BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X
 

Kategorie

Sluchátka

Monster iSport Freedom Bluetooth Wireless
Všechny produkty

Kabely

Monster Essentials UltraHD 4K HDMI Cable 2,4 m
Monster Ultra High Performance Stereo Audio Cable 5 m
Monster Gold Advanced High Speed HDMI Cable 5 m
Všechny produkty

společnost Monster

Společnost Monster Cable Products, Inc. byla založena v roce 1979 Noelem Lee, který pak byl inženýrem návrhů laserové fúze v Lawrence-Livermore Laboratory stejně jako audiofilem a profesionálním bubeníkem. Monster je nyní světový výrobce vysoce výkonných kabelů, které propojují audio/video komponenty pro domácnost, automobily a profesionální použití stejně jako pro počítače a počítačové hry.Monster produkty

Monster Cable je nepostradatelným komponentem pro milovníky hudby, audiofily, nahrávací studia, zvukové profesionály, hudebníky, instalační techniky a nadšence domácího kina. Audio kabely Monster zvyšují čistotu, dynamiku a výkon audio signálů, které přes ně cestují. Monster video kabely poskytují nejostřejší a nejčistější obraz s přirozenými živými barvami z tradiční a digitální televize, projektorů, domácího kina a satelitních systémů. Monster Game produkty umožňují nadšencům užívat si špičkovou herní zábavu maximalizací kvality zvuku a obrazu herního systému. Monster Power, divize Monster Cable, poskytuje čisté síťové napájení A/V komponentům a počítačovým produktům a vysokou přepěťovou ochranu pro maximální výkonnost.

Divize vývoje nových produktů společnosti Monster čerpá z let audio návrhů a kritických poslechových zkušeností pro vytváření inovativních, vysoce výkonných kabelů a příslušenství, které dělá ze společnosti Monster průmyslového lídra. Moster již vlastní přes 200 US a mezinárodních patentů a soustavně usiluje o objevení a rozvoj nových pokrokových technologií a návrhů, které by vyhověly potřebám pokrokových zákazníků elektronického průmyslu. Moster nabízí přes 4000 produktů a prodává je ve více jak 80 zemích světa.

 

Porovnat produkt