BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer DJ CONTROLLER CMD PL-1

Behringer DJ CONTROLLER CMD PL-1
Behringer DJ CONTROLLER CMD PL-1 Behringer DJ CONTROLLER CMD PL-1 Behringer DJ CONTROLLER CMD PL-1 Behringer DJ CONTROLLER CMD PL-1
Behringer
SKU: CMD PL-1

Panelový MIDI modul s 4palcovýou dotykovou deskou, přepínáním panelů a řízením efektů

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 1 690,00 Kč bez DPH: 1 396,69 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)

Buďte první recenzent

DJ kontroléry produktové řady COMMAND společnosti BEHRINGER vám dají to, co hledáte - modulární systém kontrolérů, které lze propojit tak, aby plně uspokojily vaše softwarové požadavky. Každý modul je vybaven profesionálními funkcemi; od vysoce kvalitních zeslabovačů až po širokou MIDI zpětnou vazbu. Veškeré funkce jsou seřazeny do logických skupin. Proto budete mít jasný přehled o tom, k čemu konkrétní modul slouží a jak jej můžete využít, bez zdlouhavého čtení návodu. Všechny kontroléry CMD splňují požadavky dané třídy, takže nepotřebujete žádné další ovladače. Prostě je připojte a rozjeďte to. 

Samostatný kontrolér

Moduly CMD velmi dobře fungují jako samostatné ovladače široké škály DJ a produkčních softwarových aplikací. Ať už jste DJ, producent, zvukař nebo nadšený amatér, kontroléry CMD vám umožní získat daný software snadno a za dobrou cenu. Jsou dostatečně velké, aby byly brány vážně, ale zároveň dostatečně malé, aby se vešly do batohu nebo tašky poslíčka. Vzhledem k tomu, že se jedná o modulární systém, budete mít vždy prostor k růstu, pokud se rozhodnete, že chcete nebo potřebujete rozšířit kontrolu nad svým softwarem. 

Použití více modulů

Nyní se dostáváme k řešení, které prokáže pravé schopnosti kontrolérů CMD. Jako uživatele softwaru Serato ScratchLive vás může zajímat pouze modul DVS-1. Ale co když chcete použít funkci Bridge a začlenit do svého nastavení aplikaci Ableton Live? Jak snadné! Ke svému modulu DV-1 jednoduše připojte modul LC-1 a máte vše nastaveno. Nebo co když chcete používat svůj tradiční mixážní pult, ale chcete si ponechat řízení MIDI u efektů a pultů softwaru Traktor? Není problém, použijte moduly PL-1 a DV-1 společně. Chcete používat pouze software Ableton Live? Zapojte moduly MM-1 a LC-1 a získáte kontrolu nad 4 kanály v režimu Live. Možnosti jsou zkrátka nekonečné. 

Modul CMD PL-1 s dotykovou deskou

Modul PL-1 je dostatečné malý na to, aby se vešel do těsné kabinky DJ, ale dostatečně velký na to, aby podával výkon, jaký potřebujete. Modul PL-1 je robustní dotykový kontrolér kompatibilní se všemi DJ softwary. 

Díky 4palcovému kulatému dotykovému ovladači modul ihned přesně ví, kde se ho dotýkáte a co potřebujete. Dotkněte se horní části ovladače a hudba se zastaví přesně tak, jako byste se dotýkali desky. Pohněte mírně stranou ovladače a okamžitě změníte rychlost přehrávání. Ovladač se chová úplně stejně, jako byste očekávali po dlouhých letech hraní s gramofony a CD přehrávači. 

Toto malé dynamo je však na rozdíl od většiny kontrolérů vybaveno hedvábným zeslabovačem s vysokým rozlišením pro přesné nastavení výšek. Pokud ve svém softwaru používáte synchronizaci a dojde ke změně výšek, na sloupci diod vedle zeslabovače výšek uvidíte, jak se hodnoty virtuálního přehrávače změnily, takže vždy víte, co se děje, aniž byste se museli podívat na obrazovku počítače. 

Máte ve své kabině místo jen pro jeden kontrolér? Žádný problém! Modul PL-1 podporuje přepínání panelů pro řízení až čtyř virtuálních přehrávačů, takže tento jeden modul je perfektním záložním přehrávačem nebo doplňkem, pokud používáte software, který vám umožňuje ovládat více než dva virtuální přehrávače. 

Skutečně pouze jeden kontrolér? To není žádná legrace. Pamatujete na starou mantru „Koukej to rozjet, nebo jdi domů“? Proč tedy nepropojit čtyři kontroléry PL-1 s mixážním modulem MM-1 a užít si dokonalé ovládání čtyř virtuálních přehrávačů....4 kanály.....4 dotykové ovladače....Žádný zmatek. A přitom stále tak mobilní řešení. 

Není hezké mít na výběr? 

Doplňkové údaje / Behringer DJ CONTROLLER CMD PL-1

Značka Behringer
DJ typ DJ Kontroléry
Kanály 4
Možnosti zapojení RCA - cinch, USB
Kompatibilní software MIDI
Barva černá
Pokročilé funkce MIDI, USB/Aduio rozhraní
Dodávané příslušenství software
 • 4palcová dotyková deska s vysokým rozlišením
 • Balení obsahuje voucher na Deckadance LE DJ software od společnosti Image Line
 • Kompatibilní s oblíbenými DJ aplikacemi Native Instruments Traktor*, Serato Scratch Live*, Ableton Live* a mnoha dalšími programy pro MIDI kontroléry
 • 14bitový zeslabovač výšek s diodovou zpětnou vazbou
 • Reaktivní MIDI ovladače vám dovolí spustit oči z monitoru počítače
 • Pružné přepínání panelů umožňující řízení až 4 virtuálních přehrávačů jedním ovladačem
 • Plná kontrola nad vícenásobnými efekty
 • Napájení přes kabel USB
 • Protokol kompatibilní s třídou MIDI zajistí funkci „připoj a hraj“ u libovolného MIDI softwaru
 • Kompatibilní s ostatními kontroléry CMD společnosti BEHRINGER pro plnou rozšiřitelnost
 • Tenká stolní konstrukce pro extrémní mobilitu
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt