BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Služby

1) Nabízíme službu poradenství. Před nákupem výrobku nabízíme spotřebitelům možnost konzultace s našimi odborníky, kteří se prodejem námi nabízených Výrobků zabývají mnoho let a poskytnou vám kvalifikované znalosti při výběru. Kontaktujte nás prosím na pech@basys.cz

2) Výrobky dodávané společností BaSys CS spol s r.o. jsou vždy z originální distribuce a garantujeme jejich původ, ať už si výrobek nakoupíte přímo od BaSys CS spol. s r.o. nebo prostřednictvím lokálního obchodního partnera přes www.basys.cz.

3) V případě reklamace, nebo opravy mimo záruku je oprava vašeho Výrobku řešena vždy v servisním středisku s mnohaletou zkušeností. Garantujeme použití originálních náhradních dílů a precizní práce pod dohledem výrobce.

4) Při zakoupení Výrobku, nebo sestavy více Výrobků od BaSys CS spol. s.r.o. na www.basys.cz, s jejichž instalací si nechcete lámat hlavu, nabízíme možnost dojednat placenou profesionální instalaci a zapojení systému do vašeho stávajícího zařízení. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na info@basys.cz

5) Nabízíme službu dodávky objednaného zboží až do domu na území České republiky, Slovenska nebo Maďarska.

6) Mimo zákonnou záruku 24 měsíců na všechny námi prodávané Výrobky, nabízíme záruku 5 let (dodatečné 3 roky) na pasivní reproduktory značky BOSE.

7) Nabízíme spotřebitelům možnost dojednat zpětný výkup Výrobků, který byl, případně které byly zakoupeny od BaSys CS spol. s r.o. přes stránky www.basys.cz při nákupu nového Výrobku protiúčtem. Kontaktujte nás na info@basys.cz.

 

1

Porovnat produkt