BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

BOSE Companion 20 multimédia reproduktor, stříbrný

BOSE Companion 20 multimédia reproduktor, stříbrný
BOSE Companion 20 multimédia reproduktor, stříbrný BOSE Companion 20 multimédia reproduktor, stříbrný BOSE Companion 20 multimédia reproduktor, stříbrný BOSE Companion 20 multimédia reproduktor, stříbrný
Bose
SKU: B 329509-2300

Multimediální reproduktory.
B 329509-2300

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 7 990,00 Kč bez DPH: 6 603,31 Kč
Doprava zdarma!
set

Buďte první recenzent

Užijte si plný, přirozený zvuk v blízkosti vašeho počítače - nebo napříč celou místností - nejlepším dvoukanálovým reproduktorovým systémem od Bose.

 

 

Elegantní, prostorově úsporná konstrukce doplní váš počítač a eliminuje potřebu specializovaného basového modulu. Technologie TrueSpace® reprodukuje široký a přirozený zvuk pouze ze dvou reproduktorů, přesto vnáší do hudby, her i videa více života. Unikátní ovladač Control pod usnadňuje úpravu hlasitosti nebo ztlumení zvuku. Možnost připojení sluchátek a dalšího audio zařízení.

Systém reproduktorů Bose® Companion 20 dramaticky zlepší zvuk z počítače. Nejlepší dvoukanálový systém od Bose reprodukuje plný, přirozený zvuk, a je lhostejné, zda jste kousek od obrazovky, nebo zvuk posloucháte přes celou místnost.

Patentovaná technologie a moderní konstrukce: vaše hudba, hry a videa ožívají s nápadnou čistotou zvuku a působivými basy při jakékoli úrovni hlasitosti. A to vše z pouhých dvou reproduktorů - bez potřeby basového modulu. Díky rychlému připojení se můžete za pár okamžiků těšit na bohatý zvuk z obsahu vašeho počítače.

 

 

Silný zvuk. Z pouhých dvou reproduktorů.

 

Vyspělá konstrukce a výkonné ovladače jsou pro dobré basy klíčové. Během poslechu si všimnete, že reproduktory přidávají do hudby, her a videí hloubku. Každý, kdo si tyto reproduktory poslechne poprvé, bude hledat někde na podlaze subwoofer, ale žádný nebude k nalezení. Všechen zvuk vychází z pouhých dvou elegantních reproduktorů.
Unikátní ovladač Control pod nabízí množství funkcí. Ovladač Control pod je vybaven rotačním ovládáním hlasitosti a možností ztlumení zvuku jedním dotykem, k dispozici jsou praktické duální vstupy pro připojení sluchátek a/nebo druhého zdroje zvuku, jako je iPod® nebo tablet.

Užijte si prostor vyplněný zvukem - přímo z vašeho počítače - s reproduktory Bose Companion 20.

Doplňkové údaje / BOSE Companion 20 multimédia reproduktor, stříbrný

Značka Bose
Typ reproduktoru multimediální reproduktory
  • Stereo obvody TrueSpace® vlastní konstrukce pro digitální zpracování signálu vytváří širokou dvoukanálovou zvukovou scénu, navrženo speciálně pro poslech v blízkosti počítače.
  • Všestranný ovladač Control pod je vybaven rotačním ovládáním hlasitosti a možností ztlumení zvuku jedním dotykem, k dispozici jsou praktické duální vstupy pro připojení sluchátek a/nebo druhého zdroje zvuku, jako je iPod® nebo tablet.
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
MALL.CZ

Pouze eshop

Skladem u prodejce Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 7 290,00 Kč Koupit zde
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt