BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROLIVE VP1220D Loudspeakers

Behringer EUROLIVE VP1220D Loudspeakers
Behringer EUROLIVE VP1220D Loudspeakers Behringer EUROLIVE VP1220D Loudspeakers Behringer EUROLIVE VP1220D Loudspeakers Behringer EUROLIVE VP1220D Loudspeakers Behringer EUROLIVE VP1220D Loudspeakers
Behringer
SKU: VP1220D

Aktivní 550wattový dvoucestný PA reproduktorový systém s 12“ wooferem a 1,75“ titanovým kompresním budičem

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 8 290,00 Kč bez DPH: 6 851,24 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Díky naší revoluční technologii zesilovačů třídy D a spínacím napájecím zdrojům uvnitř reproduktorů poskytují EUROLIVE VP1220D a VP1520D  mnohem lepší poměr výkon/hmotnost než konkurenční aktivní reproduktory.

Jednoduše řečeno: získáte celý potřebný výkon bez toho, že byste si při manipulacích odrovnali záda.

 

O co vlastně jde u třídy D?

Na rozdíl od relativně nepřetržitého provozu jako v případě obvodů třídy AB, zesilovače třídy D se zapínají a vypínají tisíckrát za sekundu, aby dodávaly výkon, jen když je třeba. Jinak řečeno, zesilovač je buď zcela zapnutý, nebo zcela vypnutý, což značně snižuje ztráty výkonu výstupních zařízení, které se mění na teplo. Méně tepla znamená, že naše zesilovače nepotřebují masivní chladiče a můžeme je udělat lehčí. Naše nekompromisní konstrukce znamená, že naše nové mixážní pulty PMP poskytnou plný výkon s neuvěřitelnou věrností po celou dlouhou noc, bez potřeby delších odpočinkových cyklů.

Pokud se používají spolu se spínacími napájecími zdroji, které nevyžadují velké a těžké transformátory, poskytují naše zesilovače třídy D ohromně dynamicky razantní a věrný zvuk. Výsledné reproduktorové systémy jsou mnohem lehčí, což usnadňuje jejich přepravu a usazení.

 

Vynikající kvalita zvuku

Moderní reproduktorové systémy EUROLIVE VP1220D a VP1520D v sobě ukrývají 550 W, které vás jednoduše sfouknou z povrchu zemského. V srdci těchto výkonných reprobeden se nachází 550wattový engine se dvěma zesilovači, který budí 12“ woofery (15“ u VP1520D) k brutálním úderům a 1,75“ VF (vysokofrekvenční) kompresní budiče s titanovou membránou k přesným vysokým tónům. Integrované zesilovače a reproduktory jsou navrženy tak, aby fungovaly jako dobře namazaný stroj, který zajišťuje optimální zvuk, kdykoli je spuštěn.

 

Výstup řízený procesorem

Dynamické zpracování je nejlepším způsobem jak maximalizovat výkon bez obětování kvality zvuku. Obvody vestavěné v zařízení řady D automaticky upravují obsah programu, což umožňuje, aby reproduktory pracovaly na extrémních úrovních. Provádí se to mírným potlačením basového výstupu, jakmile se blížíte k limitu převodníků. To uvolňuje zdroje LF (nízká frekvence) zesilovače a převodníku, aby bylo možné realizovat větší hlasitost. Je to stejné, jako kdyby v každé skříni stále seděl maličký zvukař nepřetržitě monitorující a měnící parametry výstupu.

 

Hřmotné basy

Aby mohl produkovat hutné hluboké basy, musí reproduktor hýbat velkým množstvím vzduchu. Reproduktory EUROLIVE toho dosahují použitím NF (nízkofrekvenčních) budičů s velkým zdvihem, ručně vyráběných v naší vlastní továrně. Zatímco některé společnosti se spokojují s použitím komerčně dostupných budičů, my každý NF budič navrhujeme na zakázku tak, aby se dokonale hodil pro každou aplikaci. Jak VP1220D, tak VP1520D v sobě skrývají na zakázku navržené NF budiče uzavřené ve vyladěné skříni, které poskytují bohaté a hutné basy v celém rozsahu až po 55 Hz (u VP1520D až po 50 Hz)

 

Jasná špička

Vysokofrekvenční (VF) obsah může vaše vystoupení snadno povznést nebo potopit. Je-li výšek příliš mnoho, zvuk se stává řezavým a nesnesitelným, a je-li jich příliš málo, zvuk je mdlý a špatně definovaný. 1,75“ kompresní budič s titanovou membránou poskytuje přirozeně znějící výšky díky ultraširoké rozptylové charakteristice zvuku.

 

Okamžitě použitelný PA systém

Z jednoho reproduktorového systému a jednoho dynamického mikrofonu můžete sestavit okamžitě použitelný vysoce kvalitní zvukový systém. Jednoduše připojte svůj mikrofon přímo k vestavěnému XLR mikrofonovému předzesilovači, položte reproduktor na stůl, nebo na stojan a zapněte ho. Je to tak snadné. A pokud potřebujete větší pokrytí, můžete zřetězit tolik reproduktorů, kolik chcete, pomocí praktického XLR konektoru pro LINKOVÝ VÝSTUP.

 

Univerzálnost

Ideální pro FOH produkce (prostory hlediště). Lichoběžníkový tvar VP1220D a VP1520D z nich také činí ideální kandidáty na side fill monitory. Díky vestavěné 35 mm zásuvce lze bedny seskupit, postavit na sebe, nebo dokonce namontovat na stojan.

 

Technická výbava

Lichoběžníkový tvar VP1220D a VP1520D umožňuje řadu různých pozičních uspořádání: Seskupení nebo položení pod úhlem 10° nebo 35°, nebo montáž na stojan díky vestavěné zásuvce o průměru 35mm (1,375“). Systém VP1220D je schopen dosáhnout mimořádně vysokých úrovní akustického tlaku (118 dB v 1 m) a poskytuje frekvenční rozsah 55 Hz až 20 kHz. A protože váží jen 44.2 liber (20,1 kg), je VP1220D velmi snadno přenosný.  VP1520D poskytují shodný výstup (119 dB v 1 m) s frekvenčním rozsahem 50 Hz až 20 kHz a hmotností jen 54,5 liber (24,8 kg).

 

Spolehlivost

Reproduktory VP1220D a VP1520D jsou optimalizovány pro maximální spolehlivost, protože jsou vybaveny integrovaným obvodem s ochranou proti přetížení, což zajišťuje skvělou ochranu vysokofrekvenčního budiče. Jsou navrženy tak, aby vydržely drsnější zacházení a poskytovaly vám svůj plný výkon po dlouhou dobu.

 

Hodnota

Navštivte svého autorizovaného prodejce BEHRINGER ještě dnes a vyzkoušejte si VP1220D a VP1520D. Vzájemně je porovnejte a uvidíte, který z nich lépe vyhovuje vašim požadavkům — a především je porovnejte s našimi konkurenty. Až uvidíte a uslyšíte, jakou kvalitu zvuku a funkce VP1220D a VP1520D nabízí, koupíte si BEHRINGER — a ještě ušetříte!

Doplňkové údaje / Behringer EUROLIVE VP1220D Loudspeakers

Značka Behringer
Typ reproduktoru aktivní
Výkon 1000W
Možnosti zapojení XLR-symetrické
Barva černá
Pokročilé funkce ekvalizér, rukojeť / popruh
Dodávané příslušenství mřížka
Rozměry repr. výškový, 12"
 • Vysoce výkonný 550wattový dvoucestný aktivní PA zvukový reproduktorový systém pro živá vystoupení i playback
 • Ultrakompaktní lehký systém poskytuje vynikající zvuk i při mimořádných úrovních akustického tlaku
 • Revoluční technologie zesilovače třídy D: enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a supernízká hmotnost
 • Vnitřní spínací napájecí zdroj pro zvuk bez šumu, vynikající přechodovou odezvu a velmi nízkou spotřebu energie
 • Integrovaný zvukový procesor pro nepřekonatelné řízení systému a ochranu reproduktorů
 • Mimořádně výkonný 12“ budič s velkým zdvihem poskytuje neuvěřitelně hluboké basy a maximální akustický výkon
 • Patentově chráněný 1,75“ kompresní budič s titanovou membránou pro výjimečnou reprodukci vysokých frekvencí
 • Velkoformátový exponenciální/kónický hornový reproduktor s ultraširokým rozptylem
 • Mikrofonní/linkový vstup s ultranízkým šumem, regulací hlasitosti a LED kontrolkou Clip
 • Jednoúčelový dvoupásmový ekvalizér pro dokonalé seřízení zvuku
 • Dodatečný linkový výstup umožňuje připojení dalších reproduktorových systémů
 • Lichoběžníkový design skříně pro snadné sestavování a přesnost zvuku
 • Integrovaný stativ a adaptér
 • Ergonomicky tvarovaná držadla pro snadné přenášení a ustavení
 • Robustní ocelová mřížka pro optimální ochranu reproduktoru
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt