BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer BDP-LX88-K

Pioneer
SKU: BDP-LX88-K

Tento univerzální Blu-ray přehrávač staví na stůl všechny správné karty: přehraje obsah 3D Blu-ray, DVD, CD, SACD a DVD-Audio disků, v referenční kvalitě obrazu a zvuku.

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 45 000,00 Kč bez DPH: 37 190,08 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Ultimátní Blu-ray přehrávač.

 

Získejte dokonalý zážitek z domácího kina s BDP-LX88.  A díky schopnosti 4K převzorkování (až 60p) vám umožní vychutnat si veškerý videoobsah v kvalitě 4K, bez ohledu na zdroj.

Přes LAN získáte přístup k pokročilým síťovým funkcím, jako BD-Live a DLNA. Užijte si YouTube klipy, fotoalba Picasa, nebo stream videí a hudby, uložené v počítači, na mediálním serveru nebo mobilním zařízení.

BDP-LX88 je k dispozici v černé(BDP-LX88-K) a ve stříbrné barvě(BDP-LX88-S).

 

 

Přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení

Tento Blu-ray přehrávač podporuje i soubory AIFF a Apple Lossless ve vysokém rozlišení. Můžete dokonce poslouchat hudbu v nejnovějším formátu LPCM (.wav) a formátu FLAC.

 

 

4K/60p Ultra HD video

Sledujte své oblíbené filmy ve 4K ultra-vysokém rozlišení obrazu. Schopnost 4K převzorkování rozlišení Blu-ray přehrávače - až 60p - umožňuje vychutnat si veškerý videoobsah v kvalitě 4K.

 

 

Vždy plně pod kontrolou

Uživatelsky přívětivá aplikace iControlAV5 umožňuje ovládat přehrávač přímo z telefonu nebo tabletu. Aplikace je volně k dispozici na App Store nebo Google Play.

 

 

Přeborník těžkého kalibru

Ultra-tuhé šasi: BDP-LX88 je navržen tak, aby vyloučil vibrace. Také zabraňuje nežádoucím interferencím, a to díky unikátní, tříkomorové konstrukci pro část napájení, digitální a analogové obvody - vše je v oddělených komorách.

 

 

Profesionální audio komponenty

Díky vysoce kvalitnímu D/A převodníku SABRE32, tento Blu-ray přehrávač produkuje křišťálově čistý zvuk. Při přehrávání ve stereu využívá více než čtyři DAC obvody pro každý audio kanál.

Doplňkové údaje / Pioneer BDP-LX88-K

Značka Pioneer

3D Blu-ray přehrávač nabízí:

  •  Síťové funkce
  •  Podpora Super Audio CD/DVD-Audio
  •  PQLS
  •  Audio součástky ve vysoké kvalitě
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt