BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROLIVE B205D

Behringer EUROLIVE B205D
Behringer EUROLIVE B205D Behringer EUROLIVE B205D Behringer EUROLIVE B205D Behringer EUROLIVE B205D
Behringer
SKU: B205D

Ultrakompaktní 150wattový PA monitorovací reproduktorový systém

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 3 490,00 Kč bez DPH: 2 884,30 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Co kdybyste chtěli namontovat svůj osobní monitor na mikrofonní stojan a namířit jej přímo na svůj obličej – a co kdyby zněl opravdu dobře?

Co kdyby zněl tak dobře, že by mohl být použit jako váš hlavní PA systém pro důvěrné úkoly a schůze? Přivítejte nový aktivní PA reproduktor B205D, dost malý a lehký nato, aby mohl být namontován na mikrofonní stojan. Ale nenechte se malými rozměry oklamat – systém B205D poskytuje vysoce věrný zvuk a dodává se s mnoha funkcemi, které vás prostě omráčí!

 

Tajemství úžasného zvuku systému B205D

Díky naší revoluční technologii zesilovačů třídy D a spínacím napájecím zdrojům uvnitř, systémy B205D nejen dobře znějí, ale také váží mnohem méně než většina konkurenčních aktivních reproduktorů. Pumpují 150 těch nejčistších a nejrazantnějších wattů, jaké jste kdy slyšeli z kompaktního reproduktoru, a můžete k nim připojit další aktivní reproduktorové systémy pomocí praktické průchozí zásuvky. Vestavěný mixážní pult poskytuje tři vstupní kanály včetně přepínatelného nástrojového vstupu (není nutné žádné DI) a je též vybaven jednoúčelovým třípásmovým ekvalizérem (basy/středy/výšky) pro snadnou a přitom účinnou regulaci zabarvení.

 

Nechte zvuk znít tam, kde chcete

Prostorová omezení často znemožňují umístění monitorových klínů plné velikosti tam, kde by byly nejprospěšnější – a pasivní monitory vyžadují mnoho externích zesilovačů a zařízení na zpracování zvuku, aby správně fungovaly. To vše znamená stěhování dalšího a dalšího vybavení, a pokud přesně nevíte, co děláte, můžete pasivní monitory snadno poškodit připojením příliš velkého nebo příliš malého výkonu, což je ještě horší. V případě systému B205D jsme udělali všem dohadům konec tím, že jsme každý reproduktor vybavili vlastním 150wattovým zesilovačem třídy D, speciálně navrženým tak, aby se dokonale hodil k 5,25“ neodymovému budiči vyvinutému na zakázku.

 

Rozlučte se s těžkými jevištními klíny

Díky použití vnitřního spínacího napájecího zdroje jsme snížili hmotnost systému B205D na méně než 3,2 kg. To znamená, že místo toho, abyste stěhovali své staré pasivní jevištní klíny jeden po druhém, můžete všechny své monitory donést najednou při jedné cestě – aniž by vám ukápla jediná kapka potu. Jsou dostatečně malé na to, aby mohly být montovány na mikrofonní stojany (každý reproduktor je vybaven speciálním systémem pro montáž na mikrofonní stojan), postaveny na stůl nebo položeny přímo na piano nebo elektronický klávesový nástroj.

 

Technologie třídy D poskytuje vysoký výkon při nízké hmotnosti

Na rozdíl od relativně nepřetržitého provozu jako v případě obvodů třídy AB, zesilovače třídy D se zapínají a vypínají tisíckrát za sekundu, aby dodávaly výkon, jen když je třeba. Jinak řečeno zesilovač je buď zcela zapnutý, nebo zcela vypnutý, což značně snižuje ztráty výkonu ve výstupních zařízeních.

Pokud se používají spolu se spínacími napájecími zdroji, naše zesilovače třídy D poskytují ohromně dynamický, razantní a věrný zvuk. Výsledné reproduktorové systémy jsou mnohem lehčí, což usnadňuje jejich přepravu a usazení. Naše nekompromisní konstrukce znamená, že náš systém B205D poskytuje plný výkon s neuvěřitelnou věrností po celou dlouhou noc, bez potřeby odpočinkových cyklů.

 

Na zakázku navržené budiče

Podívejme se na ně; budiče (jinak známé jako vlastní reproduktory) jsou jedinou částí zvukového systému, kterou skutečně slyšíte. A tak, pokud jde o nás, nic si neusnadňujeme. Zatímco někteří z našich konkurentů svěřují vývoj reproduktorů jiným, my ty své vyvíjíme a vyrábíme na zakázku od samého začátku. Navíjíme své vlastní kmitací cívky, zpracováváme papírovinu do kuželů a dokonce obrábíme své vlastní základové desky a rámy reproduktorů. To nám umožňuje mít pod kontrolou kvalitu, udržet nízké výrobní náklady a, upřímně řečeno, vyrábět lepší komponenty. Prvotřídní 5,25“ neodymový budič byl speciálně navržen a optimalizován pro výhradní použití v systému B205D.

 

Okamžitě použitelný PA systém

Z jednoho reproduktorového systému B205D a mikrofonu můžete sestavit okamžitě použitelný vysoce kvalitní zvukový systém. Díky vestavěné předzesilovací sekci vám stačí připojit dynamický mikrofon a zvýšit nebo snížit hlasitost ovladačem ÚROVNĚ. Připojte svůj zdroj zvuku (CD nebo MP3 přehrávač), položte reproduktor na stůl nebo jej namontujte na mikrofonní stojan a zapněte. Je to tak snadné. A pokud potřebujete větší pokrytí, můžete zřetězit tolik reproduktorů, kolik chcete, pomocí praktického XLR konektoru pro LINKOVÝ VÝSTUP.

 

Stereofonní hudební systém

Můžete dokonce použít dva systémy B205D pro stereofonní přehrávání z vašeho MP3, CD nebo kazetového přehrávače bez jakéhokoli dalšího hardwaru – což je obzvlášť skvělé pro přehrávání hudby na pozadí a poskytování hlášení. Stačí, když připojíte vhodný stereofonní přizpůsobovací adaptér (není součástí dodávky) k výstupnímu konektoru vašeho přehrávače, natáhnete jeden kabel ke každému reproduktoru a nastavíte ovladače úrovně a ekvalizéru na obou systémech B205D. Instant Party je tu!

 

Úžasné monitorování

Pokud jde o živé monitorování, prostě nemůže existovat nic osobnějšího než toto. S pomocí systému B205D můžete dostat zvuk doslova kamkoli chcete – a jeho kvalita vás prostě omráčí! Je natolik malý a lehký, že může být namontován na mikrofonní stojan (dodává se se soupravou pro montáž, která se hodí i pro mikrofonní jeřáby), a přitom natolik výkonný, že může být používán jako malý, vysoce kvalitní PA systém. Vestavěný tříkanálový mixážní pult je ohromně univerzální a dokonce umožňuje připojit další systémy jako podřízená zařízení.

 

Hodnota

Systém EUROLIVE B205D poskytuje vysoce kvalitní zvuk, nabízí ohromnou funkčnost a univerzalitu za velmi málo peněz. Na systému B205D je nejlepší to, že vám díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti usnadňuje nakládání vykládání aparatury při vašich vystoupeních. Porovnejte systém B205D s konkurencí a pořiďte si BEHRINGER, abyste ušetřili!

Doplňkové údaje / Behringer EUROLIVE B205D

Značka Behringer
Typ reproduktoru aktivní
Možnosti zapojení RCA - cinch, XLR-symetrické
Barva černá
Pokročilé funkce neodymové magnety repro, vestavěný mix, zesilovač třídy D
Dodávané příslušenství kabel
Rozměry repr. 5.25"
 • Víceúčelový 150wattový aktivní reproduktor pro monitorování vokálů a kláves, multimédia, tiskové konference, domácí nahrávací studia atd.
 • Revoluční technologie zesilovače třídy D: enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a supernízká hmotnost
 • Prvotřídní 5,25“ kvalita, plnorozsahový neodymový budič
 • Tříkanálový mixážní pult s ultranízkým šumem a třípásmovým ekvalizérem
 • Dva „neviditelné“ mikrofonní předzesilovače s fantomovým napájením pro kondenzátorové mikrofony a jeden nástrojový vstup (není nutné žádné DI)
 • Vyhrazený stereofonní vstup pro klávesové nástroje, MP3, CD atd.
 • „Průchozí“ konektor XLR s přepínačem mikrofon/linka pro připojení více systémů B205D
 • Systém pro montáž na mikrofonní stojan, pro použití se stojanem a mikrofonním jeřábem
 • Integrovaný omezovač pro maximální kontrolu nad systémem a ochranu reproduktoru
 • Vnitřní spínací napájecí zdroj pro zvuk bez šumu, vynikající přechodovou odezvu a velmi nízkou spotřebu energie
 • Supertuhá a nárazuvzdorná skříň s připevněným horním držadlem na přenášení
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt