BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer DIGITAL MIXER X32

Behringer DIGITAL MIXER X32
Behringer DIGITAL MIXER X32 Behringer DIGITAL MIXER X32 Behringer DIGITAL MIXER X32 Behringer DIGITAL MIXER X32 Behringer DIGITAL MIXER X32 Behringer DIGITAL MIXER X32
Behringer
SKU: X32

Digitální mixážní konzola se 40 vstupy, 25 sběrnicemi, 32 programovatelnými předzesilovači MIDAS, 25 motorizovanými zeslabovači, LCD panely kanálů, 32kanálovým audio rozhraním a dálkovým ovládáním pomocí iPad/iPhone*

Zobrazit údaje o produktu

OBRATEM U VÁS – POKUD OBJEDNÁTE DO 11:30, VAŠÍ OBJEDNÁVKU DODÁME HNED NÁSLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN.

s DPH: 44 990,00 Kč bez DPH: 37 181,82 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Hra 2.0 nahrána

BEHRINGER X32 změnil pravidla hry zcela novou myšlenkovou koncepcí, co je možné očekávat od digitálního mixážního pultu – a desetitisíce nových uživatelů si užívají výsledky. Plynulý postup práce v kombinaci se zcela intuitivním uživatelským rozhraním zajišťuje, že se s přístrojem ihned seznámíte, a vyvolává pocit důvěry. Pokročilá konstrukce a pečlivý design poskytuje nadpozemský zvukový výkon za velice příznivou cenu – což zcela mění pravidla hry. 

Tři společnosti sdílí společnou vizi – navrhovat a vyrábět technicky pokročilé audio výrobky s nejlepším zvukem pro náročné profesionály. Řada digitálních mixážních pultů X32 je výsledkem konstrukční práce, výroby a aplikace odborných znalostí legendárního výrobce konzol MIDAS, ikonického génia ve zpracování signálu KLARK TEKNIK a jedinečné schopnosti společnosti BEHRINGER dodávat návrhy s jedinečnou hodnotou. 

Synergie těchto společností se výrazně projevuje u X32. Od skvělých mikrofonových předzesilovačů MIDAS po spolehlivou síťovou technologii SuperMAC s velice nízkým zpožděním od KLARK TEKNIK a zcela přepracované algoritmy zpracování společnosti BEHRINGER, zvyšuje X32 laťku ohledně toho, čím může digitální mixážní pult být. Jedinečná vášeň po poskytování pokročilé technologie, bezkonkurenční využitelnost a skutečné hodnoty na cestách nám umožnily zkonstruování digitální konzoly, která je ideálním prostředkem pro vyjádření vaší kreativity. 

Ale to jsme jen na začátku! 

Díky zavedení nového firmwaru 2.0 jsme nejen dramaticky zlepšili pracovní postup, ale rovněž jsme přidali nové schopnosti, včetně „akustické integrace“ pro úplnou konektivitu a ovládání vašeho reproduktorového systému a systému In-Ear Monitor (IEM). 

Pak jsme kompletně přepracovali více než 50 interních efektových „zásuvných modulů“ a doplnili jsme příklady klasických procesorů založené na „skutečném fyzikálním modelování“. Rovněž jsme X32 kromě interní konektivity ULTRANET a AES50 díky vyměnitelným rozšířitelným kartám pro připojení k jiným vícekanálovým audio sítím pomocí protokolů USB, ADAT, MADI a Dante učinili ještě flexibilnějším. 

A především je X32 určen k tomu, aby vám do rukou vložil digitální sílu – bez kompromisu. 

Vyhrajete.

Intuitivní. Bezprostřední. Přirozený.

X32 je rozhraním mezi myšlenkou a zvukem, mezičlánkem kreativity a produkce. Ať již jste seznámeni s digitálními mixážními pulty, či nikoliv, intuitivní uživatelské rozhraní X32 nabízí plynulé mixování, takže se rychle budete cítit jako doma.

A pak je zde nejnovější verze firmwaru X32 2.0. Přidali jsme nové funkce pro řízení scény a ekvalizéru, včetně 100pásmového analyzéru pracujícího v reálném čase, flexibilní schopnosti importu/exportu knihoven a rychlejších úprav efektů.

Rovněž jsme doplnili 16 nových efektových „zásuvných modulů“ založených na skutečném fyzikálním modelování známých klasických audio zařízení. Tento proces znamená, že jsme zásadně „rekonstruovali“ klasické analogové vybavení pro digitální věk.

A pak jsme přidali nejúžasnější síťové připojení, které vám umožňuje připojení k novým reproduktorům TURBOSOUND iQ pomocí jediného kabelu CAT5. Říkáme tomu „akustická integrace“.

Tato vysoce výkonná řada iQ rovněž zahrnuje autentické akustické modelování některých celosvětově známých reproduktorů - všechny lze zařízením X32 ovládat dálkově.

Je to kompletní řešení, na které jste čekali.  

 

Motorizované zeslabovače

X32 nabízí uživateli úplnou sadu 25 100mm motorizovaných zeslabovačů s dlouhým chodem pro primární řízení mixu. Na koncertech zeslabovače pracují s LCD panely pro poznámky a TFT displejem, takže slouží k mnoha funkcím, zatímco vy jste stále informováni.

Samostatné části zeslabovače pro vstupy a skupiny/sběrnice umožňují pohodlné přiřazování vstupů ke skupinám/sběrnicím.

Díky schopnosti ukládat až 100 scén fungují motorizované zeslabovače X32 ihned po vyvolání scény.

LCD panely pro poznámky

Automatizovaný ovládací povrch X32 je navržen tak, aby vám poskytoval ovládání, které potřebujete, kdykoliv je potřebujete.

Celkem 29 programovatelných LCD panelů pro poznámky nabízí identifikaci kanálu/sběrnice, které ukazují, co právě ovládáte.

Použijete k zadávání štítků vstupů/výstupů a přidávání ikon, které poznáte na první pohled. Pak přiřadíte barvy pro vytvoření vizuálních skupin pro okamžité, průběžné rozpoznávání podobných vstupů.

Jednoduché, elegantní a účinné – a již nikdy nebudete potřebovat maskovací pásku.

Panel kanálů

Panel kanálů shrnuje nejdůležitější parametry zpracování kanálů na jedno místo, takže bez ohledu na to, se kterým kanálem právě pracujete, budou ovládací prvky vždy stejné.

Toto velmi efektivní uspořádání vychází z desetiletí konstrukce konzol u společnosti BEHRINGER a připomínek našich uživatelů. Optimalizované osvětlení ovládacích prvků zajišťuje srozumitelné označení hladin nebo stavů z jakéhokoliv pozorovacího úhlu.

Osvětlené otáčivé kódovače a spínače vám poskytují kontrolu nad nastavením předzesilovače, poklesem frekvencí, dvojitými dynamickými částmi a rovněž víceúčelovým plně parametrickým ekvalizérem, výstupy sběrnic, hlavním, mono a stereo panningem.

7" hlavní displej

7" TFT (Thin-Film Transistor) barevný displej přístroje X32 viditelný za denního světla zobrazuje parametry nastavení, které potřebujete, když je potřebujete.

Displej TFT byl vybrán pro svůj vysoký kontrast a viditelnost ve venkovním prostředí, takže je ideální pro koncerty a akce pod širým nebem. Okolo displeje jsou umístěny vysoce přesné kontextové dotykové kódovače, přičemž se na něm zobrazují animace a okamžité zprávy ve vysokém rozlišení o všech nastaveních použitých pro celou řadu parametrů.

Inteligentní design zajišťuje ovládání hlavních funkcí, jako jsou Efekty, Měření, Směrování a mnoho dalších, 1 nebo 2 stisknutími tlačítka.

 

Výstupy zeslabovače

X32 díky svým integrovaným výstupům zeslabovače přináší pohodlí digitálního mixování i pro vaše mixy Aux a výstupních sběrnic. Tato úžasná funkce vám umožňuje vytvářet působivé, speciální dílčí mixy pro monitorování, vstupy sekundární zóny a mnohem víc — a to vše, aniž byste ovlivnili přední část hlavního mixu nebo hladiny.

X32 vám umožňuje odesílat vámi vybrané signály do jakéhokoliv výstupu Aux nebo výstupní sběrnice a poté vytvořit perfektní mix pomocí zeslabovačů kanálů.

Konzola si pamatuje, jak jste zeslabovače nastavili a ihned toto nastavení vyvolá, jakmile zvolíte sběrnici, pro rychlé nastavení.

Skupiny DCA

Skupiny DCA (digitálně řízený zesilovač) umožňují ovládání několika signálů najednou bez jejich vmixování do sběrnice podskupiny. 8 DCA skupin zařízení X32 vám umožňuje ovládat několik signálů stejným zeslabovačem, například celý mix bicích, sekci lesních rohů nebo doprovodné zpěváky atd.

Ovládání DCA ovlivňuje mix FOH a současně umožňuje, aby zůstaly jednotlivé sběrnice nedotčeny. Výsledkem je postup práce, který si může uživatel přizpůsobovat, což poskytuje maximální flexibilitu, ale současně umožňuje, aby jednotlivé sběrnice a podskupiny sloužily účelu, k němuž jsou určeny, tedy například zónové výstupy, vstupy pro vysílání atd.

Funkce náhledu

Na přístroji X32 naleznete 11 strategicky umístěných tlačítek náhledu spojených s různými funkcemi. Tato tlačítka umožňují okamžitý přístup k informacím o této konkrétní funkci.

Stisknete-li například tlačítko náhledu v části ekvalizéru, na hlavním displeji se okamžitě zobrazí informace o ekvalizéru dotčeného kanálu a budou možné podrobné úpravy všech souvisejících parametrů.

Přímý přístup k vizuálnímu doladění poskytuje zvukaři míru ovládání, která byla dříve k dispozici pouze na konzolách, jež stojí mnohem a mnohem více.

Část přidělování

Zatímco některé digitální konzoly nabízí jen několik uživatelsky nastavitelných ovladačů, část přidělování zařízení X32 stanoví nový standard, protože poskytuje celkem 36 zcela uživatelsky nastavitelných ovladačů ve třech samostatných vrstvách.

Stejně jako u kanálů a sběrnic jsou pro rychlou identifikaci k dispozici panely pro poznámky. Tlačítka lze definovat pro zapínání/vypínání parametrů, nastavení načasování efektů poklepem nebo přechod na konkrétní náhled na obrazovce.

Otáčivé kódovače s LED obrubou lze přiřadit konkrétním parametrům kanálů nebo dalším parametrům v části dynamiky, které náleží k aktuálnímu výběru kanálů.

 

„Akustická integrace“ – revoluce v živém zvuku

Legendární, 40 let stará britská společnost TURBOSOUND známá díky výrobě některých z nejlepších světových reproduktorových systémů se spojila se společností BEHRINGER za účelem bezproblémové integrace mixážního pultu a reproduktorových systémů. Říkáme tomu „akustická integrace“.

Sběrnice ULTRANET zařízení X32 umožňuje směrování až 16 kanálů křišťálově čistého digitálního zvuku do soustavy reproduktorů TURBOSOUND iQ - vše pomocí jednoho kabelu CAT5 a s kontrolními údaji pro dálkové nastavení přednastavení zvuku.

Kromě toho je řada iQ vybavena „Skutečným fyzikálním modelováním“ některých nejpopulárnějších reproduktorů, které lze z X32 snadno dálkové ovládat, což umožňuje zvukařům, aby aplikovali různé modely reproduktorů v reálném čase od pohodlného mixážního pultu.

„Akustická integrace“ je další revolucí v živém zvuku.

100pásmový RTA pro všechny ekvalizéry kanálů/sběrnic

X32 je nyní vybaven 100pásmovým analyzérem pracujícím v reálném čase (RTA) s vysokým rozlišením a úplným sloupcovým a spektrografickým zobrazením. Tento RTA s vysokým rozlišením průběžně zobrazuje distribuci zvukové energie ve 100 frekvenčních pásmech - zachytává okno sonogramu s celými 10 vteřinami.

Přepínání mezi velkým náhledem RTA zobrazujícím všechny dostupné signály v plném rozlišení displeje a kombinovaným náhledem se zobrazením RTA nad každou křivkou ekvalizéru kanálu nebo sběrnice.

 

Výsledky vašeho filtrování uvidíte přímo v audio spektru. Kromě toho lze RTA zobrazit v horní části 31pásmového grafického ekvalizéru v efektové části.

Monitorování a řízení frekvencí nikdy nebylo snazší!

16 úchvatných efektových „zásuvných modulů“ založených na skutečném fyzikálním modelování

Do X32 jsme přidali 16 nových efektových „zásuvných modulů“, které vám poskytují přístup k celkem více než 50 efektům, jež by jinak stály desítky tisíc dolarů, kdybyste si je kupovali jako hardware.

Tato nová generace špičkových efektových „zásuvných modulů“ je založena na skutečném fyzikálním modelování klasického audio hardwaru. Zásadně jsme „rekonstruovali“ klasická analogová zařízení pro digitální věk a zahrnuli jsme modely legendárních procesorů, jako jsou kompresory Urei’s 1176*, Teletronix LA-2A* a Fairchild 670*, a rovněž legendární ekvalizéry Pultec* EQP- 1a a EQ5 atd. Rovněž jsme přidali moderní 5pásmový vícepásmový kompresor.

A nakonec, ovšem v neposlední řadě, dokáže nyní X32 řídit 4 studiové stereo echo efekty společně s 8 kanály 31pásmového grafického ekvalizéru. To vám umožňuje vyměnit vaše staré externí vybavení za interní řešení s pamětí.

Rozdělení zisku a dálkové ovládání pro FOH a monitorování

Nový režim rozdělení zisku odděluje zisk kanálu (doladění) od zisku hlavního zesilovače, což umožní FOH a/nebo monitorovacímu zvukaři digitální seřízení místního doladění – a nezávisle na zisku předzesilovače.

Kromě toho nová možnost dálkového ovládání zisku hlavního zesilovače umožňuje, aby byly zisky konzoly dálkově ovládány z externí konzoly, například při použití X32 RACK jako pódiového boxu.

Více flexibility při směrování a zpracování

Směrování X32 je díky této nejnovější aktualizaci firmwaru ještě flexibilnější. Výstupní signály a výstupy XLR jsou nyní ovládány samostatně, což umožňuje, aby byly signály ze zdrojů AES50 nebo rozšiřujících karet směrovány přímo do analogových výstupů přístroje X32.

Nyní můžete například používat výstupy z X32 RACK pro přímé zpětné směrování signálů z PA nebo monitorovacích reproduktorů z hlavní nebo FOH konzoly. Nové výstupní přípojné body mohou být pro lepší použitelnost s vašimi osobními mixážními pulty P16 nastaveny na předběžné nebo následné ztlumení. To je velmi praktické v situacích, kdy nechcete ztlumit skupiny pro přerušení vašeho toku signálu.

Výkonné nové nástroje pro řízení scény a vystoupení

Zavádíme seznam zapamatovaných bodů, inovativní způsob pro automatické nahrávání scén a „drobných částí“ v různých místech vystoupení. Každý z 500 uložených zapamatovaných bodů může samostatně nebo současně nahrát kteroukoliv ze 100 scén nebo drobných částí. Tím celkem získáte úžasných 500 zapamatovaných bodů x 100 scén x 100 drobných částí!

Uložíte například své oblíbené nastavení ekvalizéru pro bicí nástroje na kanálech 1-8 jako drobnou část, které lze okamžitě vyvolat jako vlastní přednastavení, nezávisle na celkové scéně konzoly. Připomíná to pořízení snímku parametru vstupu, výstupu, efektového slotu, sběrnice, matrice, hlavního mixu nebo skupiny DCA - a jeho uložení pro rychlý přístup, kdykoliv jej budete potřebovat.

Připraven na cesty

Oceněný digitální mixážní pult X32, který změnil odvětví - rozšiřuje svou rodinu, jak se dále vyvíjí. Nyní jsme k přístrojům X32, X32 COMPACT a X32 PRODUCER přidali balíčky na cesty (TP). Tyto balíčky připravené na cesty obsahují mixážní pulty vyzkoušené v náročném provozu, obaly vhodné na cesty navržené speciálně pro to, aby ochránily svůj cenný náklad. Odolný kryt je vyroben z lodní překližky obalené pryžovým plastovým laminátem pro ochranu mixážního pultu před nepříznivými podmínkami a úskalími cesty. Exteriér je zesílen hliníkovými extruzemi odolnými proti nárazu a všechny západky jsou zapuštěny, aby byly během dopravy ochráněny ruce a oděvy vašich spolucestujících. Uvnitř obklopuje mixážní pult tuhá ochranná pěna.

Ať již jste na cestě, nebo chcete využít designu obalu nejvhodnějšího pro vaše zařízení – cestovní balíček je připraven vám usnadnit život.

Zlatý předzesilovač MIDAS

Topologie vstupů X32 – mikrofonové předzesilovače, programovatelné ovladače zisku a A/D fáze byly navrženy specializovaným týmem konstruktérů společnosti MIDAS, která je známá pro své oceněné návrhy mikrofonových předzesilovačů.

Tento vlastní design předzesilovače vytvořený jako jednotný, soudržný systém a sestavený okolo prémiových A/D převodníků zachytává všechny detaily vašeho vstupního signálu – což zajišťuje vynikající zvukový výkon.

Nastavení zisku je plně programovatelné a jeho celkový rozsah činí 72 dB s přesností 0,5 dB na jeden krok.

Protože X32 zvládá maximální hladinu vstupního signálu + 23 dBu, posílá analogové VR a PAD spínače do dávné historie.

Část analogových vstupů je vybavena audiofilskými vícekanálovými A/D převodníky Cirrus Logic, které se pyšní dynamickým rozsahem 114 dB, což zajišťuje výkon s působivě nízkým zkreslením a nízkým šumem.

Předzesilovač MIDAS zajišťuje nejvyšší úroveň integrity signálu.

Audio sítě a rozhraní

X32 obsahuje v základní výbavě celou řadu možností ovládání a síťových připojení. Digitální síťové připojení AES50 s dvojitým portem podporuje až 96 kanálů audia pomocí stíněného (STP) kabelu CAT5, což umožňuje vzdálené pódiové boxy a sdílení signálů mezi několika připojenými zařízeními X32. Vestavěný ULTRANET odesílá 16kanálový digitální mix přímo do osobních monitorovacích mixážních pultů P16 bez dalšího hardwaru, nákladů nebo zpoždění. Ethernet, USB 2.0, MIDI – to vše je u X32 v základní výbavě.

Snadné jako mávnutí rukou. Osobní monitorovací mixážní pult P16-M připojte do portu ULTRANET přístroje X32 pomocí stíněného (STP) kabelu CAT5 a účinkující si sami navolí svůj ideální 16kanálový osobní monitorovací mix. Do věnce můžete připojit další zařízení P16-M, nebo použít distributor P16-D ULTRANET pro nastavení monitorovacího systému plug and play, který zvládne až 48 samostatných zařízení P16-M.

 

POWERPLAY P1 

Osobní sluchátkový monitorovací zesilovač

Osobní sluchátkový monitorovací (IEM) zesilovač předává ovládání tam, kde je nejužitečnější – přímo do rukou umělce. P16-M použijete pro vytvoření svého osobního mixu, který bude poté odeslán do vašeho opaskového pouzdra P1. P1 nabízí na pódiu i ve studiu vystupujícím a nahrávajícím umělcům spolehlivé a dostupné řešení osobního monitorování.

Digitální pódiový box S16 uzavírá mezeru mezi pódiem a FOH (režií) tím, že na konec pódia umisťuje 16 plně programovatelných, dálkově ovládaných špičkových mikrofonových předzesilovačů a 8 analogových, vyvážených XLR vstupů. Díky připojení jedním stíněným (STP) kabelem CAT5 lze do věnce připojit až tři pódiové boxy S16, abyste na pódiu získali až 48 vstupních a 24 výstupních kanálů. Dvojité porty AES50 na zařízení X32 umožňují připojení až 96 vstupních kanálů a jejich směrování v rámci stejného systému.

 • Síťové porty AES50 jsou vybaveny technologií KLARK TEKNIK SuperMAC pro velmi nízké zpoždění (kompatibilní se sluchátky)
 • Možnost síťového připojení až na vzdálenost 100 m s kabelem CAT5 (není součástí dodávky)
 • Dvojité porty AES50, každý pro kaskádové zapojení až tří zařízení S16 — není třeba žádné slučování ani routery
 • Precizní LED měření a sedmisegmentový displej pro kontrolu signálu na pódiu
 • Výstup pro sluchátka lze pro monitorování na pódiu přidělit k jakémukoliv vstupu/výstupu
 • Konektivita se systémem osobního monitorování BEHRINGER P16-M pro použití se sluchátky (není součástí dodávky)
 • Dvojité výstupy ADAT pro použití v režimu rozbočovače a samostatné vícejádrové digitální aplikace
 • Vstup/výstup MIDI pro obousměrnou komunikaci mezi konzolou FOH a pódiovými MIDI zařízeními

Co jsou to AES50 a SuperMac?

AES50 simultánně poskytuje vysoký počet kanálů, extrémně nízké a deterministické zpoždění, přesnou distribuci synchronizace sladěnou podle fází, detekci chyb a síťovou redundanci, to vše se snadnou instalací a použitím pro splnění požadavků na živá vystoupení.

Tato jedinečná kombinace je rovněž výhodná pro živé i studiové nahrávání a rovněž pro postprodukci, vysílání a infrastrukturu směrování zvuku. SuperMAC je vlastní implementací AES50 vlastněnou KLARK TEKNIK. Tato technologie byla původně vyvinuta Sony Pro-Audio Labs in Oxford, UK a tvoří základ otevřeného standardu AES50 Audio Engineering Society pro digitální audio síťové připojení – vícekanálové audio propojení s vysokým rozlišením (HRMAI) podle publikování Audio Engineering Society, Inc.

 • 48 dvousměrných audiokanálů při 48 kHz přes stíněný kabel Neutrik s koncovkou etherCON (STP) CAT5 (max. délka 100 metrů / 328 stop)
 • Jedno dvojité propojení pro audio a generátor vzorkovacího signálu 
 • Ethernetová fyzická vrstva pro přenos audio dat 
 • Vysoký počet kanálů a velmi nízké deterministické zpoždění (2 x 3 vzorky = 1/8 ms na uzel) 
 • Přesná a fázově sladěná distribuce generátoru vzorkovacího signálu
 • Komplexní detekce a správa chyb
 • Funkce pro nadbytečné síťové připojení 
 • Minimální konfigurace – úplné usnadnění instalace a použití 
 • Pomocný datový kanál kompatibilní s protokolem TCP/IP

Úchvatný zážitek

Ať jste již zvyklí na analogové mixování, nebo použití jiných digitálních konzol, váš první zážitek s X32 je díky jeho konstrukci intuitivní, bezproblémový a přímočarý.

X32 je vynikající díky své jednoduchosti a bezprostřednímu postupu práce. Dotykové ovladače umožňují při mixování plynulé nastavení kritických prvků a TFT displej vás bude neustále informovat o každém kroku.

Toto začlenění dotykových ovladačů, motorizovaných zeslabovačů a celá řada LCD a TFT displejů umožňují, aby byl X32 hlavním řešením pro živý zvuk, vysílání, studiové nahrávání a postprodukci.

Rozšířitelnost

 

Každé zařízení X32 je rovnou v balení vybaveno veškerou konektivitou, vstupy/výstupy a funkcemi, které potřebujete – ale tím to nekončí.

Interní konektivita USB 2.0 poskytuje vaší DAW celých 32 x 32 kanálů pro audio a MIDI. Integrovaná vícekanálová digitální audio rozhraní se připojují ke vzdáleným pódiovým boxům a/nebo osobnímu monitorovacímu systému P16.  

Nativní ethernetové ovládání umožňuje dálkové ovládání pomocí počítače, iPadu nebo iPhonu přes kabelovou nebo bezdrátovou síť po celé místnosti – nebo po celé planetě!

Aktualizace celého tohoto výkonného zařízení je snadná; prostě jen přejděte na stránku BEHRINGER.com, kde naleznete nejnovější vylepšení, doplňky a funkce.

Stáhněte si nový firmware na USB disk a vložte jej do X32; pak restartujte a užívejte si nekonečné řady nových funkcí a výkonu. 

X32 je vybaven celou řadou interních efektů simulujících externí procesorové stojany, věc, která patří minulosti. Virtuální efektový stojan obsahuje 8 opravdových stereo studiových efektových procesorů přiřaditelných k jakékoli sběrnici mixu vstupu, skupiny nebo výstupu. Vyberte si ze špičkových efektových modulů, včetně řady echo efektů, zpoždění, ekvalizérů, dynamických efektů a mnohem víc.

Každý efektový algoritmus byl znovu přepsán pro vynikající výkon – který obvykle stojí několikrát více než X32.

Efekty jsou navrženy na zakázku a jsou fyzikálně vymodelovány podle nejproslulejších a nejvyhledávanějších procesorů, přičemž všechny běží v prostředí mixovacího enginu X32 s velmi nízkým zpožděním, což zajišťuje bezchybný výkon, flexibilní směrování a konec vadných kabelů! 

Bezchybná cesta elektronkového signálu v leveleru Teletronix LA-2A zanechala stopu své výjimečné čistoty, bohaté a vřelé komprese na nespočtu alb minulých desetiletí.

V našem efektu LA COMPRESSOR je přesně vymodelován ultra jemný optický zeslabovač. Poskytuje lehkou, přirozenou a nenucenou hudební kompresi. (Inspirováno Teletronix LA-2A*)

 

Když společnost Urei na konci šedesátých let zahájila prodej omezovacího zesilovače 1176LN, učinila průkopnický krok. Použité unipolární tranzistory byly právě vynalezeny a 1176 byl jedním z prvních audio procesorů, které tuto novou technologii využívaly.

Naše digitální reinkarnace ULTIMO COMPRESSOR vychází z raného modelu Rev. E a autenticky zachycuje jemný charakter výstupní fáze původní třídy A a legendárního rychlého efektu Attack jejího unipolárního tranzistoru. (Inspirováno Urei 1176LN*) 

Elektronkový kompresor Fairchild 670 nejenže dosahuje rekordních nabídek na aukcích starších špičkových zařízení, ale rovněž poskytuje jednu z nejlepších kolorování v historii kompresorů. Dva malé dolaďovací VR přednastavují akci ovládacího bočního řetězce, šestikrokový spínač určuje načasování a dva velké knoflíky Input a Threshold seřizují hladiny. Náš model FAIR COMPRESSOR má stejnou cestu signálu jako původní přístroj a prakticky nabízí modely pro dvojitý, stereo propojený nebo M/S provoz. (Inspirováno Fairchild 670*)

 

COMBINATOR je úžasný 5pásmový kompresor, který emuluje známé kompresory pro vysílání a mastering.

COMBINATOR je velmi složitý kompresor využívající automatického ovládání parametrů, které vytváří úžasné a „neslyšitelné“ výsledky. Aby bylo zachováno vyvážené zvukové spektrum, bude kompenzace zesílení redukce způsobené kompresí nastavena funkcí ovládání spektrálního vyvážení (SBC).  

 

XTEC EQ1 je bez diskuse jedním z nejlepších kdy vyráběných studiových ekvalizérů. Zvuk Pultec EQP-1a je takřka nepopsatelný a zvukaři o něm hovoří jako o „tajné přísadě“ vylepšující zvuk.

Tento klasický přístroj jsme analyzovali do nejmenších detailů a vytvořili jsme přesný fyzikální model, který co nejpečlivěji reprodukuje jeho mnohovrstvý zvuk. Hodnověrně byly vymodelovány i měniče a elektronková výstupní fáze! (Inspirováno Pultec EQP-1a*)

 

Pultec jednoduše napsal knihu o pasivní ekvalizaci. Díky digitální „rekonstrukci“ každého aspektu původní klasiky Pultec jsme v našem parametrickém ekvalizéru XTEC EQ5 zachytili skutečnou podstatu. Naše digitální reinkarnace vychází z původního modelu a autenticky emuluje jemný charakter tohoto jedinečného přístroje. (Inspirováno Pultec MEQ5*) 

Nový SUB OCTAVER poskytuje dva kanály subharmonických frekvencí otřásajících zemí, a to jednu, nebo i dvě oktávy pod vstupním signálem. Tento efekt byl původně vyvinut pro baskytaristy a lze jej nastavit pro celou řadu použití pro vysoké, střední a nízké frekvence. Je to tajná zbraň pro váš beatbox... 

EDISON EX1 je reinkarnací naší vlastní analogové klasiky. Tento pozoruhodně účinný nástroj umožňuje manipulaci se stereo polem. Nastavitelné režimy M/S vstupů/výstupů umožňují zpracování nebo vytvoření M/S nahraných zvukových zdrojů. (Inspirováno BEHRINGER EDISON)

SOUND MAXIMIZER obnovuje přirozenou jasnost a čistotu jakéhokoliv audio signálu nastavením integrity fáze a amplitudy pro odhalení přirozenější struktury zvuku, která je často skryta při použití některých efektů a ekvalizérů. (Inspirováno Sonic Maximizer 482i*) 

DIMENSIONAL CHORUS je skvělou emulací „nejlepšího analogového efektu sboru všech dob“. Čtyři jednoduchá tlačítka pro přednastavení režimu aktivují úžasné efekty, které lze nejlépe popsat jako „prostor“ a „rozměr“. Zařízení zcela odpovídá originálu a současně lze stisknout několik tlačítek přednastavení. (Inspirováno Roland Dimension D Chorus*) 

MODULATION DELAY spojuje tři nejpoužívanější efekty modulace času do jednoho snadno ovladatelného zařízení. Užijte si opravdové stereo zpoždění se svěžím a prostorovým efektem sboru a tří modelů echo efektů, z nichž si můžete vybrat. 

Lexicon 480L* je považován za zlatý standard digitálních echo efektů. Zabudovali jsme tři nejlepší modely echo efektů - bohatá deska, místnost a bohatá komora. Modely X32 díky našemu „skutečnému fyzikálnímu modelování“ přesně zachytávají všechny detaily a naše algoritmy dokonce začleňují převodníky AD/DA zařízení pro zvýšení zisku — zachytávající celé trasy analogových a digitálních okruhů do nejmenších podrobností. (Inspirováno Lexicon 480L*) 

VYBUZOVAČE zvyšují vnímání a srozumitelnost při živých vystoupeních a jsou nepostradatelné pro přidávání jasnosti a frekvencí způsobených okolním vzduchem a vyšších harmonických tónů v nahrávacím studiu. ENHANCERY vám umožňují zdůraznění nastavitelných frekvencí basových, středních a vysokých výstupů. Můžete vytvořit maximální razanci, čistotu a detail, aniž byste zvýšili celkovou hlasitost. (Inspirováno Aphex Aural Exciter* a SPL Vitalizer*) 

Náš TruEQ STEREO GEQ nabízí muzikální a citlivé zpracování signálu — skvělý pro ekvalizaci prostoru, nepostradatelný pro monitorování. X32 nabízí kromě vícepásmových parametrických ekvalizérů pro všechny kanály a sběrnice až 16 mono grafických ekvalizérů, které si poradí s nejnáročnějším monitorováním na pódiu.

A motorizované zeslabovače zařízení X32 mohou být přepnuty na ovládání pásem filtrování grafického ekvalizéru, přičemž jsou příslušné frekvence filtrování zobrazovány na LCD panelech kanálů — a to můžete za účelem okamžitého přístupu také přiřadit k uživatelsky definovaným tlačítkům pro rychlou volbu. (Vymodelováno podle KLARK TEKNIK DN360) 

VINTAGE ROOM vyniká nad jinými konkurenčními způsoby vytváření echo efektů tím, že modeluje šíření zvuku ve vzduchu a rezonanci místnosti. Efekt byl vynalezen na začátku osmdesátých let a model této funkce poskytoval pomocí algoritmického echo efektu autentický charakter místnosti dlouho před tím, než bylo k dispozici zpracování vycházející z konvoluce. Jedná se o ideální echo efekt pro mixy nebo podskupiny, protože do složitých signálů přidává prostor — což je vysoce ceněno pro vážnou hudbu a vysílání. (Inspirováno Quantec QRS*) 

PLATE REVERB emuluje charakteristiky echa deskami obložené malé místnosti s kontrolou nad tlumicí podložkou, hloubkou a rychlostí modulace a crossoverem. PLATE REVERB dodá vašim nahrávkám zvuk, který slyšíte v bezpočtu hitových skladeb od konce padesátých let. (Inspirováno Lexicon PCM70*) 

3-TAP DELAY zařízení X32 zaznamenává vstupní signál a pak jej vrací zpět po uživatelem nastavené době a v jím zvoleném počtu opakování. Stereo a trojité zpoždění je užitečné a vynikající díky časování metronomu a hudebnímu výběru vzorů echo efektu.

3-TAP DELAY použijete pro hutnější vokály a nástroje, nebo pro přidání vylepšeného prostorového prvku k jakémukoliv vystoupení.   

 

Efekt HALL REVERB nabízí široké spektrum možností echo efektů od malých místností po velké, nebo dokonce o rozměrech jeskyně. Když je Hall Reverb citlivě přimíchám k původnímu signálu, lze jej použít k vytvoření vřelého, přirozenějšího zvuku. (Inspirováno Lexicon 480L*) 

Toto praktické dynamické duo FLANGER & DELAY spojuje efekt zvuku startujícího tryskového letadla s klasickým zpožděním a lze jej nastavit od jemného po výrazné. Tato kombinace efektů zabírá pouze jeden efektový slot. (Inspirováno Lexicon PCM70*) 

WAVE DESIGNER je účinný nástroj pro nastavování přechodových fází a dynamiky signálu, jako jsou attack a sustain. Používá se pro skutečně „praskavý“ zvuk virblu v mixu, nebo utlumení nevyrovnané hlasitosti nahrávek slapované baskytary. (Inspirováno SPL Transient Designer*) 

STEREO PRECISION LIMITER je skvělý pro nastavování přesných omezení hlasitosti, aby byla zajištěna optimální integrita signálu bez zkreslení. Stereo Precision Limiter použijete pro zesílení tichých signálů nebo snížení hlasitosti „přebuzených“ signálů, abyste předešli oříznutí. (Inspirováno Sony Oxford Dynamics*) 

DE-ESSER je nezbytný nástroj pro omezení množství sykavek u hlasových mikrofonů při současném obratném zachování přirozeného zabarvení hlasu při vystoupení. Používá se pro zvýšení jemnosti vyšších středních nebo vysokých frekvencí v hlasech a rovněž činelů bicích nástrojů a strunných nástrojů. (Inspirováno SPL 1239*) 

VINTAGE REVERB vychází z legendárního modelu EMT250 a nabízí mihotavý, jasný echo efekt, který nepřehluší vaše živé/nahrané stopy. VINTAGE REVERB se používá pro příjemnější zvuk vokálů a virblů, aniž byste museli obětovat čistotu. (Inspirováno EMT250 Plate Reverb*)

Efekt CHORUS & CHAMBER zabírá pouze jeden efektový slot a spojuje mihotání a zdvojovací charakteristiky studiového sborového efektu s příjemným zvukem tradičního echo efektu komory. (Inspirováno Lexicon PCM70*) 

X-USB

Jako univerzální jádro konzoly pro živá vystoupení nabízí X32 rovněž vynikající výkon ve studiu. Pomocí připojení USB 2.0 zaznamenávejte a přehrávejte až 32 stop do počítačů s operačními systémy Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a Windows 8 nebo počítačů Mac. X32 podporuje vzorkovací frekvence 44,1 a 48 kHz při 24 bitech, což vám umožňuje přímý záznam až 32 stop živého zvuku do vašeho počítače pro pozdější mixování. Využijte vestavěných efektových enginů X32 pro rozšíření plug-in připojení vaší DAW nebo pro uvolnění cenných počítačových prostředků. X32 má schopnost ukládání do paměti, takže mohou zvukaři projektů i profesionální studioví zvukaři organizovat ukládání projektů jako scén do interní paměti, nebo externě na USB disk.

Připraveno pro DAW — MIDI a protokoly Mackie Control* a HUI*

Díky svým interním MIDI portům může konzola X32 fungovat jako kvalitní, velkoformátový ovládací panel, podobně jako Mackie Control a HUI, a může být bez problémů integrována do nejpopulárnějších DAW platforem. Motorizované zeslabovače X32 mohou být použity pro odeslání informací o poloze do zeslabovačů DAW na obrazovce, přičemž každé tlačítko sběrnice pro ztlumení a sólo ovládá svůj protějšek na obrazovce. Tento výkonný vztah mezi ovládacími panely, kdy mohou být funkce mezi X32 a vaší DAW obousměrné, vám umožňuje rychlejší práci a můžete se věnovat jemným detailům celkového mixu. Koneckonců, při mixování vlastníma rukama se vašeho projektu „dotýkáte“, což vám poskytuje určitou míru finesy, která může znamenat rozdíl mezi dobrým nahráváním — a uměleckým dílem! Nebo raději používáte myš?

Volitelné rozšiřující karty

Rozšiřující sloty X32 nabízí flexibilní a rozšířitelnou konektivitu pro mnoho různých použití. Namísto předinstalované karty X-USB lze použít celou řadu rozšiřujících karet X a připojit výkon X32 do stávajících sítí MADI*, Dante* a ADAT. Protože je X32 kompatibilní s těmito široce dostupnými audio protokoly, nabízí bezproblémovou integraci do digitálního živého zvuku, nahrávání a vysílání.   

X-UF

Vysokorychlostní audio rozhraní FireWire/USB 2.0 pro profesionální nahrávání

Rozšiřující karta X-UF je stabilním a rychlým řešením pro profesionální živé a studiové nahrávání. Poskytuje průtok 400 Mbit/s pro přenos vaší nahrávky s mnoha stopami do populárních softwarových DAW na Mac a PC pomocí FireWire nebo USB 2.0. Kromě toho X-UF přemění vaši X32 na sofistikovaný ovládací panel a obsahuje emulaci HUI* a Mackie Control*.  

X-ADAT

Vysoce výkonná 32kanálová rozšiřující karta ADAT pro X32

Rozšiřující karta X-ADAT vám umožňuje digitální integraci vaší X32 do jakéhokoliv zařízení se vstupem/výstupem ADAT. Mezi ně patří samostatné rekordéry, digitální audio pracovní stanice a další digitální mixážní pulty a zařízení pro zpracování signálu. Karta X-ADAT poskytuje pomocí svých 8 konektorů pro optické kabely Toslink* 32 kanálů vstupů a výstupů ADAT. Karta přenáší 24-bitový signál a funguje se vzorkovacími frekvencemi 44,1 a 48 kHz, takže zachová integritu vašeho signálu. Karta X-ADAT je rovněž vybavena možností vstupu/výstupu BNC generátoru vzorkovacího signálu, která umožňuje synchronizaci pomocí externího zařízení, nebo poskytuje signál pro jiná zařízení. Externí synchronizace je možná pomocí připojení BNC a rovněž pomocí jakéhokoliv ze 4 portů Toslink.

X-MADI

Vysoce výkonná 32kanálová rozšiřující karta MADI pro X32

Rozšiřující karta X-MADI doplňuje X32 o ještě více možností vstupů/výstupů, protože umožňuje rychlé připojení k síti MADI. Protokol MADI nebo AES10 se rychle stává odvětvovým standardem pro mnoho použití při vysílání. X-MADI nabízí dvojité optické zástrčky SC (IEC874-19) pro připojení MADI zařízení pomocí optického vlákna, přičemž jsou podporovány univerzální optické kabely o délce až 2 km. Pro přenos pomocí standardního 75ohmového koaxiálního kabelu o délce až 100 m jsou k dispozici rovněž dvojité BNC svorky. Konektory BNC a konektory pro optická vlákna lze rovněž používat současně, takže vytvoříte spolehlivou redundantní síť se zařízeními propojenými optickými kabely. Karta X-MADI je skvělým řešením pro integraci X32 do stávajících zařízení pomocí protokolu MADI.

X-DANTE

Vysoce výkonná 32kanálová rozšiřující karta Audinate Dante pro X32

Po instalaci karty X-DANTE namísto X-USB karty vytvoříte rozhraní mezi X32 a sítěmi Dante pomocí takřka jakékoliv 100Mbit/s nebo gigabitové síťové infrastruktury s DSCP QoS – čímž vytvoříte spolehlivý vícekanálový zvuk, který bude společně přenášen s dalšími IP datovými toky pomocí stejné sítě. Karta X-DANTE používá 24bitový přenos signálu s přesnou synchronizací vzorkování a nízkým zpožděním, což zajišťuje nejvyšší integritu zvuku. A sekundární vstup vám umožňuje vytvoření bezproblémové, redundantní sítě. Pomocí integrovaného ethernetového spínače je možné úplné dálkové ovládání X32. Po připojení karty X-DANTE k počítači vám aplikace Audinate’s Dante Controller poskytne úplnou kontrolu nad konfigurací a směrováním signálu u vašich zařízení s technologií Dante.

X32-Edit (PC, Mac, Linux)

Jednoduše připojte X32 k notebooku nebo stolnímu PC či počítači Mac pomocí LAN, bezdrátové sítě nebo ethernetového kabelu. Aplikace X32-Edit vám umožňuje dálkové ovládání X32 pomocí počítače. Posuňte zeslabovač na PC, posune se na X32; stiskněte tlačítko na počítači, přepne se tlačítko na X32. Tato funkce je velmi užitečná při ovládání pódiových monitorovacích reproduktorů, individuálním ovládání několika nainstalovaných X32 a rovněž několika ovládacích stanic jedné X32. Aplikace X32-Edit vám také umožňuje, abyste si vytvořili scény v předstihu, takže minimalizuje čas nutný pro zkoušky zvuku.

X32-Mix (iPad) 

Režie se nachází tam, kde jste vy a váš iPad – díky nové aplikaci X32-Mix pro iPad. Prostě jen k X32 pomocí ethernetového kabelu připojte bezdrátový router a pak pomocí bezdrátové sítě připojíte až 10 zařízení iPad, což je obzvláště praktické pro speciální monitorovací mixy. Aplikace X32-Mix vám dovoluje ovládat všech 32 mikrofonových vstupů, 8 vstupů AUX a 16 sběrnic – plus efektové stereo vstupy a hladiny Matrix, Main a DCA. Na iPadu vyberte banku zeslabovačů, posuňte virtuální zeslabovače a motorizované zeslabovače X32 provedou úplně stejnou akci. A díky funkcím výstupů a zeslabovačů můžete nyní pomocí svého iPadu ovládat 16 nezávislých monitorovacích mixů. Aplikaci X32-Mix stáhnete zdarma z Apple App Store.

X32-Q (dotyková zařízení iPhone a iPod)

X32-Q je skvělým nástrojem pro nastavení vašeho osobního monitorovacího mixu pomocí digitální mixážní konzoly BEHRINGER X32. Protože je kompatibilní s modely iPhone a dotykovými zařízeními iPod, může každý umělec spustit svou vlastní aplikaci X32-Q a nastavovat a dolaďovat své osobní části mixu. X32-Q obsahuje přiřaditelnou funkci MCA (přiřazení ovládání mixu), díky níž je mixování monitorů dostatečně jednoduché, aby je bylo možné nastavovat během vystoupení. Přiřaďte jakýkoliv vstup nebo kombinaci vstupů k jednomu ze 4 MCA ovladačů v X32-Q a jedním pohybem prstu ihned získáte přístup k „více mě“, „méně kapely“, „více stopy metronomu“, ...

X32-Q (Android)

X32-Q je rovněž k dispozici pro zařízení Android (verze 2.2 a vyšší), což vám umožňuje nastavení vašeho osobního mixu pomocí digitální mixážní konzoly BEHRINGER X32. S mobilními zařízeními se systémem Android (VERZE?) může každý umělec spustit vlastní aplikaci X32-Q pro Android a nastavovat a dolaďovat svůj osobní IEM nebo dílčí monitorovací mix pomocí rozhraní podobného aplikaci pro iPhone. Aplikace obsahuje přiřaditelnou funkci MCA (přiřazení ovládání mixu), aby bylo mixování monitorů dostatečně jednoduché pro nastavení během vystoupení. Přiřaďte jakoukoliv kombinaci vstupů k jednomu ze 4 MCA ovladačů v X32-Q pro Android a jedním pohybem prstu ihned získáte přístup k „více mě“, „méně kapely“, „více stopy metronomu“, ...

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte. Sdílejte.

Tracktion je jednou z nejrychlejších a nejjednodušších digitálních audio pracovních stanic (DAW) pro skládání, nahrávání, úpravy, mixování a sdílení vaší hudby s celým světem. Tracktion má jednoobrazovkové rozhraní, je elegantní z hlediska designu a spojuje vynikající vlastnosti profesionálních DAW, například dynamickou automatizaci, neomezený počet stop, nahrávání MIDI a podporu zásuvných modulů VST a AU. Tento výkonný software pro produkci hudby vám nabízí všechny nástroje celého profesionálního nahrávacího studia. Naučit se pracovat s DAW nikdy nebylo snazší díky obrovské a okamžitě dostupné knihovně zdrojů. Abychom vám poděkovali - když zaregistrujete svůj (vložte název výrobku) na stránce www.behringer.com, odměníme vás doplňkovým kódem pro stažení úplné verze Tracktion 4. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší. Více informací o Tracktion naleznete na http://www.tracktion.com/support/videos.

Jste chráněni

Vždy usilujeme o to, abyste byli jako naši zákazníci co nejspokojenější. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomoci nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro

Doplňkové údaje / Behringer DIGITAL MIXER X32

Značka Behringer
Typ mixu velké mixy, digitální mixy
Kanály 32
Vstupy fantomové , jack nesymetrický, RCA - cinch, USB
Výstupní konektory FireWire, jack nesymetrický, RCA - cinch, USB, XLR symetrický
Efekty 3D surround, chorus, delay, flanger, kompresor, limiter, multi efekt, pitch, reverb
Ekvalizér digitální
Pokročilé funkce 48V fantomové napájení, motorizované fadery , tech. Klar technik, technologie MIDAS, USB rekordér
Dodávané příslušenství software
 • Digitální mixážní konzola se 40 vstupními kanály a 25 sběrnicemi pro použití ve studiu i při živých vystoupeních
 • 32 plně programovatelných mikrofonových předzesilovačů MIDAS pro audiofilskou kvalitu zvuku
 • 25 plně motorizovaných 100mm zeslabovačů umožňuje rychlý přehled, rychlé řízení scény a ovládání DAW
 • 16 XLR výstupů, 6 dalších linkových vstupů/výstupů, 2 konektory pro sluchátka a část talkback s integrovaným nebo externím mikrofonem
 • Individuální a dynamické LCD panely pro poznámky pro všechny kanály a sběrnice usnadňují přiřazování a intuitivní rozlišení kanálů
 • 32 x 32kanálové USB 2.0 rozhraní s dálkovým ovládáním DAW s emulací HUI* a Mackie Control*
 • Aplikace pro iPad* a iPhone* pro profesionální dálkové ovládání k dispozici zdarma — není vyžadováno žádné hostitelské PC
 • Barevný TFT displej s vysokým rozlišením, úhlopříčkou 7", viditelný při denním světle pro snadné prohlížení částí a parametrů pracovního postupu
 • Hlavní LCR, 6 matricových sběrnic a 16 sběrnic mixu je vybaveno vstupy, šestipásmovým parametrickým ekvalizérem a plně dynamickým zpracováním a 8 skupinami DCA a 6 skupinami ztišení
 • Virtuální efektový stojan obsahuje 8 efektových slotů se skutečným stereem, včetně špičkových simulací, jako jsou Lexicon 480L* a PCM70*, EMT250* a Quantec QRS* atd.
 • 40bitový DSP s pohyblivou řadovou čárkou disponuje „neomezeným“ dynamickým rozsahem bez interního přetížení a takřka nulovým celkovým zpožděním (0,8 ms)
 • Výkonné řízení scény pro pohodlnou správu složitých produkcí
 • 48 kanálů připravených pro zařízení Digital Snake** připojené přes porty AES50 je vybaveno síťovou funkcí SuperMAC od KLARK TEKNIK, což umožňuje velmi nízkou nestabilitu a zpoždění
 • USB konektor typu A se stará o ukládání souborů a nekomprimované stereo nahrávky a zobrazuje přednastavení a aktualizace systému
 • Část speciální a snadno ovladatelné kanálové lišty s ovladači s přímým přístupem a grafickým uživatelským rozhraním pro intuitivní práci
 • Doplňující část ovladačů definovaných uživatelem umožňuje průběžné nastavení vašich oblíbených zobrazení nebo parametrů
 • ULTRANET konektivita pro osobní monitorovací systém P-16** od společnosti BEHRINGER a stereo digitální výstup AES/EBU a MIDI
 • Síťové dálkové ovládání přes ethernet pro zobrazení nastavení se softwarovým editorem na obrazovce
 • Vestavěný rozšiřující port pro karty audio rozhraní nebo digitální síťová přemostění
 • Budoucí aktualizace firmwaru, včetně nových efektových „zásuvných modulů“ ke stažení zdarma na internetové stránce behringer.com
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
 • aa
 • aa
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt