BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROPOWER EPQ2000

Behringer EUROPOWER EPQ2000
Behringer EUROPOWER EPQ2000 Behringer EUROPOWER EPQ2000 Behringer EUROPOWER EPQ2000 Behringer EUROPOWER EPQ2000 Behringer EUROPOWER EPQ2000
Behringer
SKU: EPQ2000

Profesionální 2000wattový lehký stereofonní zesilovač s technologií rychlé přechodové odezvy ATR

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 8 222,00 Kč bez DPH: 6 795,04 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Koncové zesilovače řady EPQ balí výkonnou technologii zrychlení přechodové odezvy ATR do výjimečně lehkého pouzdra. Kombinace výkonného zesílení a hi-tech účinnosti vám nabízí lehoučkého, ale nabuzeného tažného koně, který zajistí spolehlivý výkon vaší hudební výzbroje po mnoho dalších let.

Zrychlená přechodová odezva dodává uzemňující razanci

Technologie ATR přejímá obrovské množství pulzní energie (proudové i napěťové) a pohání kužel nízkofrekvenčního reproduktoru s dostatečnou rychlostí tak, aby dodával zvuku basový rytmus. Tato funkce se nazývá přechodová odezva a je to svatý grál konstruktérů zesilovačů. Díky pečlivému výběru tranzistorů s mimořádně vysokou sledovací rychlostí a optimalizaci jiných patentovaných součástí našich obvodů tyto zesilovače okamžitě reagují i na ty nejnáročnější elektronické basové impulzy. Pokud basové reproduktory vaší reprosoustavy dokážou stíhat, vaše publikum uslyší přesnější, důraznější a přirozenější zvuk basů

Na rozdíl od relativně nepřetržitého provozu většiny zesilovačů nabízí zesilovače řady EPQ funkci Rail Tracking pro efektivní modulování energie pouze se špičkami vstupního signálu. Tato technologie přinesla do navrhování zvukových zesilovačů doslova revoluci díky své vynikající výkonnosti a účinnosti. Díky přepínacím napájecím zdrojům, které skoncovaly s těžkými toroidními transformátory, náš nový produkt nabízí více dynamické razance, a protože jsou tyto zesilovače tak výkonné, tolik se nezahřívají, takže nevyžadují instalaci velkých těžkých tepelných jímek.

Společnost BEHRINGER tuto technologii nevymyslela, ale pracovníci našeho oddělení výzkumu a vývoje pracovali mnoho let na jejím vylepšení. Výsledkem je lehký zesilovač, který se nezahřívá, a nová technologie zrychlené přechodové odezvy.

Vše, co potřebujete

Ukazatele na jednoduchém čelním panelu vám na první pohled sdělí všechny životně důležité informace. Po stisknutí tlačítka Power (napájení) se rozsvítí dioda napájení, která indikuje připravenost zesilovače k akci. Oba kanály mají nezávislé ovladače řízení zisku a diody Clip, které ukazují, kdy je signál zkreslený a kdy je potřeba redukovat zisk. Dioda se rozsvítí také v případě, že je na vstupu přítomen signál.

Na zadním panelu zesilovačů EPQ2000 a EPQ1200 jsou vyvážené vstupy XLR, 1/4“ TRS a nevyvážené vstupy 1/4“ TRS a vstupy RCA. Vyberte si některý z profesionálních reproduktorových výstupů nebo bezdotykový konektor typu binding post a bezpečně připojte své reproduktory. 

Stejný panel obsahuje také vypínač, který signál přepne do režimu Mono, Stereo (dvoukanálový režim) nebo režimu mono přemostění. Vestavěný přepínač výhybky vám umožní odeslat nízkofrekvenční signál na výstup pro subwoofer a jiné reproduktory s posílením zvuku (CH1 < 100 Hz / CH2 > 100 Hz nebo Plný rozsah). Zapněte vypínač omezovače a aktivujte vestavěnou ochranu proti přetížení.

Zadní panely zesilovačů EPQ304, EPQ450 a EPQ900 jsou vybaveny vyváženými XLR vstupy. Zesilovače EPQ450 a EPQ900 jsou vybaveny vypínači režimu mono a režimu přemostění. Zesilovač EPQ304 má 2 vypínače režimu mono; jeden pro vstupy 1 a 2 a druhý pro vstupy 3 a 4.

Hodnota

Nové zesilovače řady EPQ značky BEHRINGER jsou určeny pro profesionální hudebníky. Jsou extrémně lehké, skrývají masivní výkon a jsou upraveny tak, aby odolaly všem nástrahám cest. Nízká cena vám v peněžence ponechá dostatečnou hotovost na nákup něčeho, co by se dalo zesilovat! Vyzkoušejte si zesilovače řady EPQ a zjistěte, proč zesilovače značky BEHRINGER patří mezi ty celosvětově nejoblíbenější.

Skládejte. Nahrávejte. Míchejte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Doplňkové údaje / Behringer EUROPOWER EPQ2000

Značka Behringer
Typ koncového zes. PA zesilovače , profesionální
Kanály 2
Výkon 2000W
Pokročilé funkce ATR, Rozměr racku 2U
 • 2 x 1000 wattů při 4 ohmech; 2 x 600 wattů při 8 ohmech
 • Technologie zrychlené přechodové odezvy ATR pro dokonalou razanci a čistotu zvuku
 • Velmi lehký, a velmi účinný spínací napájecí zdroj s velmi nízkým šumem pro zvuk bez šumu, vynikající přechodovou odezvu a nízkou spotřebu energie
 • Přepínatelné omezovače nabízejí maximální výstupní úroveň se spolehlivou ochranou proti přetížení
 • Samostatné ovladače řízení zisku pro přesné nastavení a vyladění citlivosti
 • Přesné diody výkonu, signálu a omezení pro monitorování výkonu
 • Kombinace vstupních konektorů XLR, 1/4“ TRS a RCA pro kompatibilitu s jakýmkoli zdrojem
 • Profesionální reproduktorové konektory a „bezdotykové“ konektory typu binding post podporují většinu zapojení reprosoustav
 • Vestavěný subwoofer/satelit crossover pro větší flexibilitu
 • Nezávislá přepěťová (stejnosměrná) a tepelná ochrana na jednotlivých kanálech automaticky chrání zesilovač i reproduktory bez nutnosti ukončit show
 • Ventilace „zezadu dopředu“ včetně vzduchového filtru pro spolehlivý provoz
 • „Robustní jako tank“, nárazuvzdorná celoocelová konstrukce stojanu 2U
 • Minimální hloubka pouzdra (257 mm) a velmi nízká hmotnost 7,0 kg) umožňuje začlenění do kompaktních, levných efektových skříní
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt