BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer XENYX Q502USB Analog Mixer with USB

Behringer XENYX Q502USB Analog Mixer with USB
Behringer XENYX Q502USB Analog Mixer with USB Behringer XENYX Q502USB Analog Mixer with USB Behringer XENYX Q502USB Analog Mixer with USB Behringer XENYX Q502USB Analog Mixer with USB
Behringer
SKU: Q502USB

Prémiový mixážní pult s 5 vstupy, dvěma sběrnicemi, mikrofonovými předzesilovači a kompresory XENYX, britským EQ a rozhraním USB/audio

Zobrazit údaje o produktu

OBRATEM U VÁS – POKUD OBJEDNÁTE DO 11:30, VAŠÍ OBJEDNÁVKU DODÁME HNED NÁSLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN.

s DPH: 1 390,00 Kč bez DPH: 1 148,76 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)
kus

Buďte první recenzent

S miliony věrných a šťastných zákazníků okupují mixážní pulty BEHRINGER XENYX samy přední pozici ve své třídě. Protože je nová generace USB mixážních pultů XENYX řady Q vybavena prémiovými mikrofonovými předzesilovači a rozsáhlými funkcemi běžně vyhrazenými pro drahé konzoly, dokáže zvládnout vaše živá vystoupení a nabídnout moderní nástroje pro pořizování úžasných nahrávek v profesionální kvalitě. Vybrané modely jsou vybaveny specializovanou, „bezdrátovou“ možností integrace našich nových USB mikrofonů řady ULM, takže jsou prvními svého druhu v tomto odvětví. Společně se svými vestavěnými USB/audio rozhraními, „jednoknoflíkovými“ mono kanálovými kompresory a efektovými enginy KLARK TEKNIK (k dispozici pro vybrané modely) jsou USB přístroje XENYX řady Q vybaveny veškerým softwarem pro nahrávání a úpravy, který budete potřebovat k tomu, abyste svůj počítač přeměnili na kompletně vybavené, vysoce výkonné nahrávací studio. 

Co je to kompresor?

Zeptejte se profesionálních zvukařů, jaká jsou jejich nejoblíbenější externí zařízení pro zpracování zvuku, a odpověď bude takřka vždy stejná – zařízení pro dynamickou kompresi. Co je to komprese? Jsme rádi, že se ptáte. Komprese omezuje dynamický rozsah signálu, snižuje hladinu hlasitých zvuků a zesiluje tišší zvuky, aby bylo dosaženo vyváženého zvuku. Ovšem aplikace komprese je delikátním uměním, jehož zvládnutí je pro mnoho nováčků, a dokonce i středně pokročilých zvukařů, náročné. Naše „jednoknoflíková“ komprese je k dispozici pro všechny mono kanály a má snadné ovládání i pro začínající uživatele. Nyní můžete snadno zvolit perfektní množství komprese pro nástroje i vokály a vytvořit působivé důrazné a čisté mixy. Naše „jednoknoflíkové“ kompresory jsou v základní výbavě všech mixážních pultů XENYX Q řady USB. 

Mikrofonové předzesilovače s vynikajícím zvukem

Všechny mixážní pulty XENYX mají jednu věc společnou; mikrofonové předzesilovače XENYX se skvělým zvukem a vysokým rozlišením audio výkonu. Tyto moderní mikrofonové předzesilovače jsou obrovským krokem v evoluci audio techniky — a s lehkostí si vedou dobře i v porovnání s drahými, specializovanými mikrofonovými předzesilovači. Předzesilovače XENYX nabízí ohromující dynamický rozsah 130 dB a šířku pásma od méně než 10 Hz až nad 200 kHz. Proto mixážní pulty XENYX poskytují tak transparentní, křišťálově čistý výkon, že byste si mohli myslet, že vám někdo vylepšil mikrofony, když jste se nedívali. 

Příjemný britský ekvalizér

Britské konzoly ze šedesátých a sedmdesátých let změnily zvuk rokenrolu. Bez nich by nikdy nedošlo k „britské invazi“. Tyto legendární mixážní pulty brzy vzbuzovaly závist zvukařů a producentů po celém světě. Kanálový ekvalizér našich mixážních pultů XENYX vychází z úplně stejných obvodů, což vám umožňuje dodávat signál s neuvěřitelně vřelým a detailním muzikálním charakterem. I když budete tyto ekvalizéry používat nadměrně, snadno vám odpustí a nabídnou vám vynikající kvalitu zvuku. 

Připraveno k nahrávání

Byly doby, kdy si nahrávání žádalo spoustu specializovaných zařízení, což znamenalo, že si hudebník musel koupit čas v nahrávacím studiu — a ten čas byl drahý! Ale moderní technologie zpřístupnila osobní nahrávání takřka všem, kdo mají k dispozici počítač. Ale jak dostanete všechnu tu hudbu, kterou máte v hlavě, do počítače? To je úkol pro mixážní pulty řady XENYX Q. Díky vestavěnému, obousměrnému stereo USB audio rozhraní je můžete připojit přímo k vašemu počítači PC nebo Mac pomocí jediného USB kabelu. Nyní může být jakýkoliv zdroj signálu připojený k mixážnímu pultu nahrán přímo na váš pevný disk. Což nás přivádí k softwaru... 

A co takhle nějaký software zdarma!

Protože budete chtít využívat všech výhod potenciálu vašeho mixážního pultu XENYX řady QX k nahrávání, úpravám a podcastingu, na www.behringer.com naleznete spoustu softwaru ke stažení, který obsahuje Audacity (nejpopulárnější open source audio editor), Podifier, Juice, Podnova a Golden Ear (skvělý výběr softwaru pro podcasting). Zařízení můžete ke svému PC nebo Mac zapojit přímo z krabice! Získáte více než 100 virtuálních nástrojů a 50 efektových zásuvných modulů, které změní váš počítač v kompletní domácí nebo mobilní nahrávací studio. 

XENYX Q502USB

Máte sólové vystoupení v místní kavárně, nebo jen potřebujete rychlé veřejné vystoupení? Jednoduchý zvuk si žádá jednoduše vynikající XENYX Q502USB, mixážní pult s 5 vstupy a 2 sběrnicemi vybavený vším, co potřebujete pro detailní nastavení úžasného zvuku. Díky integrovanému fantomovému napájení dokáže mikrofonový předzesilovač XENYX zvládnout jak dynamické, tak kondenzátorové mikrofony studiové kvality. Elegantní a jednoduchý britský 2pásmový ekvalizér poskytuje vřelou a muzikální korekci tónů. Q502USB obsahuje také RCA CD/Tape I/O, které se hodí pro přehrávání hudby během přestávek, nebo pro nahrávání vašich setů. 

Vynikající hodnota

Bez ohledu na vaše požadavky týkající se nahrávání nabízí USB mixážní pulty BEHRINGER řady QX výkon a funkce, které posunou váš talent, a to za cenu, která vás jistě nadchne! Vyzkoušejte již dnes — máme tu jeden přesně pro vás! 

Pro Q502USB jsou k dispozici náhradní napájecí zdroje

Náhradní napájecí zdroje jsou specifické pro jednotlivé země - ujistěte se prosím, že objednáváte správný model nebo vyhledejte více informací v přiložené dokumentaci. 

Pro PSU3-UL klepněte sem... 
Pro PSU3-EU klepněte sem... 
Pro PSU3-UK klepněte sem... 
Pro PSU3-JP klepněte sem... 
Pro PSU3-SAA klepněte sem... 

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho počítače Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli softwaru TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Zde je jen několik vynikajících funkcí softwaru TRACKTION 4:

 • Nativní FX zásuvné moduly (pluginy) pro dynamiku, modulaci, reverb a další funkce
 • Podpora pro dostupné pluginy AU, VST a VSTi třetí strany
 • Automatizace mixování
 • Bezpečný záznam
 • Záznam smyček
 • 64bitový, 192kHz mixážní procesor
 • Manipulace s audio klipy
 • MIDI Editor
 • Filtry – hlasitost/přejíždění, měřič hlasitosti, čtyřpásmový ekvalizér, Aux Send a Return, FX
 • Export do nejrůznějších formátů jako .wav, .aif, a .mp3

Doplňkové údaje / Behringer XENYX Q502USB Analog Mixer with USB

Značka Behringer
Typ mixu malé mixy, mixy s USB/Firewire rozhraním
Kanály 5
Vstupy fantomové , jack nesymetrický, RCA - cinch, USB, XLR-symetrický
Výstupní konektory FireWire, jack nesymetrický, RCA - cinch, USB, XLR symetrický
Efekty multi efekt
Ekvalizér analogový , 2 pásmový
Pokročilé funkce 48V fantomové napájení, tech. Klar technik, technologie MIDAS, USB rekordér
Skupiny - 2
Dodávané příslušenství napájecí zdroj, software
 • Prémiový analogový mixážní pult s velmi nízkým šumem a vysokým rozšířením audio výkonu
 • Moderní mikrofonové předzesilovače XENYX s fantomovým napájením srovnatelné se samostatnými specializovanými předzesilovači
 • Kompresory se studiovou kvalitou s úžasně jednoduchou funkcí ovládání „jedním knoflíkem“ a kontrolní LED pro profesionální zvuk hlasů i nástrojů
 • Vestavěné USB/audio rozhraní pro přímé připojení k vašemu počítači. Na stránce www.behringer.com si můžete zdarma stáhnout software pro nahrávání, úpravy a podcasting a 150 zásuvných modulů nástrojů/efektů
 • Neoklasický „britský“ dvoupásmový ekvalizér pro vřelý a muzikální zvuk
 • Výstupy pro hlavní mix, 2-Track a samostatný výstup pro sluchátka
 • Vstupy pro 2-Track přiřaditelné k výstupům pro sluchátka nebo pro hlavní mix
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt