hmatové enkodéry, díky nimž obrazovka ožije a okamžitě hlásí ve vysokém rozlišení všechny úpravy, provedené v široké škále parametrů.

Inteligentní konstrukce nabízí kontrolu nad životně důležitými funkcemi, jako jsou efekty, měření, směrování a mnohem více, pouhým stiskem 1 nebo 2 tlačítka.

 

Funkce Sends On Fader


M32 Live přináší do digitálního míchání pohodlí, a to díky integrované funkci Sends On Fader. Tato neuvěřitelná funkce umožňuje vytvářet výkonné, vyhrazené sub-mixy pro monitor, sekundární zóny, a mnoho dalšího - to vše bez ovlivnění front of house mixu nebo úrovní.

M32 Live umožňuje odesílat vybrané signály na jakékoli Aux nebo výstupní sběrnice a potom načíst mix v dokonalé kombinaci přes fadery kanálů.

Konzole si pamatuje nastavení faderů a okamžitě jej vyvolá, když vyberete sběrnici pro rychlé nastavení.

 

DCA skupiny


DCA (digitálně řízený zesilovač) skupiny slouží pro kontrolu nad více signály najednou, aniž byly skutečně míchány do sběrnic podskupin. 8 DCA skupin M32 Live umožňuje ovládat více signálů na jednom faderu, jako je například mix celých bicích, sekce rohu, nebo vokalistů, atd.

Ovládání DCA ovlivňuje mix FOH, a zároveň umožňuje, že jednotlivé sběrnice zůstanou beze změny. Výsledkem je přizpůsobitelný workflow, který poskytuje maximální flexibilitu, ale stále umožňuje, aby individuální sběrnice a podskupiny sloužily k účelu, k jakému byly určeny, jako je zóna sendů, odesílání kanálů, atd.

 

Přiřazení sekce


Zatímco některé digitální pulty umí nabídnout několik uživatelsky definovatelných možností ovládání, možnost přiřazení sekce v M32 Live nastavuje nový standard tím, že poskytuje celkem 36 plně přizpůsobitelných ovládacích prvků na třech samostatných vrstvách.

Stejně jako kanály a sběrnice, tak jsou i jednotlivé scribble stripy k dispozici pro okamžitou identifikaci. Lze definovat parametry pro přepínání (On/Off), nastavit časování efektů pouhým poklepáním, nebo skočit na konkrétní zobrazení.

Rotační enkodéry s LED lze přiřadit ke konkrétním parametrům kanálu, nebo dalším parametrům v sekci Dynamics, které se týkají aktuálního výběru kanálu.

 

Zobrazení funkce


Na M32 Live najdete 11 strategicky umístěných tlačítek View, spojených s různými funkcemi. Tato tlačítka umožňují okamžitý přístup k informacím o této specifické funkci. Například, pokud stisknete tlačítko View v části Equalizer, informace pro EQ tohoto kanálu se okamžitě zobrazí na hlavním displeji, poskytující možnost úpravy do hloubky všech souvisejících parametrů. Tento přímý přístup k vizuálnímu doladění poskytuje zcela novou úroveň kontroly.

 

"Acoustic Integration"- revoluce pro živý zvuk


Legendární britská společnost TURBOSOUND, známá pro výrobu mnoha nejlepších reproduktorových systémů na světě, se spojila s MIDAS i vytvořila snadnou integraci mix a reproduktorových systémů. Říká se tomu "Acoustic Integration".

UltraNet sběrnice umožňuje streamování až 16 kanálů nedotčeného digitálního zvuku na pole reproduktorů TURBOSOUND iQ - a to vše po jediném kabelu CAT5, kdy lze spolu s ovládacími daty nastavit přednastavení zvuku na dálku.

Navíc, reproduktory řady iQ jsou vybaveny "true-fyzikálním modelováním" některých z nejoblíbenějších reproduktorů. Ty lze snadno dálkově ovládat přes M32, což umožňuje zvukaři aplikovat různé modely reproduktorů v reálném čase z pohodlí mixážního pultu.

"Acoustic Integration" je další revoluce pro živý zvuk.

 

100 pásem RTA pro všechny kanály / EQ sběrnice


M32 Live obsahuje 100 pásem s vysokým rozlišením: Real Time Analyzer (RTA), s kompletním barem a spektrografem. Ten ve vysokém rozlišení zobrazuje zvuk ve 100 kmitočtových pásmech v průběhu času – zachycené okno sonogramu plných 10 sekund.

Přepínání mezi velkým RTA pohledem, zobrazení veškerých dostupných signálů v plném rozlišení obrazovky nebo kombinované zobrazení se zobrazením RTA pro dané kanály a křivky EQ sběrnic. Podívejte se na vaše volby filtrů - přímo ve zvukovém spektru. Navíc RTA může být zobrazen nad 31-pásmovým grafickým EQ v FX racku.

Monitorování a řízení frekvence nebylo nikdy jednodušší!

 

16 ohromujících FX "Plug-Ins" na základě fyzikálního modelování


Přidáno je 16 dechberoucí FX pluginů, které umožňují přístup k více jak 50-ti efektům, které by jinak stály v hardwaru desítky tisíc dolarů.

Tato generace high-end FX "Plug-Ins" je založena na opravdovém fyzikálním modelování klasického audio hardware. V podstatě je "přestavěno" klasické analogové zařízení legendárních procesorů do digitální podoby, jako jsou kompresory Urei’s 1176*, Teletronix LA-2A* a Fairchild 670*, stejně jako legendární ekvalizéry Pultec* EQP-1a a EQ5, atd., a také „cutting-edge“ 5-pásmový multi-pásmový kompresor.

 

Rozdělení zisku a dálkové ovládání pro FOH a monitorování


Režim Rozdělení zisku odděluje zesílení kanálu (trim) od zesilovače (zisk), což umožňuje upravit FOH a/nebo monitor lokálním trimem a digitálně - a nezávisle na předzesilovači.

Navíc dálkové ovládání HA Gain umožňuje řídit zisk konzoly, například při použití M32 jako stageboxu.

 

Další směrování a flexibilita zpracování


Směrování M32 Live se stává ještě více flexibilní s nedávným upgradem firmwaru. Výstupní signály a XLR výstupy jsou nyní řešeny samostatně, což umožňuje signály ze zdrojů, AES50 nebo rozšiřující karty, směrovat přímo do analogových výstupů M32 Live.

Například, můžete použít výstupy z M32 Live pro přímé směrování zpět na PA nebo monitorování signálů z hlavní nebo FOH konzole. Plus, výstupní body mohou být nastaveny jako pre nebo post-mute pro větší použitelnost s vašimi P16. To je velmi užitečné v situacích, kdy nechcete přerušit tok signálu mute skupiny.

 

Nástroje pro scény a Show management


Cue Seznam M32 Live poskytuje inovativní způsob, jak automatizovat načítání scén a "Snippetů" na různých místech a v průběhu show. Každý z 500 Cue záznamů lze vložit do některé ze 100 scén nebo Snippets samostatně, nebo ve stejnou dobu. To vám celkem 500 Cues x 100 Scenes x 100 Snippets!

Například uložení oblíbených nastavení EQ pro bicí na kanály 1 - 8 jako Snippet, možnosti vyvolání v jediném okamžiku jako vlastní přednastavení, zcela nezávisle na celkové scéně konzoly - pro rychlý přístup, kdykoliv to budete potřebovat.

 

MIDAS PRO FADERY jsou nastavené na 1 milion životních cyklů


Ve snaze o nejlepší spolehlivost v každém možném aspektu jsou použity špičkové motorizované fadery, které budou sloužit večer co večer, rok co rok.

Ve spolupráci s vybranými dodavateli jsou použity přesné komponenty, které nabízejí vysokou linearitu, robustnost a hladký provoz. Je pravda, že vývoj nebyl snadný, ale výsledky hovoří samy za sebe.

MIDAS PRO FADERY jsou dimenzovány až na 1.000.000 cyklů - třikrát víc, než u ostatních předních výrobců.

 

LCD Scribble stripy


Pro identifikaci kanálů / sběrnic slouží celkem 17 programovatelných LCD Scribble stripů.
Použijte je pro zadání vstupních / výstupních tagů, a navíc můžete přidat ikony, které ihned rozpoznáte. Poté přiřaďte barvy, abyste vytvořili vizuální skupiny pro okamžité rozpoznání. Jednoduché, elegantní a efektivní - a navíc už nikdy nic nebudete muset znovu značit páskou.

 

Jste propojeni


M32C nabízí veškeré digitální připojení a funkce, které potřebujete, ihned po vybalení z krabice. USB 2.0 přináší plných 32 x 32 audio kanálů a MIDI pro váš DAW. Integrované multi-kanálové digitální audio rozhraní lze připojit ke vzdáleným jevištním boxům a P16. Nativní Ethernet ovládání umožňuje dálkové ovládání pomocí počítače, iPadu nebo iPhonu přes kabelové nebo bezdrátové sítě, z druhé místnosti - nebo z celé planety!

Duální AES50 síťové porty nabízí technologickou podporu KLARK TEKNIK SuperMAC: až 96 vstupů a 96 výstupů přes stíněný (STP) CAT5 kabel, umožňující dálkové ovládání stageboxů a sdílení signálů mezi několika připojenými mixery série M32, a MIDAS, KLARK TEKNIK a produkty s podporou AES50. UltraNet poskytuje 16-kanálový digitální mix přímo na P16, bez dalšího hardware, nákladů nebo latence.

M32C obsahuje všechny standardní funkce, jako Ethernet, USB a MIDI, a další rozšiřující slot, takže M32C můžete připojit k současným a budoucím digitálním audio sítím a využít podporu protokolů prostřednictvím široké řady rozšiřujících karet, včetně USB, ADAT *, MADI a Audinate Dante*.

 

POWERPLAY P16


Jednoduché jako podání ruky. Zapojte osobní monitorovací mix P16-M do M32 Live přes UltraNet pomocí stíněného (STP) CAT5 kabelu a nechte performera v ideálním 16-kanálovém osobním monitor mixu. Můžete řetězit další P16-M jednotky, nebo použít několik distributorů P16-D UltraNet a snadno nastavit monitor plug and play systém, kam lze připojit 64 individuálních P16-M jednotek - a používat je přes CAT5.

 

DL16


Midas DL16 vyplňuje mezeru mezi jevištěm a FOH (Front of House) umístěním 16 plně programovatelných, dálkově ovladatelných high-end mikrofonních předzesilovačů MIDAS a 8 analogových, vyvážených XLR returnů na jeviště. Připojení přes jeden stíněný (STP) kabel CAT5 lze připojit až tři DL16 nebo MIDAS DL150 stageboxů a použít tak 48 kanálů a 24 výstupů. Duální AES50 porty na M32R umožňují použít až 96 vstupních kanálů, a směrovat je ve stejném systému.

 •  AES50 síťové porty s technologií KLARK TEKNIK SuperMAC pro ultra nízkou latencí (in-ear kompatibilní) • Jeden kabel pro duplexní propojení - audio a vzorkovací hodiny
 •  Až 100 m sítě přes CAT5 kabel (není součástí balení)
 •  Duální AES50 porty pro kaskádové spojení až tří DL16 jednotek - žádná fúze nebo router není požadován
 •  Přesné měřicí LED displeje a 7 segmentový displej pro ovládání na pódiu
 •  Phone výstup lze přiřadit do některého ze vstupů / výstupů pro on-stage monitorování
 •  Konektivita pro osobní monitorovací systém P16-M pro in-ear aplikace (není součástí balení)
 •  Duální ADAT výstupy pro použití v režimu splitter a samostatně stojící digitální multi-core aplikace
 •  MIDI in / out pro obousměrnou komunikaci mezi FOH a on-stage MIDI zařízením

 

Jaké jsou AES50 a SuperMAC?


AES50 současně obsahuje vysoký počet kanálů za extrémně nízké a deterministické latence, přesné sladění času taktovacích fází, detekci chyb nebo síťovou redundanci – to vše s jednoduchou implementací a snadným používáním tak, aby vše vyhovovalo potřebám živého vystoupení. Tato jedinečná kombinace je také přínosem pro živé i studiové záznamové aplikace, stejně jako pro post-produkci, vysílání a směrování audio infrastruktury.
.
Tato jedinečná kombinace je výhodná pro živé i studiové záznamové aplikace, stejně jako pro post-produkci, vysílání a směrování audio infrastruktury. SuperMAC je proprietární implementace AES50 ve vlastnictví Klark Teknik. Původně vyvinutý Sony Pro-Audio Labs v Oxfordu ve Velké Británii, tvoří základ AES50 otevřeného standardu Audio Engineering Society pro digitální audio sítě – propojení multi-kanálového zvuku s vysokým rozlišením (HRMAI), jak bylo zveřejněno v Audio Engineering Society, Inc.

 •  48 obousměrných audio kanálů @ 48 kHz přes Neutrik etherCON, stíněný (STP) CAT5 kabel (max. délka 100 metrů)
 •  Jeden kabel pro duplexní propojení - audio a vzorkovací hodiny
 •  Ethernet – přenos audio dat přes fyzické vrstvy
 •  Vysoký počet kanálů a ultra-nízká deterministická latence (samply 2x3 = 1/8 ms na uzel)
 •  Přesné sladění času taktovacích fází
 •  Komplexní detekce a řízení chyb
 •  Rezerva pro redundantní síťování
 •  Minimální konfigurace - celkově snadná implementace a použití
 •  Ethernet TCP/IP protokol kompatibilní s pomocným datovým kanálem
 •  Royalty free implementace jsou k dispozici jako Xilinx FPGA jádra
 •  OEM moduly k dispozici od partnerských vývojářů

 

Real-Time záznam


Univerzální konzole M32 Live rovněž poskytuje studiové funkce, nahrávání a přehrávání až 32 stop, které běží na operačních systémech Windows XP, Windows Vista, Windows 7, a Windows 8 nebo Mac pomocí integrovaného rozhraní USB 2.0. M32 Live podporuje vzorkovací frekvence 44.1 a 48 kHz na 24-bit, což vám umožní nahrát až 32 stop živého zvuku přímo do vašeho počítače pro pozdější mix. Využijte vestavěný FX pro rozšíření o DAW. Možnost vyvolání z M32Live projekt usnadňuje a profesionální studio inženýři mohou mít organizovaně uložené projekty, jako scény, a to buď interně nebo externě na USB.

 

Volitelné rozšiřující karty


Volitelné rozšiřující karty M32 Live poskytují flexibilní konektivitu pro mnoho různých aplikací. Široká řada rozšiřujících karet KLARK TEKNIK lze snadno použít místo předinstalované DN32-karty. Plně kompatibilní, bezproblémová integrace v oblasti digitálního živého zvuku, nahrávání a vysílání.

 

DN32-USB


Hi-Speed USB 2.0 audio rozhraní pro profesionální nahrávky - rozšiřující karta DN32-USB zajišťuje stabilní a rychlé řešení pro profesionální živé a studiové nahrávky 32 x 32 kanálů a 16 kanálů MIDI I/O. 400 Mbit/sec pro přenos high-stop, relace přes populární software DAW na Mac a PC přes USB 2.0. Navíc DN32-USB změní váš M32 Live na důmyslnou řídící plochu zahrnující vzdálenou Hui* a Mackie Control* emulaci.

 

DN32-ADAT


Rozšiřující karta DN32-ADAT umožňuje digitálně integrovat M32R s jakýmkoliv zařízením ADAT I/O. To zahrnuje samostatné rekordéry, digitální audio pracovní stanice a další digitální mixéry a zařízení pro zpracování.DN32-ADAT karta poskytuje 32-kanálů z ADAT vstupů a výstupů přes 8 optických konektorů Toslink. Karta je vybavena pro přenos 24-bit signálu a podporuje vzorkovací frekvence 44.1 a 48 kHz pro udržení integrity signálu. DN32- ADAT karta má také BNC word-clock in/out, což umožní synchronizovat s externími hodinami, nebo poskytne hodinový signál pro více zařízení. Externí synchronizace hodin je možná přes připojení BNC, jakož i přes některé ze 4 Toslink vstupů.

 

DN32-DANTE


Po instalaci karty DN32-Dante namísto DN32-USB karty, lze M32R rozhraní se sítěmi Dante využít prakticky pro jakoukoliv 100Mbit/s nebo Gigabit síťovou infrastrukturu DSCP na bázi QoS – může poskytovat spolehlivý multi-kanálový zvuk, který může koexistovat s dalšími IP přenosy dat. DN32-DANTE karta využívá 24bitový přenos signálu s přesnou synchronizací a nízkou latencí pro zajištění nejvyšší zvukové integrity. A sekundární vstup umožňuje nastavit bezproblémovou redundantní síť. Úplné dálkové ovládání M32 Live je možné pomocí integrovaného přepínače Ethernet. Pokud je DN32-DANTE karta připojena k počítači, aplikace Audinate Dante Controller vám dává plnou kontrolu nad konfigurací a směrováním signálů mezi vašimi Dante zařízeními.

 

DAW Ready-MIDI plus Mackie Control & HUI protokoly


Díky MIDI portu může konzola M32 Live fungovat na vysoké úrovni jako velkoformátový kontroler, podobně jako Mackie Control a Hui, a snadno se integrovat s většinou populárních DAW platforem. Motorizované fadery mohou být použity k odesílání informací o pozici na obrazovku DAW, zatímco mute a solo tlačítka každé sběrnice mohou "řídit“ jejich protějšky na obrazovce. Tento výkonný ovládací vztah funguje obousměrně mezi M32 Live a DAW, a umožňuje rychleji pracovat a starat se o jemnější nuance celkové skladby. Nebo byste raději chtěli používat myš?

 

M32-EDIT (PC, Mac, Linux)


Jednoduše připojíte M32 Live k notebooku nebo stolnímu počítači přes LAN, bezdrátovou síť nebo kabel Ethernet, a získáte plné dálkové ovládání M32 Live. Přesunutím faderu na PC se pohybuje na M32R Live ; stisknutím tlačítka na počítači, se tlačítko přepne na M32R. M32-EDIT aplikace je určena pro maximální flexibilitu, která vám umožní použít jakýkoli kompatibilní MCU (Mackie Control Universal) pro ovládání M32R. Tato funkce poskytuje extrémně silné a užitečné řešení pro ovládání jevištního monitoru, a individuální ovládání více instalovaných M32 Live, stejně jako více vzdálených řídících stanic stejného M32R. M32-EDIT také umožňuje vytvářet scény na počítači předem, aby se minimalizoval čas, potřebný pro kontrolu zvuku.

S M32-EDIT software pro PC, Mac a Linux, se váš počítač stává virtuální M32 Live.

 

M32-MIX (iPad)


Front of House je všude tam, kde jste vy a váš iPad - díky nové aplikaci M32 MIX pro iPad. Stačí připojit bezdrátový router ethernetovým kabelem k M32 Live, a pak bezdrátově připojit až 10 iPadů, což je zvláště užitečné pro vlastní monitor mixy.

M32-MIX vám umožní ovládat všech 32 mikrofonních vstupů, 8 Aux vstupů a 16 sběrnic - plus FX stereo returnů a úrovně Matrix, Main, a DCA. Vyberte banku na iPadu, posuňte virtuální fadery a motorizované fadery M32R se okamžitě zrcadlí. Navíc, díky funkci Sends on Faders váš iPad nyní ovládá 16 nezávislých monitor mixů. M32-MIX vám poskytuje flexibilitu a mobilitu

Stáhněte si zdarma M32-MIX z Apple App Store.

 

M32-Q (iPhone, iPod Touch)


M32-Q je perfektní nástroj pro nastavení osobního monitor mixu s MIDAS M32 Live. Kompatibilní s iPhone a iPod Touch modely, každý umělec může provozovat vlastní aplikaci M32-Q a nastavit a vyladit si osobní mix. M32-Q obsahuje přiřaditelnou funkci MCA (Mix Control Association), která umožňuje sledovat míchání a být upravena v průběhu představení.

Stáhněte si zdarma M32-Q z Apple App Store.

 

M32-Q (Android)


M32-Q je také k dispozici pro Android zařízení, což vám umožní nastavit vlastní monitor mix s MIDAS M32 Live. Kompatibilní s operačním systémem Android (2.2 nebo vyšší) mobilní zařízení, každý umělec může provozovat vlastní aplikaci M32-Q Android a přizpůsobit a vyladit osobní IEM s rozhraním, podobným aplikaci pro iPhone. Aplikace obsahuje přiřaditelnou funkci MCA (Mix Control Association), která umožňuje sledovat míchání a být upravena v průběhu představení.

 

Zaručená kvalita


Výrobce se vždy snaží získat zpětnou vazbu a zkušenosti od zákazníků. Produkty jsou vyrobeny ve vlastní továrně Music Group pomocí nejmodernějších automatizovaných pracovních postupů, a pro zajištění kvality jsou využívány laboratoře, vybavené nejmodernějším zkušebním zařízením z celého světa.

Výsledkem jsou produkty z nejnižší mírou poruch v rámci celého tohoto průmyslového oboru, a velkorysá 3-letá záruka.

Doplňkové údaje / Midas M32

Váha 25.0000
Značka Midas
Typ mixu digitální mixy, mixy s USB/Firewire rozhraním
Kanály 8

Funkce

 •  Digitální konzola s až 40-ti simultánními vstupními kanály, pro živá vystoupení a studiové nahrávky
 •  32 oceněných mikrofonních předzesilovačů MIDAS
 •  25 časově sladěných a fázově koherentních mix sběrnic
 •  AES50 síť umožňuje až 96 vstupů a 96 výstupů
 •  Otevřená architektura umožňuje budoucí provoz 96 kHz
 •  192 kHz ADC a DAC převodníky pro vynikající zvukový výkon
 •  Konstrukce s použitím z uhlíkových vláken, hliníku a oceli
 •  40-bit plovoucí body pro digitální zpracování signálu
 •  8 DCA a 6 mute skupin
 •  8 stereo efektorů pro zpracování signálu
 •  25 motorizovaných 100 mm faderů MIDAS PRO
 •  7“ plně barevný displej TFT, viditelný za denního světla
 •  32 x 32 kanálové USB 2.0 audio rozhraní
 •  DAW dálkové ovládání, emulace Mackie Control a HUI
 •  Volitelné bezdrátové dálkové ovládání s aplikacemi pro iPhone a iPad
 •  Univerzální spínaný napájecí zdroj
 •  3-letá záruka
 •  Navrženo a zkonstruováno v Anglii
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt