BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Neutrik MFI

Neutrik MFI
Neutrik
SKU: MFI

Vložka (samice) až pro 12 kontaktů

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 34,00 Kč bez DPH: 28,10 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)
kus

Buďte první recenzent

Minicon je extrémně kompaktní modulární konektor, s "push-pull" uzamykacím mechanismem, jednotlivé díly jsou k dispozici podle potřeby. Minicon podporuje až 12 pozlacených kontaktů, s možnosti horizontální a vertikální montáží konektorů/zásuvek typu PCB. Jiné typy, než PCB, mohou být vybaveny požadovaným počtem pájených nebo krimpovacích kontaktů, které je možné objednat zvlášť.

Pro pouzdro kabelu MSC lze použít buď vložky samec (kolíkové kontakty), nebo samice (zásuvkové kontakty). Pouzdro se skládá z robustního materiálu (opracovaná slitina) a robustních kabelových průchodek. Pouzdra, vložky a kolíky je nutné objednat zvlášť, podle potřeby. Je možné vytvořit také prodlužovací kabel s pouzdrem MMC a pouzdrem MSC, a použít stejné vložky a kontakty jako pro MSC.

K dispozici jsou také kabelové konektory, které mají předmontované vložky a kolíky, ty vycházejí z kabelového pouzdra MSC. MSCF12 má 12 pájecích kontaktů (samice), MSCM12 má 12 pájecích kontaktů (samec).

K dispozici jsou také kovové panelové skříně, s odpovídajícími s jednotnými montážními otvory, i ve verzi PCB. Všechny typy panelů jsou dodávány s vložkou. Kolíky lze objednávat samostatně podle požadavků, pro standardní typy panelů. Některé typy jsou k dispozici také jako kompletně smontované (kompletní s kolíky).

Produkty této řady mají jmenovitý rozsah provozní teploty -30 °C až + 80° C, proud 3A na kontakt, a maximální průměr pevného vodiče 0.35mm², pro lanko 0.24mm². Jmenovité napětí je 960VDC / 680VAC, ale konektory nejsou určeny pro síťové aplikace.

Doplňkové údaje / Neutrik MFI

Značka Neutrik
  • Snadná montáž kontaktu: pájení / krimpování v demontovaném stavu zabraňuje potížím při zapojování vysokého počtu kontaktů blízko sebe
  • Až 12 volitelných kontaktů
  • Push-pull self-zamykání
  • Robustní, přesně zpracované kovové provedení
  • Pozlacené
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt