BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X
 

Kategorie

Kytarové zesilovače a reproduktory

Bugera AC60 Acoustic Instrument Amplifier
Bugera V22
Bugera BC30-212
Všechny produkty

Příslušenství

Bugera 6L6GC-4
Bugera 12AX7A
Bugera GUITAR CABINET 112TS-PC
Všechny produkty
Posedlost společnosti Bugera začíná u elektronek a končí jedním z nejpřísnějších testovacích programů, jaký výrobci zesilovačů vůbec provádí. Doslova každý čtvrtý technik v továrně Bugera je inspektor kontroly kvality. Každá hlava a kombo prochází sérií testů v každé fázi montáže. A konečně, každý zesilovač je zahořen, zkalibrován a testován kytaristou. Ano, vysoce zkušený kytarista skutečně hraje přes každý zesilovač. Poté, a teprve potom, získá zesilovač označení Bugera. Všechny tyto pokročilé výrobní postupy, starý školní design a láskyplná péče, která je výrobě produktů Bugera věnována, znamená, že získáte odolný a solidní zesilovač, který můžete tvrdě používat celá léta. Zesilovače Bugera lze doslova používat více směry. Mnoho z nich může být nakonfigurováno tak, aby mohly být provozovány v obou z režimů 6L6 nebo EL34, což umožňuje váš zvuk přenést od východu Atlantského oceánu po západní pobřeží USA. Překonfigurování vyžaduje instalaci nových elektronek, které však nejsou všude k dispozici, přepnutí přepínače a nastavení předpětí.
BUGERA nechává projít své lampové zesilovače dlouhým zahořovacím testem (Burn-In Test BUGERA), který odhaluje možné skryté vnitřní vady elektronek a uživatelům zaručuje mnohem delší životnost. Zatímco mnoho konkurenčních společností provádí test přibližně hodinu, zahořovací test Bugera probíhá neuvěřitelných 48 hodin a zesilovače dále testuje při extrémním zatížení, které je posouvá až na hranici jejich možností. Teprve poté, co projdou tímto mučivým testem, se může přejít k dalšímu kroku: test na vibračním stole. To je místo, kde Bugera testuje mechanické namáhání elektronek a simuluje náročné prostředí, jakým váš zesilovač mnohdy prochází, když se převáží z jednoho koncertu na druhý. To znamená, že i když je váš zesilovač opakovaně převážen po neskutečně hrbolaté polní cestě vysokou cestovní rychlostí, všechny elementy svítí a jsou funkční! Po zahoření elektronek a testu vibrací, je Bugera podrobí počítačově řízeným testům, kdy se sleduje jejich výkonnost na základě 12-ti klíčových provozních parametrů. V tomto bodě, byť i sebemenší nedokonalost způsobí, že je elektronka vyřazena. Elektronek, které došly již takto daleko, je pouze nejlepších 5%, a právě ty jsou vybrány pro použití v kritické první fázi pro zisk zesilovačů. Poté, co je elektronka hodna získat logo Bugera, můžete si být jisti, že je to ta nejlepší z nejlepších!
Bugera vyrábí vlastní reproduktory. To není snadné. Kytarové kombo a vestavěný reproduktor(y), to je hudební nástroj sám o sobě. Koupí reproduktorů od jiného výrobce se výrazně omezují možnosti ovlivnit výsledný zvuk. Takže Bugera učinil významnou investici a navrhuje vlastní reproduktory. Používá vlastní vlákna reproduktorů, ze kterých se poté se stanou kužely. Bugera také používá své vlastní hlasové cívky, a další komponenty, které jsou ručně smontovány. Každý reproduktor je otestován a poté označen značkou Bugera. Toto je důležité, a právě proto reproduktorové skříně a komba BUGERA zní tak dobře. High-tech konstrukce pro klasický tón. Zesilovače Bugera jsou sestavovány ručně a také na desky plošných spojů je elektroinstalace montována ručně. Není proč se omlouvat za použití desek plošných spojů ... protože když se vše udělá dobře, jedná se o nejlepší způsob, jak minimalizovat šum a dosáhnout maximální životnosti. Měsíce výzkumu a vývoje, čas věnovaný návrhům pro nejlepší možné umístění mnoha desek plošných spojů do jednotlivých sekcí zesilovače; i vnitřní kabeláž byla navrhována stejně pečlivě. Díky této modernizaci a zdokonalování může Bugera nabízet zesilovače, které sice dosahují klasického zvuku, ale již bez známého bzučení, kňučení a hučení, které bylo v minulosti pro klasické lampové zesilovače tak typické.

Porovnat produkt