BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer MS40 Digital Monitor Speakers

Behringer MS40 Digital Monitor Speakers
Behringer MS40 Digital Monitor Speakers Behringer MS40 Digital Monitor Speakers Behringer MS40 Digital Monitor Speakers Behringer MS40 Digital Monitor Speakers
Behringer
SKU: MS40

24bitové /192kHz digitální 40W nearfield monitory

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 3 490,00 Kč bez DPH: 2 884,30 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Posuňte se o krok dál z MS20 a získejte ještě více výkonu s rozšířenou basovou odezvou.

Tyto extrémně kompaktní 2 x 20 W nearfield monitory obsahují 24bitové / 192kHz D/A převodníky s ultra vysokým rozlišením. S MS40 se můžete připojit přímo ke zdroji digitálního signálu a eliminovat nepříjemné ztráty v analogových linkách a hučení. Ať už připojíte MS20 ke zvukové kartě svého počítače, klávesám, nebo MP3 přehrávači, užijete si výjimečnou kvalitu zvuku s perfektní dynamikou. Vestavěné zesilovače poskytují dostatek špičkového rozšíření audio výkonu a woofery a tweetry mají lineární frekvenční odezvu.

 

Připojte se

MS40 mají bezkonkurenční připojovací možnosti včetně stereo 1/8“ a RCA zdířek, které lze používat současně nebo míchat společně s digitálním stereo zdrojem. Digitální vstupy jsou řešeny buď RCA, nebo TOSLINK zdířkami, které poskytují snadné připojení. Samostatné ovládání hlasitosti pro každý linkový vstup plus ovládání basů a středů na EQ se nacházejí na předním panelu společně s 1/4“ sluchátkovou zdířkou, která po připojení automaticky ztlumí integrované reproduktory.

 

Kvalita zvuku

MS40 se svými poctivými 4,75“ woofery a 2,5“ tweetry s vysokým rozlišením přináší vysoce kvalitní zvuk každému, kdo má počítač. Ať už jste muzikant, který nahrává svůj poslední mistrovský kousek, nebo jen někdo, kdo rád poslouchá své oblíbené písničky v práci, reproduktory MS40 obojí rozezvučí lépe. Mohou také posloužit jako excelentní přídavné reproduktory pro elektronické klávesy. Pomocí zepředu nainstalovaných ovladačů hlasitosti, basů a středů je přesnější nastavení zvuku hračkou.

 

Vestavěný mixpult

MS40 přivádí se svými širokými možnostmi vstupů zvuk na ještě vyšší úroveň. Vestavěný mixpult obsahuje 1/8“ stereo vstup pro připojení CD/MD/MP3 přehrávače, duální RCA zdířky pro kazetové přehrávače a stereo klávesové moduly a dokonce RCA a TOSLINK zdířky pro připojení digitálních zdrojů signálu. To znamená, že tento systém lze využít pro zpívání společně s přehráváním řady nahraných stop. A díky výkonné zdířce na sluchátka můžete MS40 používat v naprostém soukromí, kde uslyšíte přehrávaný obsah jen vy.

 

Mluvíme o výkonu...

Dva vysoce výkonné zesilovače dodávají celkem 40 W superčistého výkonu do interních reproduktorů, které mají širokou frekvenční odezvu od 50 Hz do 25 kHz.

 

Zasloužíte si skvělý zvuk

Strávíte velké množství času u počítače a hudba je vaší vášní? Aktivní reprobedny BEHRINGER MS40 vám přinesou novou úroveň zábavy při vašem každodenním poslechu muziky. Běžte se podívat na MS40 ke svému prodejci BEHRINGER ještě dnes a zjistěte, co vám doma vskutku chybí. Vaše uši vám poděkují!

 

Skládejte. Nahrávejte. Míchejte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

 

Jste chráněni

Vždy usilujeme o to, abyste byli jako naši zákazníci co nejspokojenější. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomoci nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro zajištění kvality, která mají k dispozici nejsofistikovanější testovací vybavení na světě.

Proto máme jednu z nejnižších poruchovostí výrobků v odvětví a sebevědomě jim poskytujeme velkorysý tříletý záruční program.

Doplňkové údaje / Behringer MS40 Digital Monitor Speakers

Značka Behringer
Typ reproduktoru studiové monitory
Možnosti zapojení opt/coax digitální , propojení reproduktorů, RCA - cinch
Barva černá
Pokročilé funkce ekvalizér
Dodávané příslušenství kabel
Rozměry repr. výškový, 5.25"
 • 2pásmové studiové monitory ideálně vhodné pro počítačová studia, audio a multimediální stanice a monitorování kláves
 • Vestavěné výkonné 2 x 20 W zesilovače s maximálním špičkovým rozšířením zvukového výkonu
 • Výkonné woofery a tweetry s vysokým rozlišením poskytují ultralineární frekvenční odezvu
 • 24bitový / 192kHz D/A převodník s vysokým rozlišením převádí v neuvěřitelném dynamickém rozsahu
 • Optické a koaxiální vstupy pro přímé připojení digitálních zvukových zdrojů pomocí S/PDIF rozhraní
 • Dva stereo analogové vstupy s 1/8“ TRS a stereo RCA zdířky, které lze použít současně nebo míchat s digitálním stereo zdrojem
 • Samostatné ovládání hlasitosti pro každý linkový vstup plus ovládání basů a středů na EQ
 • 1/4“ sluchátková zdířka s funkcí automatického ztlumení reproduktorů jednoduše přístupnou z předního panelu
 • Magneticky stíněný pro umístění poblíž počítačových monitorů
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt