BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROLIVE B115D

Behringer EUROLIVE B115D
Behringer EUROLIVE B115D Behringer EUROLIVE B115D Behringer EUROLIVE B115D Behringer EUROLIVE B115D
Behringer
SKU: B115D

Aktivní 1000wattový dvoucestný 15“ PA reproduktorový systém s možností bezdrátového připojení a integrovaným mixážním pultem.

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 5 490,00 Kč bez DPH: 4 537,19 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Aktivní reproduktory EUROLIVE B115D a B112D jsou přesně tím, co byste očekávali od značky BEHRINGER – více výkonu, více funkcí a určitě za rozumnější cenu!

Naši technici se skutečně překonali, když vytvořili dvě soběstačná PA řešení, která spojují nejmodernější 1000wattovou zesilovací technologii třídy D, vestavěnou schopnost spolupracovat s bezdrátovými mikrofony a výjimečnou přenosnost. Tyto profesionální aktivní reproduktory jsou předurčeny stát se pravými legendami, spolu s jinými modely EUROLIVE, díky nimž se BEHRINGER stává světovým lídrem v oboru aktivních reproduktorů.

 

Zbavte se zbytečností; zachovejte to, co je důležité

Při konstruování těchto reproduktorů se špičkovým výkonem jsme vyšli z našich značných zkušeností, což nám umožnilo je zlehčit (B115D: 17,2 kg; B112D: 14,5 kg) a zvýšit jejich výkon. Začali jsme zakázkovými výkonnými zesilovači třídy D pro výkon s maximálně nízkým zkreslením a nejvyšší účinnost. S podporou technologie spínaných napájecích zdrojů SMPS (Switch Mode Power Supply), moderní alternativy k těžkým transformátorům a masivním chladičům, mohou tyto reproduktory pracovat celý den a celou noc bez zahřátí, aniž by se byť jen „zapotily“!

 

Bezdrátová říše divů

Až donedávna znamenalo přidání bezdrátových mikrofonů do PA systému buď změť kabelů a visících přijímačů, nebo, v horším případě, vestavěný přijímač s nevyzpytatelným výkonem za přehnanou cenu. Tyto dny jsou již definitivně ty tam díky řadě bezdrátových mikrofonů BEHRINGER ULTRALINK vybavených naším exkluzivním ultrakompaktním dvoukanálovým přijímačem. Stačí, když připojíte přijímač k vyhrazenému bezdrátovému portu na zadním panelu, a získáte plný přístup ke dvěma kanálům dokonale kvalitního bezdrátového připojení poskytujícího přirozený zvuk. Bezdrátové mikrofony řady BEHRINGER ULTRALINK, prodávané samostatně a dostupné jako ruční nebo náhlavní modely, okamžitě (a levně) rozšíří vaše systémy B115D/B112D tak, že se vypořádají s téměř jakoukoli aplikací pracující s živým zvukem.

 

Vestavěná schopnost míchání

Integrovaný mixážní pult je vybaven stejnými ultra nízkošumovými mikrofonními předzesilovači s velkou rezervou, díky nimž staly mixážní pulty BEHRINGER legendou, a dvěma vstupy, které přijmou prakticky jakýkoli mikrofonní/linkový signál, který možná budete chtít zpracovat. Ovládací prvky s proměnným vstupním ziskem (s LED kontrolkou Clip) vám vždy zajistí dokonalou úroveň regulace. A pokud potřebujete větší pokrytí, použijte praktický linkový výstupní konektor XLR k připojení dalších aktivních reproduktorů.

 

Výkon pod kontrolou

Pro výkon zesilovače ve vysoce výkonných reproduktorových sestavách neexistuje absolutně žádná náhrada; druh výkonu, jímž takový zesilovač disponuje, den za dnem poskytuje čisté a výrazné vokály a jeho basy rozechvívají hruď. A to je důvodem, proč jsme těmto hromotlukům poskytli 1000 wattů dvakrát zesíleného a digitálně zpracovaného výstupního výkonu. Ale s velkým výkonem přichází velká odpovědnost, a tak naši technici přidali patentovaný DSP (digitální signálový procesor) se špičkovými funkcemi, jako dvoupásmový ekvalizér, aktivní výhybka, dvojité ochranné omezovače a korekce odezvy převodníku, které zaručují, že tyto reproduktory budou poskytovat neuvěřitelný výkon při nejnižších možných úrovních zkreslení.

 

Na zakázku navržené převodníky

Výkonné a vysoce účinné zesilovače třídy D podpořené technologií spínaných napájecích zdrojů a nejmodernější funkčností DSP určitě poskytují působivý zvuk – ale co takhle část systému, kterou skutečně slyšíte? Naše převodníky (woofery a tweetery) jsme nikdy nešidili a nikdy jsme nenabízeli jen běžné pultové zboží. Naše NF (nízkofrekvenční) a VF (vysokofrekvenční) převodníky jsou navrženy speciálně pro každou aplikaci – a právě tím se lišíme od konkurence. Když si koupíte aktivní reproduktor BEHRINGER, můžete se spolehnout, že převodníky uvnitř byly vyvinuty tak, aby bezproblémově spolupracovaly s každým dalším prvkem, a tak poskytly skutečně profesionální výsledky. Aktivní reproduktorové systémy B115D a B112D generují masivní množství hlubokých tónů, jasně vyjádřené a detailní středy a křišťálově čisté výšky.

 

Mimořádná univerzalita

Díky lichoběžníkovému tvaru jsou soustavy B115D a B112D vhodné pro široké spektrum aplikací. Lze je montovat na standardní reproduktorové sloupy, stavět na subwoofery nebo dokonce pokládat na stranu, aby sloužily jako jevištní monitory. Jejich mimořádná věrnost zvuku a frekvenční odezva jim umožňují, aby se staly oblíbenými prostředky zpěváků i instrumentalistů. Zapojení je snadné; vyžaduje jen jeden kabel s XLR nebo 1/4“ konektorem od vaší mixážní konzole a napájení. Další monitory lze připojit do série pomocí linkového výstupního konektoru XLR na zadním panelu.

 

Který reproduktor bych si měl koupit?

No, začněme s vaší aplikací… vystupujete jako konferenciér v tanečním sále hotelu – nebo jako rocker v místním baru nebo tanečním klubu? Volba reproduktorové skříně závisí na vašich požadavcích na basy. 15“ woofer má asi o 40 % větší povrch, který hýbe vzduchem, než 12“, což se projevuje větším množstvím basů. Proto by model B112D mohl být vším, co potřebujete, pokud řečníte na menších shromážděních nebo jammujete v kavárně. Pokud však provozujete diskotéky v rušných nočních klubech, pořádáte večery s karaoke ve svém obývacím pokoji nebo potřebujete jen zesílit zvuk, lepší volbou může být B115D.

 

Hodnota zvuku

Aktivní PA reproduktory EUROLIVE vysoce převyšují zbytek nabídky a poskytují výjimečný výkon, i když jsou nuceny se blížit svým limitům. Lehké a výkonné aktivní reproduktory B115D a B112D s vestavěnými mixážními pulty, na zakázku navrženými převodníky a integrovanou bezdrátovou funkčností, jsou ideální jak pro řečové, tak hudební aplikace – za cenu v této třídě neslýchanou. Vyzkoušejte si reproduktory B115D a B112D ještě dnes u místního prodejce a zjistěte, proč se stále více a více profesionálů rozhoduje pro aktivní reproduktory BEHRINGER řady EUROLIVE, díky jejich vynikajícímu výkonu a mimořádné hodnotě.

Doplňkové údaje / Behringer EUROLIVE B115D

Značka Behringer
Typ reproduktoru aktivní, přenosný
Výkon 2 x, 1000W
Možnosti zapojení kombo, XLR-symetrické
Barva černá
Pokročilé funkce hliníkový kužel, rukojeť / popruh, vestavěný mix
Dodávané příslušenství mřížka
Rozměry repr. výškový, 1.35", 15"
 • Vysoce výkonný 1000wattový dvoucestný aktivní PA zvukový reproduktorový systém pro živá vystoupení i playback.
 • Ultrakompaktní a lehký systém poskytuje vynikající zvuk i při mimořádných úrovních akustického tlaku.
 • Podpora bezdrátového připojení pro vysoce kvalitní digitální bezdrátový systém BEHRINGER (není součástí dodávky)
 • Dvoukanálový mixážní pult s jednotlivými vstupy mikrofon/linka, ovladače hlasitosti a LED kontrolky Clip
 • Jednoúčelový dvoupásmový ekvalizér a integrovaný zvukový procesor pro nepřekonatelné řízení systému a ochranu reproduktorů
 • Revoluční technologie zesilovače třídy D: enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a supernízká hmotnost
 • Mimořádně výkonný 15“ budič s velkým zdvihem poskytuje neuvěřitelně hluboké basy a maximální akustický výkon
 • Nejmodernější 1,35“ kompresní budič s hliníkovou membránou pro výjimečnou reprodukci vysokých frekvencí
 • Velkoformátový exponenciální hornový reproduktor s ultraširokým rozptylem
 • Dodatečný linkový výstup umožňuje připojení dalších reproduktorových systémů
 • Univerzální lichoběžníkový design skříně umožňuje různé umístění:
 • – montáž na stojan pomocí 35mm tyčové objímky,
 • – sklopení na stranu pro použití jako jevištní monitor.
 • Ergonomicky tvarovaná držadla pro snadné přenášení a ustavení
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt