BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X
 

Kategorie

Domácí kino

Marantz NR1710 - černý
Marantz AV8805
Marantz MM7055
Všechny produkty

Hifi Stereo

Marantz HD-CD1 - stříbrno - zlatý
Marantz PM-KI Ruby - zlatý
Marantz TT5005
Všechny produkty

Filozofie ukrytá za zvukem Marantz

 

Víme, že opravdové hi-fi znamená schopnost reprodukovat kouzlo živého vystoupení. Znamená to prožívat hudbu tak, jak ji zamýšlel umělec, třeba i v kinosále. Právě hudba je zdrojem extáze a agónie filmového příběhu. Dokonalé technické údaje a vyspělost nemají podle firmy Marantz žádný význam, pokud produkt není schopen odhalit energii, vzrušení a pocity hudby.

Náš odkaz technické dokonalosti znamená, že umíme vyrábět přístroje se schopností předávat rozměr, barvu, výšku a dynamiku hudby, tedy samotnou podstatu nahrávky.

Hudba je okouzlením a proto se snažíme, aby její nositel vypadal a působil stejně dobře, jako zní. Každý přístroj, který vyrobíme, je technicky a kosmeticky navržen tak, aby byl součástí životního stylu posluchače.

Tyto principy hrdě uplatňujeme u všech našich produktů. Náš každý jednotlivý přístroj domácí zábavy je schopen reprodukovat nejčistší a nejvěrohodnější hudbu v prostředí domova.

Uvědomujeme si. že opravdové hi-fi znamená schopnost reprodukovat kouzlo živého vystoupení - jde o prožití hudby tak, jak ji zamýšlel umělec.

Jde totiž právě o hudbu!

www.marantz-hifi.cz

 

Porovnat produkt