BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X
 

Kategorie

Konektory

Neutrik NC3FD-LX
NEUTRIK NADB9FF
NEUTRIK NBNC75BDD6X
Všechny produkty

Signálové procesory

Neutrik NA2-IO-DLINE
Neutrik NA2-IO-DPRO
Všechny produkty

Konektory pro audio, video, optické vlákno a průmysl

Neutrik je mezinárodní korporace s přibližně 40. letým know-how a zkušenostmi ve výrobě inovativních elektrických a elektronických propojovacích produktů a systémů. Společnost byla založena roku 1975. Idea byla a stále je vytvářet inovativní produkty s využitím nejmodernějších mechanických a elektronických know-how. Dnes jsme světovým lídrem v návrhu, výrobě a prodeji audio, koaxiálních, napájecích a kruhových konektorů. Naším hlavním cílem je být „o krok vpřed“, např. pochopit potřeby budoucího trhu než se stanou zřejmými a pojmout požadavky před jejich vznikem.

Náš audio sortiment zahrnuje XLR konektory, zdířky, reproduktorové konektory, svorkovnice a propojovací systémy z optických vláken. Od začátku v roce 1975 je velký počet patentů stejně jako licenčních smluv důkazem inovativních a kreativních úspěchů společnosti Neutrik. Bez pochyby se naši zákazníci mohou spolehnout, že mají v ruce vysoce kvalitní produkty s bezkonkurenčním poměrem ceny/výkonnosti, kdykoli se setkají se značkou Neutrik. Společnost Neutrik je věrna znamenitosti v inovacích, celkové kvalitě založené na normě ISO 9001-2008 a ve spolehlivých zákaznických vztazích.

XIRIUM PRO

S technologií XIRIUM PRO, digitálním bezdrátovým audiosystémem založeným na technologii DiWA (Digital Wireless Audio), nastavuje Neutrik nový standard v profesionálním bezdrátovém přenosu zvuku. Společnost DiWA poskytuje bezdrátovou, bezdrátovou, studiovou kvalitu, plnou šířku pásma, bez licencí FCC, s extrémně nízkou latencí.
více >>

optické vlákno

Jednoduchý a robustní design, minimální údržba, maximální počet cyklů párování a snadná manipulace. Známí výrobci profesionálních zařízení, hlavní uživatelé v průmyslu vysílání a cestovního ruchu důvěřují v opticalCON systém po celá léta. Neutrikův cíl je změnit opticalCON na průmyslový standard srovnatelný s široce používané série etherCON.

Porovnat produkt