Behringer EUROPOWER PMP2000

Behringer
SKU: PMP2000

800wattový 14kanálový aktivní mixážní pult s multiefektovým procesorem

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 10 990,00 Kč bez DPH: 9 082,64 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Pokud potřebujete vynikající stereofonní zvuk pro vystoupení v malých klubech, do kostelů nebo pro proslovy, ale musíte udržet své externí vybavení na minimu, 10kanálový mixážní pult PMP2000 to skutečně dokáže. V tomto 800wattovém mixážním pultu jsou vestavěny mikrofonní předzesilovače spolu s dostatkem výkonu pro buzení jak hlavních výstupů, tak monitorů, díky dvěma zabudovaným 350wattovým zesilovačům.

Masivní mono nebo úžasné stereo

Pult PMP2000 vám dává na výběr 2 × 350wattový stereofonní, 2 × 350wattový dvojitý monofonní, nebo 800wattový přemostěný monofonní výstup. Ať se již bude pozornost upírat na folkové trio, mluvené slovo nebo syntezátorovou rockovou skupinu s úžasnými stereo efekty, mixážní pult PMP 2000 se tomu přizpůsobí. Díky své zvukové univerzalitě je rovněž ideální volbou pro kostely, kde se často využívají společně vokály a stereo nahrávky.

Tradiční ovládání, nejmodernější zvuk

Mikrofonní předzesilovače nechte doma, protože kvalita zvuku, která byla dosud k dispozici pouze ve studiích, je připravena vás doprovázet, kamkoliv se vydáte. Devět vestavěných, exkluzivně kalibrovaných mikrofonních předzesilovačů s vypínatelným +48V fantomovým napájením umožňuje s pultem PMP 2000 používat buď dynamické, nebo kondenzátorové mikrofony.

Vestavěný digitální efektový procesor

Tento mixážní pult je rovněž vybaven 24bitovým efektovým procesorem, což vám poskytuje 100 úžasných digitálních efektových přednastavení, jako je zpoždění, sbor a echo efekt. Aplikují se na všechny kanály a rovněž na monitory a hlavní výstup. Pro případ, že budete fungovat jako zvukař i účinkující, jsou efektové procesory vybaveny konektorem pro nožní spínač pro dálkové zapínání/vypínání. 

Přepínání kanálů

Mixážní pult PMP2000 vám dává do rukou velkou flexibilitu pro přizpůsobení jakémukoli možnému centru pozornosti. Kanály 1-6 jsou určeny pro mikrofony, basové kytary nebo jiné monofonní nástroje. Stereofonní kanály 7-12 jsou ideální pro klávesy. Vstupy 2TR IN RCA použijete pro připojení externích stereofonních signálů z CD přehrávačů nebo magnetofonů.

Vstupy a výstupy

Výstupy REC OUT RCA posílají signály s linkovou úrovní z mixážního pultu do záznamového zařízení, takže můžete konečně začít pracovat na albu „Trojí žití“, o němž jste vždy snili. Levý a pravý 1/4“ výstupní konektor je zde pro případ, že budete potřebovat připojit další výkonové zesilovače. K výstupu MONITOR připojte své monitorové výkonové zesilovače nebo aktivní monitorové reproduktory. 

Malý, jednoduchý, vynikající

Malé, jednoduché akce si žádají lehký, snadno použitelný aktivní mixážní pult. Aktivní mixážní pulty BEHRINGER jsou nejúčinnějšími cenově dostupnými pulty pro tento úkol. Díky tolika neuvěřitelným vestavěným funkcím dodáte zvukovou kvalitu všem veřejným vystoupením snáze než kdykoliv před tím.

Doplňkové údaje / Behringer EUROPOWER PMP2000

Značka Behringer
Typ mixu aktivní mixy
Kanály 11 - 16
Vstupy RCA - cinch
Výstupní konektory RCA - cinch
Efekty multi efekt
Ekvalizér 3 pásmový
Pokročilé funkce zesilovač třídy D , zjištění zpětné vazby FBQ

Funkce

 • Velmi kompaktní 2 × 350wattový stereo aktivní mixážní pult (800 wattů v režimu přemostění)
 • ULN design s ultranízkým šumem, velká výkonová rezerva, velmi čistý zvuk
 • 14kanálová část mixážního pultu obsahuje 6 mono kanálů a 4 stereo kanály
 • Studiový 24bitový stereo efektový procesor se 100 úžasnými přednastaveními, včetně echo efektu, sboru, flangeru, zpoždění, harmonizéru a různých multiefektů
 • 9 vysoce kvalitních IMP „neviditelných“ mikrofonních předzesilovačů s vypínatelným fantomovým napájením +48 V pro kondenzátorové mikrofony
 • Účinný, extrémně muzikální 3pásmový ekvalizér s vypínatelnou funkcí Pad a LED kontrolky Clip pro všechny monofonní kanály
 • Dvojitý devítipásmový grafický ekvalizér umožňuje přesné korekce frekvencí na výstupu pro monitorování a na hlavních výstupech
 • Volitelný provozní režim zesilovače jako stereo (hlavní L/P) nebo dvojité mono (hlavní/monitorovací výstup)
 • Multifunkční stereofonní výstupy předzesilovačů a stereofonní vstupy výkonového zesilovače pro další flexibilitu
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost (km) Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi

Porovnat produkt