BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X
 

Kategorie

Sluchátka

Monster Elements Wireless Over Ear Rose Gold
Monster ROC Sport SuperSlim Wireless In Ear
Monster iSport Achieve Green
Všechny produkty

Přenosné reproduktory

Monster SuperStar HotShot přenosný Bluetooth reproduktor černozlatý
Monster Superstar Ravebox šedý
Monster Firecracker Bluetooth reproduktor černý
Všechny produkty

Multiroom

Monster StreamCast S3 bezdrátový reproduktor
Monster StreamCast S2 bezdrátový reproduktor
Monster StreamCast S1 bezdrátový reproduktor
Všechny produkty

společnost Monster

Společnost Monster Cable Products, Inc. byla založena v roce 1979 Noelem Lee, který pak byl inženýrem návrhů laserové fúze v Lawrence-Livermore Laboratory stejně jako audiofilem a profesionálním bubeníkem. Monster je nyní světový výrobce vysoce výkonných kabelů, které propojují audio/video komponenty pro domácnost, automobily a profesionální použití stejně jako pro počítače a počítačové hry.Monster produkty

Monster Cable je nepostradatelným komponentem pro milovníky hudby, audiofily, nahrávací studia, zvukové profesionály, hudebníky, instalační techniky a nadšence domácího kina. Audio kabely Monster zvyšují čistotu, dynamiku a výkon audio signálů, které přes ně cestují. Monster video kabely poskytují nejostřejší a nejčistější obraz s přirozenými živými barvami z tradiční a digitální televize, projektorů, domácího kina a satelitních systémů. Monster Game produkty umožňují nadšencům užívat si špičkovou herní zábavu maximalizací kvality zvuku a obrazu herního systému. Monster Power, divize Monster Cable, poskytuje čisté síťové napájení A/V komponentům a počítačovým produktům a vysokou přepěťovou ochranu pro maximální výkonnost.

Divize vývoje nových produktů společnosti Monster čerpá z let audio návrhů a kritických poslechových zkušeností pro vytváření inovativních, vysoce výkonných kabelů a příslušenství, které dělá ze společnosti Monster průmyslového lídra. Moster již vlastní přes 200 US a mezinárodních patentů a soustavně usiluje o objevení a rozvoj nových pokrokových technologií a návrhů, které by vyhověly potřebám pokrokových zákazníků elektronického průmyslu. Moster nabízí přes 4000 produktů a prodává je ve více jak 80 zemích světa.

 

Porovnat produkt