BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

BOSE Companion 50 - černé

BOSE Companion 50 - černé
BOSE Companion 50 - černé BOSE Companion 50 - černé BOSE Companion 50 - černé
Bose
SKU: B 373511-2100
2.1 repro k PC, basový modul Acoustimass, aux vstup, sluchátkový výstup, 70mm reproduktory, automatické vypnutí po 30 minutách nečinnosti, dotykový ovladač
Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 11 990,00 Kč bez DPH: 9 909,09 Kč
Doprava zdarma!
set

Buďte první recenzent

Nejlepší systém reproduktorů pro počítače od Bose.

 


Pokud hledáte při používání počítače poutavý zvukový zážitek, jsou to reproduktory Bose, které hledáte. Systém Companion 50 vás vtáhne do dramatického akustického prostředí, které lze očekávat pouze ze systému pěti reproduktorů. Přesto zvuk pochází z pouhých dvou elegantních stolních reproduktorů a skrytého modulu Acoustimass®.

 

Získejte více zážitků

 

Počítač se stále častěji používá pro všechny druhy zábavy. Hudba. Filmy a televizní pořady. Hraní her. Ale pokud stále ještě používáte reproduktory vašeho laptopu nebo běžné PC reproduktory, nemůžete získat takový zvukový zážitek, jaký je možný.
Systém Companion 50 poskytuje vítanou změnu. Využívá proprietární obvody TrueSpace® pro zpracování digitálního signálu, což poskytuje široký, prostorový zvuk a reprodukci s původním dramatickým záměrem. Zvuk hudby, filmů a her, který vás baví.

 

Více zvuku. Méně nepořádku. Snadné nastavení.

 

Je to druh prostorového zvuku, jaký byste mohli očekávat ze systému pěti reproduktorů – surround systému – v pořádku pro obývací pokoje, ale nepraktické pro počítače. Dva malé, elegantní stolní reproduktory mají zvýšené umístění na stojanech pro optimální výkonnost, a navíc toto řešení šetří užitečné místo na stole. Stačí pouze jedno připojení systému reproduktorů k počítači nebo notebooku – žádný speciální software nebo upgrade hardware není potřebný. Ovladač „vše v jednom“ Control pod slouží pro ovládání hlasitosti, ztlumení na jeden dotek. Nechybí konektor pro sluchátka a přídavný vstup – vše na dosah. Pro úsporu energie systém přejde do režimu spánku po 30 minutách nečinnosti, a probudí se po detekci audio signálu nebo po použití ovladače Control pod.

Doplňkové údaje / BOSE Companion 50 - černé

Značka Bose
Typ reproduktoru multimediální reproduktory
  •  Bohatý, detailní zvuk se širokou zvukovou scénou vás vtáhne do děje
  •  Hluboké a přesné basy z modulu Acoustimass, který lze skrýt pod stůl
  •  Ovladač „vše v jednom“ Control pod slouží pro ovládání hlasitosti, ztlumení na jeden dotek, konektor pro sluchátka a přídavný vstup
  •  Jediné propojení s počítačem bez zvukové karty nebo upgrade softwaru
  •  Energeticky úsporný režim spánku se aktivuje po 30 minutách nečinnosti
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt