BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X
 

Kategorie

Kabely

Cordial CTOS 3
Cordial CFS 3 WW
Cordial CFI 9 PP
Všechny produkty

We are cable

Firma CORDIAL byla založena začátkem roku 1990 jako oddělení společnosti Hermann Adam v Dachau, blízko Mnichova. Od roku 1995 se stala legálně nezávislým podnikem, dodávajícím kabely v metráži a hotové kabely pro MI a pro-audio zákazníky. Produktové portfolio CORDIAL je velmi široké – od nástrojových, mikrofonních a reproduktorových kabelů, přes multi jádrové systémy a adaptéry až po DMX, MIDI a digitální audio kabely. Naše produkty jsou inovativní a nejenže následují poslední trendy, ale často je vyvolávají.

Vaše potřeby jsou naše cíle ...

Od té doby má CORDIAL nejen postavení mezi nejdůležitějšími výrobci v jejich segmentu. S klidným svědomím může být společnost nazývána autoritou v oblasti distribuce audio a video signálu. Jsou to tři klíčové parametry, které postavily CORDIAL stranou, a které způsobily tento úspěšný příběh: konzistentní vysoká kvalita kabelů, trvalé dodávky produktů a flexibilní dostupnost stejně jako spolehlivost ve všech ohledech zákaznických vztahů. „Férový obchod“ není ve společnosti CORDIAL jen prázdné slovo, ale je to naše motto!

Připravené kabely

Společnost CORDIAL expandovala za hranice již ve svém začátku; dnes má společnost výrobní sítě v německé centrále a také ve Velké Británii, České republice a Číně, což zajišťuje řetězec se stabilními dodávkami. Produkty CORDIAL jsou distribuovány po celém světě a oceňovány všude pro jejich vynikající kvalitu a udržitelnost.

Porovnat produkt