BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

BOSE Portable Home Speaker, triple black

BOSE Portable Home Speaker, triple black
BOSE Portable Home Speaker, triple black BOSE Portable Home Speaker, triple black BOSE Portable Home Speaker, triple black BOSE Portable Home Speaker, triple black BOSE Portable Home Speaker, triple black BOSE Portable Home Speaker, triple black BOSE Portable Home Speaker, triple black BOSE Portable Home Speaker, triple black BOSE Portable Home Speaker, triple black BOSE Portable Home Speaker, triple black BOSE Portable Home Speaker, triple black BOSE Portable Home Speaker, triple black
Bose
SKU: B 829393-2100
360° zvuk se silným basovým základem, odolná konstrukce, zabudovaný hlasový asistent, voděodolný, až 12 hodin přehrávání na baterii, podpora multiroom
Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 9 990,00 Kč bez DPH: 8 256,20 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Bose Home Speaker Portable je bezdrátový domácí reproduktor s Bluetooth a také hlasem ovládaný Wifi reproduktor, vše v jednom. Můžete ho přesunout z místnosti do místnosti - a když odejdete z domu, můžete si jej vzít s sebou. Kdekoli je Wi-Fi, můžete jej ovládat hlasem a streamovat hudbu přímo z cloudu. Mimo dosah Wi-Fi jej můžete ovládat jako jakýkoli jiný přenosný reproduktor pomocí mobilního telefonu nebo tabletu přes Bluetooth a poslouchat vše, co na zařízenímůžete hrát. A bez ohledu na to, co posloucháte nebo kde ho posloucháte, uslyšíte to vše ve 360 ​​stupních úžasného zvuku Bose. Je to domácí reproduktor, bez kterého nechcete opustit domov.

Poslechněte si ten rozdíl.

Stejně jako naše reproduktory SoundLink Revolve a Revolve + je Bose Portable Home Speaker navržen tak, aby vyzařoval čistý zvuk ve všech směrech současně - je však také navržen tak, aby nabídl zvuk s hlubšími basy a větším výkonem. Umístěte ho doprostřed večírku a všichni si mohou užít stejný zážitek. Nebo jej umístěte do rohu místnosti a budete mít pocit, že je zvuk všude kolem vás.


Vyslovte své přání

 

Všude, kde se můžete připojit k Wi-Fi, můžete použít přenosný domácí reproduktor jako chytrý reproduktor. Se zabudovaným asistentem Google a Alexou stačí vyslovit slovo a streamovat veškerou vaši oblíbenou hudbu, internetové rozhlasové stanice, podcasty a zvukové knihy - a navíc mít přehled o počasí, odesílat zprávy, nastavovat časovače, přidávat do svých seznamů úkolů a ovládat inteligentní bytové doplňky.

* Dostupnost a funkce hlasových služeb se mohou lišit., Alexa je momentálně v rámci ČR nedostupná. 

Snadné streamování

Přehrávejte na svém přenosném domácím reproduktoru populární hudební služby jako Spotify, Amazon Music a Deezer kdekoli, kde máte připojení Wi-Fi. Všude jinde můžete pomocí Bluetooth poslouchat vše, co váš mobilní telefon nebo tablet může hrát. Uživatelé Apple mohou také použít AirPlay 2 k přehrávání zvuku ze svých zařízení.

Jednoduché nastavení a úplná kontrola

Stáhněte si bezplatnou aplikaci Bose Music a získejte pokyny k nastavení reproduktoru krok za krokem. Poté pomocí aplikace snadno procházejte veškerou hudbu na jednom místě, plynule přecházejte mezi stanicemi, seznamy skladeb a službami a udržujte software svého reproduktoru aktuální. Aplikace Bose Music také umožňuje seskupit váš přenosný domácí reproduktor Bose s jakýmkoli jiným inteligentním reproduktorem nebo zvukovým zařízením Bose, který vám zajistí dokonalý zvukový zážitek v celé domácnosti. Poslouchejte různé písně v různých místnostech nebo jednu píseň všude najednou.


Ještě lepší je všechno dohromady

Bose Portable Home Speaker je součástí nové rodiny inteligentních reproduktorů Bose, které zahrnují Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 a Soundbar 700. Začněte jedním a přidejte další kdykoli. Protože nic neznamená, že se domov cítí příjemnější než v každé místnosti plné úžasného zvuku Bose.


Vše nabité a připravené 

Toto volitelné příslušenství pro nabíjecí kolébku (prodává se samostatně) je ideální domov pro váš přenosný domácí reproduktor Bose. Baterii reproduktoru udržujte nabitou, i když ji nepoužíváte - nebo nechte hudbu přehrávat, i když ji nabíjíte.

 

Doplňkové údaje / BOSE Portable Home Speaker, triple black

Značka Bose
Wireless speaker type Bluetooth, s sebou, Wi-Fi
Konektivita Android, Bluetooth, iPhone, Spotify, WiFi
Barva černá
Pokročilé funkce I Bluetooth
  • Prostorový 360st. zvuk s silnými basy
  • Vestavěné obvládání hlasem 
  • Odolný design s ochranou prot vodě
  • Možnost ovládání pomocí aplikace
  • Až 12 hodin provozu na baterie
  • WI-FI® a BLUETOOTH® 
  • APPLE AIRPLAY 2
  • MULTI-ROOM možnosti 
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Doporučené produkty
BOSE Portable Home Speaker Charging Cradle černý

BOSE Portable Home Speaker Charging Cradle černý

s DPH: 820,00 Kč bez DPH: 677,69 Kč
Podobné produkty
BOSE Portable Home Speaker stříbrný

BOSE Portable Home Speaker stříbrný

s DPH: 9 990,00 Kč bez DPH: 8 256,20 Kč
Doporučené produkty
BOSE Portable Home Speaker Charging Cradle černý

BOSE Portable Home Speaker Charging Cradle černý

s DPH: 820,00 Kč bez DPH: 677,69 Kč
Podobné produkty
BOSE Portable Home Speaker stříbrný

BOSE Portable Home Speaker stříbrný

s DPH: 9 990,00 Kč bez DPH: 8 256,20 Kč

Porovnat produkt