BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer Condenser Microphones C-1U

Behringer Condenser Microphones C-1U
Behringer Condenser Microphones C-1U Behringer Condenser Microphones C-1U Behringer Condenser Microphones C-1U
Behringer
SKU: C-1U

USB studiový kondenzátorový mikrofon

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 980,00 Kč bez DPH: 809,92 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)

Buďte první recenzent

C-1U je jako doma pro digitální záznam, nebo plní sny pro milovníky podcastingu. Tento kondenzátorový mikrofon profesionální kvality je identický s uznávaným mikrofonem C-1, s jedním úžasným rozdílem: má vestavěné USB rozhraní, takže nyní můžete být připraveni pro záznam rychleji, než kdy dřív – a s minimální přípravou a vybavením. Součástí balení je dokonce kabel a nastavitelný držák na stojan, takže jej stačí zapojit do počítače a začít nahrávat!

Jedná se o primární typ mikrofonu, používaného v nahrávacích a rozhlasových studiích. Kondenzátorové mikrofony jsou ideální volbou pro zachycení vokálů a akustických nástrojů. Na rozdíl od dynamického mikrofonu, zachycuje kondenzátorový mikrofon zvuk z celého prostředí, jako je například místnost, místo toho, aby zachycoval zvuk přímo před ním. Je schopen zachytit mnohem více detailů s širší a plošší kmitočtovou charakteristikou. Ale konvenční kondenzátorové mikrofony nejsou určeny pro komunikaci s počítačem – je třeba použít mikrofonní předzesilovač a analogové/USB rozhraní. C-1U je vybaven vestavěným USB rozhraním, které využívá potřebné napájení přímo z USB vstupu počítače a nevyžaduje žádné speciální ovladače. Stačí jej připojit a začít své mistrovské dílo nahrávat!

Neuvěřitelný C-1U má výjimečně plochou frekvenční odezvu a nedotčené sonické rozlišení, což zajistí, že nahrávaný obsah bude mít bohatý a přirozeně znějící zvuk, jako má původní zdroj. Kardioidní charakteristika poskytuje bezkonkurenční separaci mezi zdrojem zvuku a zpětnou vazbou. Díky ultranízkému šumu, a konstrukci bez FET transformátoru, zvládne C-1U extrémní dynamiku v celém pásmu až do 136 dB, s plochou frekvenční odezvou 40 Hz až 20 kHz. Což nás přivádí k software ...

Vzhledem k tomu, že budete chtít plně využít potenciálu C-1U pro nahrávání a podcasting, jeho součástí je veškerý software, který budete potřebovat pro záznam zvuku, střih a dokonce i pro podcasting - vše zdarma ke stažení z behringer.com. Budete připraveni jej použít na vašem PC nebo Mac hned po vybalení! Také máte k dispozici zdarma ke stažení více než 150 virtuálních nástrojů a FX plug-inů – váš počítač se promění na výkonné domácí nebo mobilní nahrávací studio.

Tracktion je jednou z nejrychlejších a na ovládání nejjednodušších digitálních audio pracovních stanic (DAW) pro skládání, nahrávání, editaci, mixování a sdílení hudby. Díky jednoduchému rozhraní Tracktion sdružuje vynikající Pro DAW funkce, jako například dynamická automatizace, neomezený počet skladeb, nahrávání MIDI a podpora pro VST a AU plug-iny. Tento výkonný, hudební a produkční software vám poskytuje všechny nástroje nahrávacího studia profesionální třídy. Naučit se pracovat s DAW nebylo nikdy snazší, a to i díky jeho obrovské a snadno dostupné knihovně zdrojů. Je to způsob společnosti BEHRINGER, jak říci "děkujeme", když se zaregistrujete (název produktu) na behringer.com. Odměnou je kód pro bezplatné stažení plné verze Tracktion. Nahrávání a editace nemohou být jednodušší. Chcete-li se dozvědět více, navštivte tracktion.com/support/videos.

Doplňkové údaje / Behringer Condenser Microphones C-1U

Značka Behringer
Typ mikrofonu mikrofony s velkou membránou
Mikrofon charakteristika kardioidní
Vypínače ne
Dodávané příslušenství kabel, software, stojan s držákem
 •  Profesionální kondenzátorový mikrofon s vestavěným rozhraním USB, velká membrána, ideální pro podcastery a hudebníky
 •  Zapojte tento úžasný USB mikrofon přímo do svého PC nebo Mac a zapněte váš záznamový systém, bez nutnosti použít jakékoliv další hardware
 •  Přímo spolupracuje s PC nebo Mac, ultra nízká latence, ASIO ovladač pro optimalizaci PC audio k dispozici na behringer.com
 •  Výjimečně plochá frekvenční odezva a ultra-vysoké rozlišení zvuku je ideální pro přenos hlasu, akustické nástroje, atd.
 •  Kardioidní charakteristika pro vynikající oddělení zdroje zvuku a potlačení zpětné vazby
 •  Tlakově-gradientní převodník, kapsle s odolností proti nárazům
 •  Bezplatný software pro záznam zvuku, střih a podcasting, a více než 150 virtuálních nástrojů a FX plug-inů - vše zdarma ke stažení z behringer.com.
 •  USB kabel součástí balení
 •  Nastavitelný držák na stojan součástí balení
 •  Velmi odolná konstrukce, kovové, tlakově lité tělo
 •  3-letý záruční program
 •  Koncipováno a navrženo od BEHRINGER Německo
 • aa
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt