BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Bose Frames Tempo

Bose Frames Tempo
Bose Frames Tempo Bose Frames Tempo Bose Frames Tempo Bose Frames Tempo Bose Frames Tempo Bose Frames Tempo
Bose
SKU: B 839769-0100
Sluneční brýle se zabudovanými reproduktory typu open-ear audio, integrovaný mikrofon pro telefonní hovory, vhodné pro sportovní aktivity díky zvýšené odolnosti IPX4, připojení pomocí bluetooth + Bose Connect App, 22mm reproduktory, ultramoderní materiály, lehce vyměniitelná skla, doba přehrávání až 8 hodin, nabíjení pomocí USB-C
Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 7 690,00 Kč bez DPH: 6 355,37 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Komfortní a bezpečně sedící.

Žádné brýle, které vám padají, nejsou skutečně určené na sport. Proto jsme se snažili docílit pocitu, že brýle jsou vaší součástí. Od měkkých silikonových opěrek nosu po ohebné nožičky, přes speciální pérové panty je celá konstrukce uzpůsobená tomu, aby vám brýle držely, ale současně nikde netlačily. Protože na 15. kilometru chcete jen běžet, nechcete cítit, že vás tlačí brýle.   

Krev, pot a slzy. A také déšť.

Na cestě k dokonalosti to vše potkáte. I vaše sluneční brýle. Proto jsme je postavili nejen s IPX4 ochranou proti vodě, ale stejně dobře se zvládnou vypořádat i s ostatními živly. Polykarbonátová polarizační skla jsou odolná proti poškrábání a rozbití a rám vyrobený z nylonu TR-90 je pružný a pevný zároveň. Speciálně zkonstruované porty vyplněné akustickou pěnou nechávají zvuk plynout, ale špína nebo tekutiny se do útrob reproduktorů nedostanou.  

Hovory také? Samozřejmě.

Přijímejte hovory kdekoli. Naše sluneční brýle využívají kvalitní mikrofonní systém, konstruovaný pro co možná nejlepší sejmutí vašeho hlasu, ať už jste na rušné ulici nebo vystaveni větru.   

Ovládání ťuknutím, dotekem nebo posuvem prstu.

Díky intuitivnímu kapacitnímu ovládání a vestavěným pohybovým čidlem je ovládání brýlí stejně moderní jako jejich koncept. Potřebujete upravit hlasitost? Pohlaďte pravou nožičku brýlí, dvojitým klepnutím zase přivoláte osobního asistenta ve vašem telefonu, a pokud už je vše vyřízeno, stačí brýle odložit vzhůru nohama a samy se vypnou.

Doplňkové údaje / Bose Frames Tempo

Značka Bose
Typ přenosného zařízeční Bluetooth, wearable
Barva černá
Dodávané příslušenství obal, USB charging cable
  • Bose Frames Tempo
  • Zrcadlová černá polarizační skla
  • Odolný nylonový obal
  • USB-C dobíjecí konektor
  • 3 velikosti opěrek nosu
  • Microfibre čistící utěrka
  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt