BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer HPX6000 Professional DJ Headphones

Behringer HPX6000 Professional DJ Headphones
Behringer HPX6000 Professional DJ Headphones Behringer HPX6000 Professional DJ Headphones Behringer HPX6000 Professional DJ Headphones Behringer HPX6000 Professional DJ Headphones
Behringer
SKU: HPX6000

Profesionální DJ sluchátka

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 970,00 Kč bez DPH: 801,65 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)
kus

Buďte první recenzent

Profesionální DJ sluchátka HPX6000 společnosti BEHRINGER nabízejí všechny tyto funkce za cenu, která vás překvapí. Nyní můžete mít VŠE - úžasný zvuk, stylové pohodlí a skutečnou hodnotu.

Co DJ potřebují od svých sluchátek?

DJ jsou stejní jako ostatní profesionální hudebníci, kteří při vydělávání prostředků na obživu spoléhají na svůj sluch. Od svých sluchátek očekávají především čistou a přesnou reprodukci zvuku. Profesionální DJ sluchátka HPX6000 značky BEHRINGER tento požadavek splňují díky svým masivním 50mm neodymovým měničům. To znamená, že když si tato sluchátka vezmete, neuslyšíte pouze hlasitý, čistý zvuk, ale dostanete také hluboké, výkonné basy. Bez ohledu na druh hudby, kterou posloucháte, uslyšíte vše od v břiše rezonujících basů až po lahodné výšky.

Jenom práce a žádná zábava dělá z Jacka hlupáka

Mít perfektní zvuk je jedna věc, ale být DJ je také styl života. Nemusíte mít jen dokonalý zvuk, musíte také sami dokonale vypadat. Sluchátka HPX6000 povýší styl a komfort na zcela novou úroveň! U povrchu robustní konstrukce jsme si dali záležet, abychom použili správné materiály a vtiskli sluchátkům klasickou podobu a tvar. Od měkkého pryžového potahu až po kožené mušle a náhlavní pásek tato sluchátka vypadají skvěle ať na vaší hlavě, nebo ve vašich rukou. A abychom měli jistotu, že vše takto i zůstane, doplnili jsme sluchátka přenosnou taškou.

Nejdůležitější je pohodlí

Přestože sluchátka vypadají i znějí báječně, nic by to neznamenalo, pokud by nebyla zároveň pohodlná. Jsme si moc dobře vědomi, že máte na sobě sluchátka po celý dlouhý večer, proto jsme sluchátka HPX6000 navrhli tak, abyste si na nich mohli všechno upravit dle svého přání. Náhlavní pásek a mušle jsou uchyceny kloubem a plně nastavitelné. Sluchátka lze nosit na hlavě nebo kolem krku. Sluchátka jsou rovněž skládací, čímž se výrazně zjednoduší jejich přenášení a skladování. A kromě toho jsou vybavena odpojitelným kabelem, takže jejich skladování už bude skutečně snadné.

Je o vás postaráno

Vždy usilujeme o to, abyste byli naši co nejspokojenější zákazníci. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomocí nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro zajištění kvality, která mají k dispozici nejsofistikovanější testovací vybavení na světě.

Proto máme jednu z nejnižších poruchovostí výrobků v odvětví a sebevědomě jim poskytujeme velkorysý tříletý záruční program.

Doplňkové údaje / Behringer HPX6000 Professional DJ Headphones

Značka Behringer
Typ sluchátek DJ sluchátka, studiová sluchátka
Konstrukce supraaurální , uzavřená
Barva černá
Stereo/Mono stereo
Dodávané příslušenství konektor pro adaptér
  • Vynikající kvalita zvuku s širokou frekvenční odezvou a posílenými basy
  • Vysoký dynamický rozsah
  • Vysoce výkonné 50mm neodymové měniče
  • Jednostranný odpojitelný kabel s konektorem 1/8“ a pozlaceným 1/4“ adaptérem
  • Nastavitelný náhlavní pásek se sklopnými otočnými mušlemi
  • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt