BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

BOSE 891 II Virtually Invisible - bílé

Bose
SKU: B 742896-0200
Pár obdelníkových reproduktorů zabudovatelných do stěn nebo podhledů s širokým rozložením zvuku a patentovanou technologii Stereo Everywhere
Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 17 990,00 Kč bez DPH: 14 867,77 Kč
Doprava zdarma!
pár

Buďte první recenzent

Nejlepší reproduktory Bose® do stěny

Tyto obdélníkové, „prakticky neviditelné“ reproduktory do stěny Virtually Invisible® jsou osazeny jedním 17.8 cm basovým reproduktorem a dvěma strategicky umístěnými 2.5 cm výškovými reproduktory, což eliminuje potřebu zacílit reproduktory do místnosti. Exkluzivní technologie reproduktorů Bose® Stereo Everywhere® poskytuje vyvážený stereo zvuk napříč širokou oblastí, i ve velkých prostorech.

Zvuk vyniká. Reproduktory splynou.

Ultra tenký rámeček je připojen přímo na mřížku reproduktoru, což umožňuje snadné přebarvení mřížky potřebnou barvou, a díky tomu také elegantně splyne s celou místností. A protože na mřížce není použitý látkový potah, není třeba mít obavy, že se při lakování v mřížce nahromadí příliš velké množství barvy nebo se napustí barvou. Plus, magnety umožňují rychlé a snadné sejmutí mřížky. Také instalace je rychlá a snadná díky montážním svorkám.

 

Streamování hudby pomocí SoundTouch®

Další skvělou vlastností těchto reproduktorů je streamování hudby přes síť Wi-Fi®. S volitelným zesilovačem SoundTouch® SA-5 můžete objevovat a užívat si hudbu snadněji, než kdy dřív. Bezdrátově můžete streamovat 20.000 internetových rádií z celého světa, miliony skladeb a seznamů skladeb z vaší osobní hudební knihovny, a využívat populární hudební služby, jako Deezer™ a Spotify®. To vše je k dispozici prostřednictvím vaší domácí Wi-Fi® sítě. Tento systém pracuje také s jinými systémy SoundTouch®, s cílem vytvořit zážitek z multi-room poslechu. V režimu párty tyto systémy pracují společně jako jeden systém, kdy můžete přehrávat různou hudbu v různých místnostech, všude přehrávat stejnou hudbu, nebo si vytvořit vlastní zóny.

Doplňkové údaje / BOSE 891 II Virtually Invisible - bílé

Váha 0.0000
Značka Bose

Funkce

  • Vysoce kvalitní reproduktor Bose® do stěny je osazen jedním 17.8 cm basovým reproduktorem a dvěma strategicky umístěnými 2.5 cm výškovými reproduktory
  • Vysoce kvalitní výkonnost v plném rozsahu, se kterou se většina ostatních reproduktorů nemůže rovnat
  • Exkluzivní technologie reproduktorů Bose® Stereo Everywhere® pokrývá celý prostor vyváženým stereofonním zvukem
  • Téměř neviditelná konstrukce elegantně splyne s designem místnosti; snadno přebarvitelná mřížka
  • Standardní montážní svorky a magnetické připevnění mřížky usnadňuje instalaci – vše je rychlé a snadné
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt