BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer iNUKE NU6000

Behringer iNUKE NU6000
Behringer iNUKE NU6000 Behringer iNUKE NU6000 Behringer iNUKE NU6000 Behringer iNUKE NU6000
Behringer
SKU: NU6000

Ultra-lehký výkonový zesilovač 6000 Watt

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 7 590,00 Kč bez DPH: 6 272,73 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

iNUKE NU6000 je výkonový zesilovač 6000 wattů (2 x 3100 W @ 4 Ohmy; 2 x 1600 W @ 8 Ohmů v můstkovém režimu), který je mimořádně lehký (5.5 kg) a lze jej instalovat do racku. A protože je NU6000 mnohem účinnější, než zesilovač běžné konstrukce, nezahřívá se, nevyžaduje masivní chladiče a těžké toroidní transformátory, jak je to typické u konvenčních zesilovačů. Díky limiterům “Zero-Attack“, které nabízejí maximální výstupní úroveň s mimořádně spolehlivou ochranou proti přetížení, můžete je NU6000 používat po celé hodiny plný výkon. Revoluční technologie zesilovače třídy D v kombinaci s ultra-efektivním, spínaným napájecím zdroji zajišťuje, že tento lehoučký zesilovač instalujete zcela bez námahy a bude sloužit po mnoho dlouhých let.

Revoluční zesilovače třídy D vám dokáží nabídnout obrovský výkon a neuvěřitelný zvuk, přitom ve snadno použitelném, a ultra-přenosném balení. Zesilovači třídy D nabízí zásadní rozdíl – maximální energetickou účinnost, eliminaci potřeby vysoce zatížitelných napájecích zdrojů a masivních chladičů. Tato úžasná technologie umožňuje navrhovat a stavět extrémně výkonné produkty, které jsou výrazně lehčí, než jejich tradiční protějšky, pro menší spotřebu energie a ochranu životního prostředí.

Ovládací prvky a indikátory na předním panelu poskytují vitální funkce vašeho systému, vše je jasné na první pohled. Po stisknutí tlačítka napájení se rozsvítí LED dioda pro zobrazení stavu, že zesilovač připraven k akci, signalizaci, když je signál přítomen, stejně jako Clip LED indikují, že je signál zkreslený, a že je třeba vstupní signál snížit.

Jak přední, tak i zadní panel je elegantní – výborně se hodí k panelu komba, a obsahuje XLR a ¼" TRS vstupní konektory, takže iNUKE je kompatibilní prakticky s jakýmkoliv zdrojem, ať je symetrický nebo nesymetrický. Reproduktorové sockety Professional twist lock zajistí, že se ohromný výkon dostane do vašich reproduktorů beze ztrát. Na zadním panelu také najdete spínače, které umožňují zesilovač spustit v režimech duální mono, stereo nebo můstkový mono režim.

NU6000 je vybaven vestavěným 3-cestným crossoverem, který lze navolit jako: režim plný rozsah, kdy je výstup odeslán na reproduktory jako nedotčený; režim LF, který odešle nízkofrekvenční obsah (< 100 Hz) na pasivní subwoofery, nebo režim HF, který odešle vysokofrekvenční obsah (> 100 Hz) na plno-rozsahové reproduktory.

Obrovský výstupní výkon, technologie třídy D, nízká hmotnost, stejně jako nízká cena –a veškeré vybavení – co by si profesionální audio technik mohl přát víc? Výkonový zesilovač iNUKE NU6000 je seriozní zesilovač pro nejnáročnější aplikace. Stále více a více profesionálů si vybírá zesilovače BEHRINGER – pro jejich vynikající výkon a mimořádnou hodnotu.

Doplňkové údaje / Behringer iNUKE NU6000

Značka Behringer
Typ koncového zes. PA zesilovače , třída D, ultra lehké
Kanály 2
Výkon 6000W
Pokročilé funkce Rozměr racku 1U
  •  Limitery “Zero-Attack“ pro maximální výstupní úroveň s mimořádně spolehlivou ochranou proti přetížení
  •  Vestavěný stereo crossover s režimy low-cut, high-cut a full range
  •  Podsvětlené ovládací prvky s s aretací zisku pro přesné nastavení úrovně
  •  Přesné 4-segmentové Signal a Limit LED pro sledování výkonnosti
  •  Kombinace vstupních konektorů XLR a 1/4'' TRS pro kompatibilitu s jakýmkoliv zdrojem
  •  Profesionální reproduktorové konektory Twist-lock pro maximální spolehlivost
  •  Nezávislá DC, LF a tepelná ochrana proti přetížení na každém kanálu automaticky chrání zesilovač a reproduktory bez hrozby přerušení show
  •  Systém odvětrání "Back-to-front" brání nahromadění tepla pro spolehlivý provoz
  • aa
  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt