BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

BOSE Acoustimass 300 - černý

Bose
SKU: B 760093-2110
Rozšiřující basový modul pro soundbar Bose SoundTouch 300
Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 22 000,00 Kč bez DPH: 18 181,82 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Hromové basy. Bezdrátové připojení.

 

 

Milujete zvuk vašeho nového soundbaru SoundTouch, ale toužíte jeho zvuk povýšit na další úroveň? Doplňte jej o bezdrátový basový modul Acoustimass 300 – rozdíl v basech poznáte nejen po sluchu, ale dunění i pocítíte. Byl navržen specielně pro soundbar SoundTouch 300, a proto představuje ten nejlepší basový modul Acoustimass, který kdy byl zkonstruován pro některý ze systémů domácího kina Bose. V podstatě podává tu nejlepší možnou výkonnost, jakou můžete získat ze subwooferu této velikosti. Jednoduše se bezdrátově připojí k soundbaru a bezprostředně umožní získat intenzivnější a pohlcující zážitek ze všeho, co lze poslouchat nebo sledovat.

 

ZVUK V SOULADU SE STYLEM

Díky prémiové povrchové úpravě za použití bezpečnostního tvrzeného skla, nabízí bezdrátový modul Acoustimass 300 sofistikovaný vzhled, jaký u typických subwooferů nebo zařízení domácího kina nenajdete. Samozřejmě, že to není typické zařízení. Tento nově navržený subwoofer přináší ze silného driveru velký dynamický rozsah basů, a protože má také dostatečně dimenzovaný port s technologií QuietPort, prakticky eliminuje zkreslení.

 

Zkompletujte si vaše vybavení

 

Doplnění soundbaru SoundTouch 300 o modul Acoustimass 300 je obrovské vítězství ve snaze maximalizovat váš zážitek z domácího kina. Je ještě více ohromující, když si uvědomíte jeho kompaktní rozměry. Ale není jediným kompaktním doplňkem, který je od Bose k dispozici. Plný zážitek z prostorového zvuku vám přinesou také prakticky neviditelné bezdrátové prostorové reproduktory Virtually Invisible 300. Stejně jako modul Acoustimass, mají bezdrátový dosah až 9 metrů. Nejsou vyšší, než 10 cm, a proto perfektně splynou s prostorem vaší místnosti.

Doplňkové údaje / BOSE Acoustimass 300 - černý

Wireless speaker type Bluetooth
Značka Bose
Konektivita Bluetooth (vestavěný)
Barva černá
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Podobné produkty
BOSE Acoustimass 300 - bílý

BOSE Acoustimass 300 - bílý

s DPH: 22 000,00 Kč bez DPH: 18 181,82 Kč
Podobné produkty
BOSE Acoustimass 300 - bílý

BOSE Acoustimass 300 - bílý

s DPH: 22 000,00 Kč bez DPH: 18 181,82 Kč

Porovnat produkt