BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Historie společnosti

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích střední Evropy. Od počátku se zaměřujeme na trh v České republice, Maďarsku a na Slovensku, kde máme vynikající pověst a velké množství věrných zákazníků a prodejců. Od roku 1990, kdy byla společnost BaSys založena, zastupujeme světové značky, jako je Pioneer, Bose a mnoho dalších prémiových značek.

BaSys není místo, kde můžete získat všechno. Naopak, BaSys nabízí produkty několika vybraných značek a nabízí celý sortiment těchto značek, nikoliv jen vybranou část z něho. Máte-li zájem o jakýkoliv aktuální produkt, který tyto značky nabízejí, můžete si být téměř jisti, že ho budeme mít.

Vize společnosti

Sándor Bartha, zakladatel a prezident skupiny společností BaSys:

„Od založení společnosti BaSys bylo naším cílem vytvořit společnost schopnou čelit výzvám rychlého vývoje trhu dnešní doby, jehož součástí je:

 • Pád železné opony a následné integrace Východu a Západu

 • Celoevropský integrační proces

 • Přechod z analogové na digitální technologie

 • Vývoj audio, video a výpočetní techniky

 • Rostoucí trend mobility

 • Přechod z regionální na mezinárodní distribuci

 • Přechod z maloobchodního kamenného prodeje na prodej internetový (e-shopy) a schopnost soužití těchto dvou forem maloobchodního prodeje.

Chceme-li udržet krok s tímto vývojem, nebo být dokonce o krok napřed, musíme být schopni čelit neustálým změnám a vývoji ve společnosti.

BaSys – Váš výběr zvuku

Všechno, co děláme, souvisí s kvalitním zvukem a jeho využitím. Pro audio a profesionální audio produkty by měl být špičkový zvuk samozřejmostí. Přesto, že nabízíme vizuální produkty, zvláštní pozornost věnujeme kvalitě zvuku. Toto je cesta, kterou jsme se rozhodli jít pro naprostou spokojenost našich zákazníků. Mimo to, že jsou všechny námi nabízené produkty dodávány přímo od výrobců, společnost BaSys, jako oficiální distributor, nabízí záruční i pozáruční servis. S BaSysem máte jistotu, že jste se svěřili do rukou odborníka, BaSys – Váš výběr zvuku.


Oblasti zaměření společnosti

Jsme zaměřeni na 3 hlavní oblasti, ve kterých jsme pro tyto značky výhradními distributory:


Profesionální technika:

Pioneer DJ, Behringer, Bose, Bugera, Beyerdynamic, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, TC electronic, TC Helicon, Tannoy, LabGruppen, Lake

 

Spotřební elektronika:

Bose, Pioneer, Loewe, Marantz, Beyerdynamic, Elac, Monster, Edifier

 

Příslušenství:

Neutrik, Cordial, Pioneer, Behringer, Bose, Monster, Beyerdynamic, devolo

BaSys - základní principy

 Abychom byli schopni dlouhodobě a úspěšně dosahovat našich strategických cílů, musíme striktně dodržovat základní principy:

 1. Soustředíme se na potřeby zákazníků a usilujeme o jejich spokojenost nabídkou vysoce kvalitních produktů světových značek, které jsou lídry na trhu v příslušných oblastech.

 2. Námi nabízené produkty využívají nejnovější technologie

 3. Zaručujeme kvalitu, spolehlivost a splnění slibů

 4. Ctíme šetrnost a skromnost: Vyhýbáme se plýtvání všude tam, kde to je možné

 5. Pracujeme efektivně. Optimalizujeme své náklady pomocí součinnosti mezinárodní distribuční sítě.

 6. Rozvíjíme týmovou práci a sdílíme naše mezinárodní zkušenosti pro dosažení lepšího výsledku

 7. Naše podnikání je ziskové. Pouze spolupráce se ziskovou společností může být přínosem pro naše obchodní partnery, zákazníky i zaměstnance.

 8. Jsme zodpovědnou součástí našeho sociálního a ekologického prostředí.

1

Porovnat produkt