BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer SC-LX88-K

Pioneer
SKU: SC-LX88-K

9.2-kanálový AV receiver

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 73 000,00 Kč bez DPH: 60 330,58 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Překonejte hranice domácího kina.

 

 

Tento AV receiver je vlajková loď Pioneer, kdy zažijete všechny své oblíbené filmy a hudbu přesně tak, jak to tvůrci zamýšleli. SC-LX88 je vybaven pouze high-endovými komponenty, z nichž byl každý pečlivě zkalibrovaný a profesionálně vyladěný legendárním Air Studios – vše pro to, aby se přenesl zvuk studiové kvality přímo do vašeho obývacího pokoje.

Speciálně pro audiofily: SC-LX88 je vybaven SABRE 32bit Ultra DAC a výkonným zesilovačem třídy D. Společně dokáží reprodukovat hudbu s nepřekonatelnou věrností, a to až s výkonem 220 wattů na výstupní kanál. Unikátní na tomto AV receiveru je asynchronní USB-DAC, který umožňuje přímé připojení USB na váš Mac nebo PC, podporující Native DSD a 192 kHz / 32-bit audio obsah.

Třešničkou na dortu je nejnovější technologie prostorového zvuku: Dolby Atmos. SC-LX88 umožňuje umístit horní reproduktory pro vícevrstvý, dynamický, a trojrozměrný zvuk, který je zcela v synchronizaci s obrazem, a který poskytuje úplné ponoření se do zvuku s bezprecedentní lokalizací zvuku a pohybu.

SC-LX88 je k dispozici v černé(SC-LX88-K) a stříbrné barvě(SC-LX88-S).

 

 

Dolby Atmos: Pocítit dimenzi

Tento zesilovač nabízí Dolby Atmos, nejnovější audio platformu pro domácí kino. Se správným nastavením reprosoustav a receiveru tato technologie naplní váš pokoj zvukem s ohromující čistotou, bohatostí, detaily a hloubkou.

 

 

Bluetooth je vestavěno

Pomocí vestavěné bezdrátové technologie Bluetooth můžete snadno přehrávat skladby z kompatibilních zařízení. Tento AV receiver je vybaven A2DP a Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP). Podporované kodeky jsou SBC, AAC, a aptX.

 

 

Vždy plně pod kontrolou

S použitím aplikace iControlAV5 můžete snadno ovládat všechny důležité funkce přímo z vašeho telefonu nebo z vašeho tabletu. Aplikace iControlAV5 je k dispozici zdarma pro iOS a Android zařízení.

 

 

4K/60p Ultra HD video

Zažijte čtyřikrát vyšší kvalitu 1080p HD s 4K ultra-vysokým rozlišením obrazu. Schopnost 4K převzorkování rozlišení tohoto receiveru - až 60p - umožňuje vychutnat si obsah SD nebo HD v kvalitě 4K.

 

 

Hi-Res multi-kanálové audio

Vychutnejte si přehrávání zvuku s vysokým rozlišením, v kvalitě, jako nikdy předtím. Tento AV receiver podporuje soubory s vysokým rozlišením. Můžete dokonce přehrávat nejnovější vícekanálové WAV a audio soubory FLAC.

 

 

Zlepšení zvuku

Audio scaler nabízí převzorkování audio signálu (rozšíření dvoukanálového digitálního signálu) na 32-bit pro zlepšení hustoty a rozlišení. Vzorkovací frekvence může být zvýšena až na 192 kHz při snížení šumu a zvýšení charakteristiky digitálního signálu.

 

 

Funkce Multi-zone

Všechny nové zesilovače nabízejí simultánní zábavu v několika zónách - včetně HDZone s vyhrazený HDMI výstupem pro další místnost. S aplikací iControlAV5 App Pioneer můžete současně ovládat až čtyři různá mobilní zařízení, a AV receiver pro Multi-zone tak plně využít.

 

 

Vestavěný USB-DAC

SC-LX88 integruje asynchronní USB-DAC, který eliminuje jitter a reprodukuje kvalitní zvuk v kvalitě master s extrémní přesností zvukových signálů, a to i pro zpracování signálu Hi-bit32. To umožňuje přímé propojení USB na Mac nebo PC podporující nativní DSD a 192kHz/32-bitové hudební soubory.

 

 

Obrovský výkon

Audiofilní úroveň zesílení třídy D vám přináší bezprecedentní výkon. Krátké signálové cesty zajistí dokonalý zvuk, zatímco efektivní chlazení poskytuje vynikající výkon s nižší spotřebou elektrické energie (-44% vs analogové zesilovače). Nyní s podporou 4-16Ω reproduktorů.

 

 

Užijte si Spotify Connect

Užijte si přístup k milionům skladeb díky digitální streamovací službě Spotify. Tento AV receiver je připraven pro Spotify Connect, která umožňuje vybrat skladby z vaší aplikace Spotify poslouchat je na vašem audio systému.

Doplňkové údaje / Pioneer SC-LX88-K

Značka Pioneer

Funkce

  •  Certifikace Air Studios
  •  USB-DAC
  •  4K Upscaling / Pass Through
  •  Dolby Atmos
  •  Vestavěný Bluetooth
  •  AVNavigator
  •  barva černá
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt