BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer BDP-140

Pioneer
SKU: BDP-140

Ultimátní zážitek z domácího kina začíná u zdroje, epicentru audio a video obsahu. Pokud hledáte audio a video obsah v kvalitě bez kompromisů, pak je Pioneer BDP-140 vaše řešení.

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 5 590,00 Kč bez DPH: 4 619,83 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Nová dimenze pro domácí kino

 

Ultimátní zážitek z domácího kina začíná u zdroje, epicentru audio a video obsahu. Pokud hledáte audio a video obsah v kvalitě bez kompromisů, pak je Pioneer BDP-140 vaše řešení. BDP-140 je navržen tak, aby pozvednul zážitek z domácího kina a poskytoval bezkonkurenční kvalitu obrazu a zvuku: vylepšené a zkrácené načítání, možnost bezdrátového připojení, a audio a video streaming z Pandora, YouTube a Netflix.

BDP-140 podporuje nejnovější formáty nejvyšší kvality, včetně DTS®-HD Master Audio, Dolby TrueHD a Super Audio CD®. Kromě vysoce kvalitního zvuku, lze pomocí BDP-140 zvýšit rozlišení videa ze standardního rozlišení zdroje na rozlišení 1080p při optimálním zpracování, které přináší jasný a ostrý obraz s redukcí šumu ... Ideální pro klasiku.

 

Skutečný zážitek je ve 3D

 

3D nabízí překrásně vytvořený zvukový a vizuální obraz, kdy vás obklopují emoce, příběh, a dobrodružství. BDP-140 nabízí rozlišení 1080p původního obrazu, stejně jako 3D video výstup s nejnovější specifikací HDMI 1.4a, umožňující vysokorychlostní přenos dat, který je pro 3D Blu-ray formát požadovaný.

Historie a vášeň společnosti Pioneer pro audio, a exkluzivní technologie Pioneer BDP-140 zaručují maximální zvukový zážitek, jakožto zásadní součást a doplnění plně pohlcujícího 3D zážitku.

 

Pioneer ControlApp

Použití funkce Pioneer ControlApp s vaším síťovým Blu-ray přehrávačem vám umožní zefektivnit základní řídící funkce, jako je například spuštění a zastavení přehrávání, nebo posun vpřed a vzad.

Doplňkové údaje / Pioneer BDP-140

Značka Pioneer

Funkce

  •  YouTube® Streaming Service
  •  Přehrávání 1080p 24Hz 3D Blu-ray Disc®
  •  Přehrávání SACD®, Blu-ray Disc, DVD®, CD
  •  Přehrávání High Definition médií přes DLNA® 1.5 a USB®
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt