BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Novinky

Vážení zákazníci, 

V rámci bezpečnostních opatření bylo ukončeno u spol. DPD přebírání zásilek placených dobírkou.

Zásilky na cestě budou v případě neuhrazení kartou vráceny. Děkujeme vám za pochopení tohoto omezení. 

Veškeré telefonické a mailové kontakty jsou vám nadále k dispozici.

Váš tým BaSys.cz

-

Vážení zákazníci,
Z důvodu minimalizace rizik nákazy Covid-19, je v období 16.3.2020 až do odvolání pozastaven osobní odběr z našich skladů. Příjem objednávek a distribuce prostřednictvím spedičních služeb nadále funguje bez omezení. Zároveň v tomto období je až do odvolání každá objednávka nad 1000Kč dopravována zdarma.
Váš tým BaSys.cz

více

Světový den sluchu se slaví každoročně 3 března.  I letos se bude snažit upozornit na možnosti předcházení poškození sluchu, péči o sluch i sluchový aparát a v neposlední řadě pomáhá těm, kteří mají s takovou ztrátou osobní zkušenosti.

více

Aktivní pohyb je pro mnoho lidí neodmyslitelně spojen s hudbou. Správně zvolený playlist pomáhá totiž překonat vyčerpání a téměř každého motivuje k vyšším výkonům. To platí při všech individuálních sportech, ať už se jedná o cvičení ve fitku nebo běh. Pro ty, kterým hudba pomáhá překonávat pravidelně sama sebe, přinášíme několik rad k výběru sluchátek.

více

Pioneer představuje všestranou inteligentní jednotku a příjmač do auta

více

Přenosné Bluetooth reproduktory Bose Revolve, Revolve+, Color a Micro lze nyní nově využít při rozvodu hudby v domě nebo bytě pomocí chytrých audiosystémů Bose Home Speaker. Tuto možnost umožňuje nová verze aplikace Bose Music.

více

Všichni v Bose lpíme na každém drobném detailu, protože víme, že právě malé rozdíly vytváří ten úžasný pocit něčeho vyjímečného. Proto jsme mimořádně potěšeni, že naše produkty #Headphones700 a Portable home Speaker byly oceněné ve svých kategoriích jako konstrukčně a funkčně nejdokonalejší.  

.

více

Skupina Arakain vyráží na tour k nové desce "Jekyll & Hyde". A my jsme rádi, že si pro všech 51 koncertů, které při této příležitosti letos připravují, vybrali sound systém Bose Professional SHOWMATCH. Sledujte web www.arakain.eu a užijte si brilantní a dynamický zvuk BOSE ShowMatch systému…

více

Vytvořte jedinečný zvuk s DJM-V10. DJM-V10, je nová řada mixéru, které umožňují nejkreativnějším DJům vytvářet originální zvukové scény. Tato 6kanálová jednotka produkuje teplý zvuk s energií a přítomností a je nabita jedinečnými funkcemi. Převezměte plnou kontrolu nad svým mixem a užívejte si svobody vytvářet něco, co dav nikdy předtím neslyšel.

více

Když z trhu zmizel legendární reproduktor Bose SoundLink Mini II ve tvaru malé cihličky, mnoho uživatelů litovalo, že si ho nestihlo pořídit. Nyní se vrací v limitované sérii SoundLink Mini II Special Edition. Oproti původnímu provedení je vyveden v nových odstínech černé a stříbrné barvy, používá moderní nabíjecí konektor USB-C a jeho baterie má o 20 % vyšší kapacitu.

více

Německý beyerdynamic představil na našem trhu limitované edice hned tří modelů sluchátek – Amiron Wireless Copper, DT 990 Special Blactk Edition a DT 880 Special Black Edition. První jsou špičková sluchátka pro poslech hudby na cestách i doma s legendárními měniči Tesla a další dva modely patří do kategorie studiových sluchátek vhodných i pro domácí poslech. 

více

Bose představuje na našem trhu Portable Home Speaker – chytrý univerzální reproduktor pro domácnost i zábavu v přírodě či na cestách s 360° zvukem. Při vytváření komplexního bezdrátového ozvučení domácnosti a streamingu hudby pomocí populárních hudebních služeb lze snadno kombinovat s jakýmkoli chytrým hudebním systémem Bose Home Speaker, soundbarem Bose nové generace nebo jiným reproduktorem s podporou AirPlay 2. Kromě toho lze díky vestavěné baterii a odolnému provedení použít také jako přenosný Bluetooth reproduktor pro outdoorové využití.

více

Společnost Bose připravila pro české zákazníky vánoční akci, do níž je zařazeno celkem pět produktů – populární sluchátka QuietComfort 35 II, Bluetooth reproduktory s 360° zvukem Soundlink Revolve a Revolve+, a také chytré domácí audiosystémy HomeSpeaker 300 a Homespeaker 500 pro streaming hudby a bezdrátový rozvod hudby v domě.

více

Bose, legendární výrobce audiotechniky, uvádí na náš trh speciální chytré brýle, které otevírají uživatelům nové možnosti poslechu hudby a zároveň jsou vstupní branou do světa zvukové rozšířené reality. 

více

Velké ploché televizory jsou dnes tenké jako mobilní telefony. To má však negativní vliv na kvalitu zvuku. Působivé ozvučení se alespoň prozatím do tak tenkých panelů nevejde. Proto roste v poslední době obliba soundbarů – podlouhlých reproduktorů, které se instalují přímo pod nebo nad displej televizoru. Další možnost nabízí komplexní audio systémy pro domácí kino.

více

Německý beyerdynamic představil letos první sluchátka na světě kombinující funkci ANC, tedy aktivní odrušení okolních ruchů, a individuální personalizaci zvuku, která přizpůsobí reprodukci každému posluchači podle jeho sluchu. Kromě toho nabízejí velmi precizní a vyvážený zvuk odpovídající renomé značky, jejíž sluchátka má ve svém vybavení většina profesionálních nahrávacích studií. Nyní přichází model beyerdynamic Lagoon ANC na náš trh.

 

více

Společnost BaSys CS s.r.o. se od září letošního roku stala oficiálním a výhradním distributorem značky ADAMSON pro Českou republiku.

více

Na všechny Car Audio produkty Pioneer modelové řady 2019/2020 určené pro montáž do automobilů poskytujeme od 1. října 2019 rozšířenou 36měsíční záruční dobu (zákonných 24 měsíců + 12 měsíců.) . Tato akce je časově neomezená a týká se České a Slovenské republiky.

více

Nový výrobek v sortimentu značky Marantz - 2v1 integrovaný zesilovač s vestavěným streamerem HEOS.

více

V předchozím článku jsme se seznámili se základními prvky gramofonu a jeho nezbytných součástí pro kvalitní reprodukci z vinylových desek. Nyní se podíváme na různé cenové hladiny a sestavy pro jejich přehrávání.


více

Společnost MIDAS Consoles představí v tomto týdnu novou vlajkovou loď mixážních pultů řady PRO, MIDAS HERITAGE-D HD 96 - 24

více

1 2 3 4 5 6 7 8 Další

Porovnat produkt