BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer Compact PA System MPA40BT-PRO

Behringer
SKU: MPA40BT-PRO

Kompaktní přenosný PA systém 40-Watt typu „vše v jednom“, Bluetooth připojení, bateriový provoz, zatahovací rukojeť pro snadnou přepravu

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 4-7 dní

s DPH: 4 590,00 Kč bez DPH: 3 793,39 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Extrémně lehký, ale výkonný EUROPORT MPA40BT-PRO je PA systém, který vám umožní přehrávat skladby z vašeho Bluetooth zařízení s iOS na příštím firemním večírku, nebo předá vaše hudební poselství napříč celým prostorem. Jeho zesilovač 40 W třídy D a prémiový 2-pásmový reproduktorový systém poskytuje vynikající zvuk – a z dobíjecí baterie vydrží až 12 hodin provozu. Součástí MPA40BT-PRO je i kvalitní dynamický mikrofon, ale můžete snadno připojit 1 nebo 2 další mikrofony, například digitální mikrofony Behringer ULM (nejsou součástí dodávky), se kterými MPA40BT-PRO vytvoří extrémně snadno použitelné bezdrátové připojení. Jděte kamkoliv a MPA40BT-PRO půjde s vámi – poznejte PA systém na kolečkách!

Dny magnetofonů, CD a dokonce i MP3 přehrávačů, jsou již dávno pryč. Nyní žije vaše hudba na smartphonu nebo tabletu, takže můžete přestat hledat všechny ty zastaralé kabely a adaptéry. Nyní můžete, jako mávnutím kouzelného proutku, streamovat hudbu z jakéhokoliv Bluetooth zařízení, jako je iPad, iPod touch, iPhone nebo dokonce z laptopu. Není to jednoduché?

Mocně znějící MPA40BT-PRO je neuvěřitelně lehký (9 kg), a díky zesilovači třídy D a vestavěné baterii vydrží provoz až 12 hodin – bez elektrické zásuvky v dosahu! Chcete ještě větší komfort? MPA40BT-PRO obsahuje zatahovací rukojeť ve stylu zavazadla a vestavěná kolečka pro maximální a bezstarostnou přenositelnost.

Úžasný MPA40BT-PRO obsahuje vestavěný 2-kanálový mixážní pult s ultra-nízkým šumem, a mikrofonními předzesilovače o vysoké rezervě, které učinily mixery Behringer legendárními. Součástí dodávky je také 2-pásmový ekvalizér, navíc s možností Bluetooth streamingu přímo z vašeho zařízení s iOS, a z bezdrátových mikrofonů Behringer ULM (prodávají se samostatně). Tyto digitální mikrofony lze hladce integrovat, a rozšířit tak MPA40BT-PRO na systém, který umí zvládnout prakticky jakýkoli zvuk živé aplikace.

Ať už postavíte reproduktory MPA40BT-PRO na stůl, nebo je namontujte na stojany, vždy se budete těšit ze streamování hudby, a z bohatě znějícího zvuku, navíc, systém lze snadno nastavit a – za pár okamžiků. Zeptejte se svého prodejce na další informace, nebo si EUROPORT MPA40BT-PRO zakupte ještě dnes – a poznáte, jak může být ozvučení jednoduché!

Doplňkové údaje / Behringer Compact PA System MPA40BT-PRO

Váha 0.0000
Značka Behringer
Typ PA systému přenosný PA systém
Ekvalizér 2 pásmový
Pokročilé funkce Bluetooth
Počet reproduktorů plnorozsahové
Váha lehké
Dodávané příslušenství kabel
  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt