BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X
 

Kategorie

Mixery

BOSE T8S ToneMatch
BOSE T4S ToneMatch
BOSE FreeSpace DXA 2120 mixer amplifier
Všechny produkty

Reproduktory

BOSE ShowMatch SM5
BOSE FreeSpace DS 16SEAG, Černá
BOSE FreeSpace FS4SE Surface Mount loudspeaker, white
Všechny produkty

Instalovaný zvuk

BOSE DesignMax DM8S Loudspeaker, black
BOSE DesignMax DM6C Loudspeaker, black
BOSE DesignMax DM10S-Sub Loudspeaker, white
Všechny produkty

Zesilovače

BOSE PowerMatch PM8250N
BOSE FreeSpace ZA 250-LZ Zone Amplifier
BOSE PowerShare PS602P
Všechny produkty

Pro sluchátka a headsety

BOSE SoundComm B40 Headphones Single Left No Mic
BOSE SoundComm B40 Headphones Dual No Mic, black
BOSE SoundComm B40 Headphones Single Right No Mic
Všechny produkty

Audio rozhraní

BOSE ControlSpace AMS-8 local input module
BOSE ControlSpace AMS-8 audio link card
Všechny produkty

Příslušenství

BOSE ControlSpace AMS-8 flush mount box for wall contr. / loc. input module
BOSE T1 ToneMatch, mikrofonní držák na stojan
BOSE ControlCenter CC-2 EU bílý
Všechny produkty

BOSE PROFESSIONAL

Společnost Bose je americká rodinná společnost, která se specializuje na audio zařízení. Byla založena roku 1964 Dr. Amarem G. Bose, prodává své produkty po celém světě a zaměstnává více než 10.500 lidí. Bose je nejvíce známa pro své domácí audio systémy a reproduktory, sluchátka s potlačením okolního hluku, profesionální audio systémy a automobilové zvukové systémy dodávané přímo do výroby vyšších modelů vybraných automobilek. Společnost také provádí výzkum závěsných technologií pro automobily a tahače a také technologie aktivních tlumičů pérování. Bose má reputaci za mimořádnou ochranu svých patentů, obchodních značek a ochranných známek. Bose je známa náročným zákazníkům po celém světě jako dodavatel kvalitních systémů domácích kin a domácích i profesilonálních reproduktorových systémů. Tam, kde je potřeba dobrý zvuk, tam je potřeba Bose.

S1 Pro

Díky ultra přenosnému PA systému Bose S1 Pro bude vaše produkce znít skvěle kdekoli. Při jeho konstrukci bylo přihlédnuto k potřebám hudebníků, DJs, ale i obecného použití jako PA, a vznikl nekompromisní PA reproduktor All-in-one, floor monitor, zesilovač ale i hlavní audiosystém. Díky více možnostem umístění s podporou Auto EQ zajistí vždy ten nejlepší možný zvuk. Systém disponuje 3kanálovým mixem, reverbem, Bt rozhraním a ToneMatch zpracováním signálu. Bose S1 Pro je váš příští systém ozvučení
více >>

F1 Model 812

Bose® F1 Model 812 je aktivní přenosný reproduktor, u kterého můžete měnit směrovost. Horní a spodní část středo-výškové části reproduktoru lze nastavit do dvou poloh, jejich kombinací máte na výběr ze 4 druhů vertikálního vyzařování, "Rovný", ve smyslu "C", "J" nebo "Obráceného J". Mechanickou změnou směrovosti se také automaticky změní EQ tak, aby byla zachována optimální tonální rovnováha. Ať už hrajete na úrovni podlahy nebo z jeviště s publikem v rovině nebo v elevaci, můžete nyní přizpůsobit svůj PA tak, aby odpovídal místnosti.
více >>

Velký zvuk. Malé balení.

Nyní můžete mít kvalitní zvuk Bose téměř pro každou událost, prezentaci nebo koncert. Systém L1 Compact je dostatečně malý na to, aby se vešel do kufru nebo zadní sedadlo auta, a jeho inovativní modulární konstrukce umožňuje snadné a rychlé nastavení. Můžete jej snadno použít v konfiguraci pro ozvučení menších i větších prostor, a nebo jej rozšířit pro ozvučení těch největších prostor. Nemusíte přepravovat žádnou další výbavu. Nemusíte zvedat žádné těžké reproduktory. Nemusíte tahat žádné kabely reproduktorů.
více >>

Porovnat produkt