BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

BOSE QuietComfort 35 II - černá

BOSE QuietComfort 35 II - černá
BOSE QuietComfort 35 II - černá BOSE QuietComfort 35 II - černá BOSE QuietComfort 35 II - černá BOSE QuietComfort 35 II - černá
Bose
SKU: B 789564-0010
Bezdratová sluchátka, bluetooth, NFC, s patentovanou technologii BOSE Acoustic Noise Cancelling s aktivním potlačením okolního hluku, výdrž baterie až 20 hodin, zabudovaný Google Assistant a Amazon Alexa
Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 7 990,00 Kč bez DPH: 6 603,31 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

To nejlepší od Bose. Nyní s vestavěným asistentem Google Assistant.

 

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort II obsahují špičkové aktivní potlačení okolního hluku – celosvětově nejlepší, jaké lze zakoupit. A nyní jsou tato sluchátka ještě lepší. S vestavěným nástrojem Google Assistant můžete přehrávat hudbu, přijímat texty nebo získat odpovědi na vaše dotazy bez toho, abyste se museli podívat na váš telefon.

 

 

BOSE + HLAS.

Nyní vše řídíte vaším hlasem.

Bose QuietComfort II mají nástroj Google Assistant vestavený přímo do sluchátek. To znamená, že můžete přehrávat hudbu, přijímat texty, spravovat své každodenní úkoly a získat odpovědi – to vše vaším vlastním hlasem. Stačí stisknout a přidržet tlačítko Action a zahájit konverzaci s asistentem. Navíc, bezdrátová sluchátka QuietComfort 35 II jsou vybavena celosvětově nejlepší technologií Bose aktivního potlačení okolního hluku, která vám umožní ponořit se do vaší hudby téměř v jakémkoliv prostředí.

Žádný Google? Žádný problém.

Pokud nejste uživateli Google, nezoufejte. Můžete použít tlačítko Action a upravit úroveň potlačení okolního hluku, na výběr máte mezi třemi nastaveními.

 

 

Stiskněte spínač. Získejte ten správný pocit.

Znáte ten pocit. Takový, který dostanete, když se zbytek světa rozplyne a vy jste přeneseni na místo, kde jste jen vy a vaše hudba. Díky technologii Bose pro aktivní potlačení okolního hluku získáte ten správný pocit kdykoliv chcete, pouhým stisknutím spínače. Tato technologie průběžně měří, porovnává a reaguje na vnější hluk, a poté jej potlačí opačným signálem. Ale ani tady se vývoj Bose nezastavil. Nyní můžete úroveň potlačení hluku upravit mezi třemi úrovněmi tak, aby lépe odpovídalo hluku vašeho aktuálního okolního prostředí. Takže hudbu můžete opravdu cítit. Kvalitnímu poslechu už nic nebrání v cestě.

 

 

Lepší konstrukce

Chcete-li vaši hudbu poslouchat opravdu kdekoli, potřebujete sluchátka navržená tak, aby s vámi udržela krok – materiály odolné vůči nárazu, vyztužené nylonem a skelnými vlákny, nerezová ocel, atd. Takováto sluchátka jsou konstruována tak, aby náročný život na cestách a veškeré přesuny vydržela. Ale když je berete s sebou všude a posloucháte po celý den, musí být také pohodlná. To je důvod, proč hlavový oblouk sluchátek QC35 není pouze měkký, on je také komfortní a luxusní. Na jeho výrobu se používá Alcantara® - příjemně měkký povrchový materiál, používaný také např. v jachtách a high-end automobilech - poskytuje nebývalý komfort i při celodenním poslechu. A na náušnících je použita jemná, syntetická proteinová kůže, takže se budete cítit, jako byste sluchátka ani neměli nasazené.

 

Životnost baterie 20 hodin

Vychutnejte si až 20 hodin poslechu – dost času na to, abyste si mohli přehrát celý playlist. A když baterie konečně zeslábne, rychlé 15minutové dobíjení vám poskytne další 2,5 hodiny poslechu. A ve výjimečné chvíli, kdy bude baterie bez energie, prostě použijete přiložený kabel, připojíte jej a můžete přehrávat vaši hudbu dál...

 

 

Ohromující zvuk při jakékoli úrovni hlasitosti

Pro vaši hudbu jistě chcete čistotu, plnost a srozumitelnost, bez ohledu na to, jak hlasitě ji  budete poslouchat. To je důvod, proč mají drivery Bose funkci optimalizace EQ podle objemu hlasitosti – pro ještě lepší výkonnost, než to bylo možné kdykoliv dříve. I když posloucháte hudbu při nízké hlasitosti v klidné kanceláři, získáte stejnou a konzistentní kvalitu, jako když ji posloucháte nahlas na rušné ulici.

 

Asistent Google – zůstaňte ledově klidní.

Co přesně můžete říct vašemu asistenti Google? Je toho spousta. Pomůže vám dostat se domů, připomene vám vyzvednout oblečení s čistírny nebo vás upozorní na možný déšť. Prozkoumejte několik běžných příkazů. Jejich seznam by mohl pokračovat dál a dál – a vy ani nemusíte pohlédnout na displej telefonu.

 

Pomocí aplikace může rozhodnout o tom, že...

Bose chce, abyste z vašich sluchátek získali maximum. Takže navrhli bezplatnou aplikaci, která usnadňuje připojení a přepínání mezi zařízeními. Ale to je jen začátek. Můžete také ovládat úroveň potlačení hluku přímo z aplikace. V Bose se vždy snaží o to nejlepší. Každá aktualizace vám nabízí novinky a další zlepšení, jako nové funkce, lepší integraci a aktualizace produktu. Zjistěte, jaký rozdíl do života přináší jednoduchá a intuitivní aplikace Bose.

Doplňkové údaje / BOSE QuietComfort 35 II - černá

Značka Bose
Typ sluchátek sluchátka, Bluetooth, s mikrofonem, sl. s potlačením hluku
Konstrukce supraaurální , uzavřená
Možnosti zapojení Bluetooth
Barva černá
Pokročilé funkce Bluetooth, vestavěný mikrofon
Stereo/Mono stereo
Dodávané příslušenství kabel, obal, USB kabel

Co je v balení

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 35 II
Nabíjecí USB kabel
Audio kabel
Pouzdro pro přenášení

 

Další podrobnosti

Bezdrátový dosah až 9 metrů
Životnost baterie až 20 hodin

Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
MALL.CZ

Pouze eshop

Skladem u prodejce Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 6 985,00 Kč Koupit zde
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Podobné produkty
BOSE QuietComfort 35 II - rose gold (limitovaná edice)

BOSE QuietComfort 35 II - rose gold (limitovaná edice)

s DPH: 7 990,00 Kč bez DPH: 6 603,31 Kč
BOSE QuietComfort 35 II - stříbrná

BOSE QuietComfort 35 II - stříbrná

s DPH: 7 990,00 Kč bez DPH: 6 603,31 Kč
Podobné produkty
BOSE QuietComfort 35 II - rose gold (limitovaná edice)

BOSE QuietComfort 35 II - rose gold (limitovaná edice)

s DPH: 7 990,00 Kč bez DPH: 6 603,31 Kč
BOSE QuietComfort 35 II - stříbrná

BOSE QuietComfort 35 II - stříbrná

s DPH: 7 990,00 Kč bez DPH: 6 603,31 Kč

Porovnat produkt