BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

BOSE Home Speaker 500 - černý

BOSE Home Speaker 500 - černý
BOSE Home Speaker 500 - černý BOSE Home Speaker 500 - černý BOSE Home Speaker 500 - černý BOSE Home Speaker 500 - černý BOSE Home Speaker 500 - černý BOSE Home Speaker 500 - černý BOSE Home Speaker 500 - černý BOSE Home Speaker 500 - černý BOSE Home Speaker 500 - černý
Bose
SKU: B 795345-2100
reproduktor bezdrátový, technologie Wall-To-Wall Stereo, streamování hudby, TuneIn, Deezer, Spotify, iHeartRadio, Bluetooth, VPA assistant ready, Wi-Fi, Apple AirPlay 2
Zobrazit údaje o produktu

OBRATEM U VÁS – POKUD OBJEDNÁTE DO 11:30, VAŠÍ OBJEDNÁVKU DODÁME HNED NÁSLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN.

s DPH: 11 990,00 Kč bez DPH: 9 909,09 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

NEJŠIRŠÍ STEREO ZVUK Z CHYTRÉHO REPRODUKTORU

Velmi jednoduché a chytré. Zaplňte jakoukoli místnost stereo zvukem „od stěny ke stěně“, přitom z jednoho reproduktoru. Alexa má pro vás připraveny miliony skladeb, stačí


Stereo zvuk „wall-to-wall“ z jednoho reproduktoru

Reproduktor Bose Home Speaker 500 v sobě ukrývá tajemství – dva speciální drivery, umístěné vzájemně v opačných směrech tak, aby se zvuk odrážel od stěn. Výsledek? Zvuková scéna, která je s konkurencí nesrovnatelná – širší stereo zvuk, než dokáže nabídnout jakýkoli jiný chytrý reproduktor. Dostatečně silný, aby vyplnil jakoukoliv místnost ohromujícím stereo zvukem.


Vestavěné hlasové ovládání

Přehrát. Pozastavit. Zamíchat. Nebo přeskočit na vaši oblíbenou skladbu. Na jazyku můžete mít miliony playlistů, alba a další. Stačí vyslovit vaše přání. Díky vestavěnému hlasovému ovládání Alexa máte přístup k věcem, jako jsou zprávy o počasí a novinové titulky. Chcete něco slyšet? Zeptejte se! A s budoucími aktualizacemi softwaru budou přidávány další nové funkce.

Alexa není aktuálně v Česku v rámci výrobků Bose funkční. O spuštění vás budeme informovat. 


Perfektní snímání hlasu

Hlasitá hudba na party? Pro technologii snímání hlasu od Bose to není problém. Těsně pod povrchem je pole osmi speciálně navržených mikrofonů, takže reproduktor vás slyší pořád perfektně, dokonce i když je nahlas. Hlasový vstup můžete také kdykoli vypnout, stačí klepnout na tlačítko pro vypnutí všech mikrofonů. Ale přístup ke všem ostatním funkcím reproduktoru je k dispozici i nadále.


Jednuché ovládání

Možnosti vládání nekončí pouze hlasem. Klepnutím na ovladače v horní části reproduktoru můžete přehrávat, pozastavit nebo přeskakovat skladby, nebo je spravovat z aplikace Bose Music. A můžete si nastavit až šest různých předvoleb a využít je pro playlisty, internetové rozhlasové stanice, atd., takže vaše oblíbené zdroje budete mít k dispozici na jeden dotyk.


HUDBA. JAKOUKOLIV CHCETE.

Když přijde na to, co chcete slyšet, máte tolik možností… Prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě můžete přehrávat vaše oblíbené hudební služby, jako Spotify® nebo Amazon Music, stačí se pouze dotknout tlačítka. Nebo můžete použít Bluetooth připojení pro přehrávání skladeb z vašeho telefonu či tabletu. A počátkem roku 2019 budete mít k dispozici Apple AirPlay 2.


Převezměte kontrolu nad zážitkem z poslechu

Pomocí aplikace Bose Music můžete snadno procházet celou vaši hudbu a plynule přecházet mezi stanicemi, playlisty a hudebními službami – vše je na jednom místě. Navíc, toto je další jednoduchý způsob ovládání reproduktoru Bose Home Speaker 500. Z aplikace Bose Music lze také velice snadno nastavit předvolby, takže vaši hudbu, kterou máte tak rádi, budete mít neustále nadosah. A ještě něco – obsah si může přizpůsobit více uživatelů.


Prémiový design, zvenku i zevnitř

Reproduktor Home Speaker 500 vypadá stejně skvěle, jako zní. Bezešvé tělo z eloxovaného hliníku mu dodává eleganci, jeho design se hodí do jakéhokoliv prostředí.


Seznamte se s novou rodinou reproduktorů Bose

Bose Home Speaker 500 je součástí nové rodiny chytrých reproduktorů a soundbarů. Všichni perfektně spolupracují, takže kdykoliv můžete přidat další, a bez problémů tak přinést hudbu do dalších místností. A díky hlasovému ovládání Alexa máte k dispozici miliony skladeb, které přehrajete pouhým vyslovením příkazu. Nebo můžete vše spravovat z aplikace Bose Music. Přiveďte svou zábavu k životu – hudbu, filmy a televizi – vše můžete mít v libovolné místnosti a ovládat odkudkoliv.

Doplňkové údaje / BOSE Home Speaker 500 - černý

Značka Bose
Typ reproduktoru Bluetooth, Wi-Fi
Konektivita Bluetooth, WiFi
Barva černá
 • Ohromující „Wall to Wall“ stereo zvuk 
 • Vestavěná hlasová asistence Amazon Alexa (Alexa není aktuálně v Česku v rámci výrobků Bose funkční. O spuštění vás budeme informovat. )
 • Vynikající snímání hlasu
 • Ovládání hlasem, dotykem a z aplikace 
 • Šest tlačítek předvoleb
 • Wi-Fi a Bluetooth připojení
 • Personalizovaná aplikace Bose Music
 • Multi-room
 • Rozměry: 20,3 cm x 17 cm x 10,9 cm

OBSAH BALENÍ

 • Bose Home Speaker 500
 • Napájecí kabel
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
MALL.CZ
Nabídka u partnera

Pouze eshop

OBRATEM U VÁS – POKUD OBJEDNÁTE DO 11:30, VAŠÍ OBJEDNÁVKU DODÁME HNED NÁSLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN. Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 11 990,00 Kč Koupit zde
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Podobné produkty
BOSE Home Speaker 500 - stříbrný

BOSE Home Speaker 500 - stříbrný

s DPH: 11 990,00 Kč bez DPH: 9 909,09 Kč
Podobné produkty
BOSE Home Speaker 500 - stříbrný

BOSE Home Speaker 500 - stříbrný

s DPH: 11 990,00 Kč bez DPH: 9 909,09 Kč

Porovnat produkt